Маю декілька думок• 04 апреля 2023
Финляндия официально стала 31-й страной НАТО
Сегодня Финляндия официально стала 31-й страной НАТО. Рада за неё) Фины умнички) теперь рашка к ним не сунется
Маю декілька думок
• 04 апреля 2023
Ответ дляСкіфська пектораль
32 буде Швеція. Дуже сподіваюсь, що 33 буде Україна
Дай Бог)
Николь1986• 04 апреля 2023
Да, хорошо им. Теперь это говно им не страшно. Жаль, что не мы. Обидно.
Клементина• 04 апреля 2023
Я зараз в Фінляндії
Всі мої знайомі фіни раді з приводу цього.
Але, є і такі, що не дуже. Типу: на фіга нам це треба краще були б нейтральні, як раніше
Більше за всіх не рада русня, яка понаїхала і тепер вважає себе фінами
Николь1986• 04 апреля 2023
Ответ дляСкіфська пектораль
🙏
Ответ дляКлементина
Я зараз в Фінляндії
Ото пам´ять у людей коротка, забули, що 80 років тому було....
Клементина• 04 апреля 2023
Ответ дляиркин
От мої знайомі дві сім´ї, як раз родом з Карелії. Їх бабці і діди вимушені були покинути хату і поїхати. То вони дуже за НАТО
Але на Фейсбуці читала коменти, то деякі фіни не дуже раді
Stefaniya K.• 04 апреля 2023
Границы НАТО теперь с россией увеличились на 1500км?НАТО уже у ворот Питера.путин опять всех переиграл
Колючая Роза• 04 апреля 2023
рада за них...рашка же хотела быть подальше от нато...ох жду как будет подгорать у москалей
Ответ дляКлементина
Я зараз в Фінляндії
Ті, хто не дуже радий, - це ті, хто розуміється на цьому менше, ніж на квантовій фізиці)
Привіт, я теж звідси