Леді Душка• 04 апреля 2023
Посадка лохини
Дівчата, купила лохину 3 та 4 роки, треба висаджувати. В магазині де підбирала ґрунт, мені підказали, щоб земля не розкислювалася та не змішувалась посадити в 40 літрові горщики та в землю. Мене бентежить що з часом корінням буде замало місця. Може хто знає чи висаджував лохину таким способом. Підкажіть будь ласка.
Пишу каліграфічно• 04 апреля 2023
можна просто підкислювати грунт відповідними добривами.
А одразу садити в лунку з кислим торфом.
В мене так ростуть, але на жаль дуууже повільно, хоча мікроскопічний врожай вже був)
Леді Душка
• 04 апреля 2023
Ответ дляПишу каліграфічно
Добриво придбала разом з лохиною. Спочатку і планувала садити в яму з відповідним ґрунтом. А сьогодні розповіли про такий спосіб🤔
Не пью, не курю• 04 апреля 2023
Ответ дляПишу каліграфічно
Добрива не є закислювачем грунту. Основи хімії...
П.С. Виключення - Пекацид, але він по факту є оптгфосфорною кислотою.
Не пью, не курю• 04 апреля 2023
Ответ дляЛеді Душка
Сажайте в яму. Краї ями ізолюються п/е плівкою.
Закислювачем (з відкладеною дією) є мелена сірка.
Закислювачем швидкої, але нетривалої дії є розчин сірчаної кислоти (звичайний електроліт для кислотних акумуляторів), що добпвляється в поливну воду. Як варіант - розчини лимонної, уксусної, ортофосфорної кислоти.....
Але електроліт дешевше, простіше, ефективніше.
Не пью, не курю• 04 апреля 2023
Ответ дляОбласті пітьми
Я в лісі викопувала. Висадила прям із землею з лісу. Без горщика
І що ви в лісі викопали? Садову сортову високорослу лохину?
Смішно...)))
Леді Душка
• 04 апреля 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Підкажіть будь ласка, мелену сірку прям в яму сипати?
Пишу каліграфічно• 04 апреля 2023
Ответ дляНе пью, не курю
є ж підкислювачі.
Добрива - це я так назвала.
Наприклад, я користуюсь добривами для гортензій, які підкислюють грунт і завдяки цьому змінюється забарвлення квітів.
Що там у складі, я не в курсі.
Коли був сезон полуниці, мама мила її і воду зливала під гортензіі, грунт змінив реакцію і без внесення спеціальних засобів.
Добрива - це я так назвала.
Що там у складі, я не в курсі.
Не пью, не курю• 04 апреля 2023
Ответ дляПишу каліграфічно
є ж підкислювачі.
Добрива - це я так назвала.
Що там у складі, я не в курсі.
Добрива - це я так назвала.
Що там у складі, я не в курсі.
Ще раз повторюю. Є кислі добрива, але вони не є підкислювачами грунту.
Це основи хімії і реалій агрохімії.
Не пью, не курю• 04 апреля 2023
Ответ дляЛеді Душка
Так. Змішати з грунтом. До 100 г на посадочну яму. І краще, якщо ви будете вносити більше по краях ями. Щоб по незнанню не спалити корінь.
Області пітьми• 04 апреля 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Смішно...)))
Та смійтеся))
Я ягодами займаюся
Пишу каліграфічно• 04 апреля 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Це основи хімії і реалій агрохімії.
ще раз повторюю, добрива - це я так називаю)
В моєму розумінні - це будь який засіб, який можна купити в спеціалізованому магазині і внести в грунт, для того, щоб досягнути своїх цілі - підкислити грунт.
Називається цей засіб ’добриво’, ’підкислювач грунту’ чи ’добриво-підкислювач’ - це вже нюанси, які важливі для спеціаліста. Тому не чіпляйтесь дослів.
Мій засіб до речі називався ’добриво-підкислювач для лохини’, у складі сірка і ще щось інше.
Леді Душка
• 04 апреля 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Дякую дуже)
Не пью, не курю• 04 апреля 2023
Ответ дляПишу каліграфічно
Дурня
Не пью, не курю• 04 апреля 2023
Ответ дляЛеді Душка
Фото
Добриво хороше, але цього НЕЙМОВІРНО мало.
Лохина високоросла росте на кислому грунті, який містить дуже мало мінеральних речовин.
Її вирощування передбачає активне внесення добрив.
Для початку сезону це сульфат амонію (кисле АЗОТНЕ добриво для ранніх і середніх термінів) або Карбамід (не кисле добриво для середніх термінів).
І його (азотного) потрібно чимало, особливо якщо активно застосовується рослинна мульча (опилки, кора, хвойна підстилки і т.д.).
Далі (десь від цвітіння і далі) йде ваше добриво. Теж немало.
І після збору урожаю фосфорно-калійні добрива.
П.С. Як для ’економ’ класу, то ваші основні друзі - це сульфат амонію + монофосфат калію.
Плюс щорічно підкислення сіркою, як мінімум кілька років. Плюс дуже активний полив.
Якщо грошей багато, то варіантів з добривами теж багато, але.... то лише плюс до названого.
Леді Душка
• 04 апреля 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Дякую велике