Вумна вутка• 04 апреля 2023

Питання до тих, хто в другому/ третьому шлюбі

Я от замислилася. І чесно, не знаю як це взагалі вирішується. Я на своєму прикладі напишу.
Дано. Я, двоє дітей від попереднього шлюбу. Папа можна сказати не приймає участь. Все забезпечення дітей на мені . Справляюся)
В моєму віці якщо я зустріну чоловіка, то в більшості випадків таки він буде також з дітьми від попереднього шлюбу. І буде їм допомагати. Варіант " не допомагає" не розглядаю. Для мене то не чоловік.
І от якщо одружилися.Ми сім´я. Як з фінансами? Я , звісно, буду максимально робити все, щоб забезпечити моїх дітей. Він своїх. А що разом? А якщо народити спільну дитину? Я не можу собі дозволити випасти з роботи взагалі. Бо є відповідальність перед моїми дітьми.
Я розумію, що занадто заморочуюся. Але ж я не маю права вже просто втратити голову не думаючи про дітей.
Питання. Як ви побудували фінансові відносини при схожих даних?
автор Вумна вутка • 04 апреля 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
Выйти можно, а зачем сразу рожать?
За чем за чем, за шкафом
ЯблокоРаздора• 04 апреля 2023
Ответ дляВумна вутка
За чем за чем, за шкафом
Ну можно и в других местах, а вообще в вашем возрасте уже поздно, возрастает процент рождения детей с патологией
автор Вумна вутка • 04 апреля 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
Ну і задавати дурні питання також якось не ок