Дуняша• 04 апреля 2023

Трускавець, порекомендуйте готель-санаторій де є процедури і свій бювет.

Шпондєр• 04 апреля 2023
Обожнюю «Карпати», але дивлячись, який у вас бюджет? Там не дешево

Ондатрова шуба• 04 апреля 2023
Вам саме Трускавець потрібен? Я можу в Східниці рекомендувати Київську Русь, гарний лікувальний комплекс, свій бювет і харчування на рівні.
Акуна_Матата• 04 апреля 2023
Ответ дляОндатрова шуба
А скільки грошей треба на 16 днів?
Ондатрова шуба• 04 апреля 2023
Ответ дляАкуна_Матата
А скільки грошей треба на 16 днів?
Краще наберіть іх, це ж залежить від рівня номеру, типу харчування, лікування яке вам потрібно. В не сезон в них бувають гарні знижки.
Акуна_Матата• 04 апреля 2023
Ответ дляОндатрова шуба
Добре,візьму дві наволочки з грошима.
Ондатрова шуба• 04 апреля 2023
Ответ дляАкуна_Матата
Добре,візьму дві наволочки з грошима.
Не дуже зрозуміла вас... Я ж не ресепшн готеля, як я можу знати ваші потреби і в які дати ви можете поїхати. Хочете прицінитись, вони є на Букінгу. Там можно вести ваші параметри і оцінити ціну.
Кринжова баба• 04 апреля 2023
Трускавец от сбу, шахтер. Если деньги не проблема, то Риксос, свитязь
Кринжова баба• 04 апреля 2023
Ответ дляАкуна_Матата
А скільки грошей треба на 16 днів?
±60000
Голова колгоспу• 04 апреля 2023
Ответ дляОндатрова шуба
а он же вроде над дорогой находится, приезжаешь подышать воздухом, а там выхлопные газы(((

Anastasiia9304• 04 апреля 2023
Трускавець 365
Голова колгоспу• 04 апреля 2023
Была на экскурсии в этом отеле, очень понравилось, но это в Сходнице https://trysyny.com/5-star/ua/
В Трускавце выбрала бы Карпаты или Риксос
Весела моль• 04 апреля 2023
Ответ дляШпондєр
І мій чоловік завжди туди їздить. Подобається.
oksi-71• 04 апреля 2023
Если бюджетно то ’Днепро-Бескид’, корпус ’Днепр’. Пыталась другие, но нет. Реально бювет лучший, а главное - лечебная база и врачи.
Все і одразу• 04 апреля 2023
перед війною були в Лісовій пісні - свій бювет, процедури, басейн (невеличкий), сауна, шведський стіл