Ну що ви, мамо!• 04 апреля 2023

Як ви любите щоб вас завойовував чоловік?

Вчинки? Подарунки? Увага, турбота?
Чи це не обов´язково?
Хитрушка-чекушка• 04 апреля 2023
Ответ дляСердючка
Ну любити це ж не вчинок. І очі як горять у чоловіка не вчинок.
В яких дрібничках угождати?)
Тіпа вночі збігати за полуницею взимку?
Мені просто в голову нічого не йде, що попросити, чи на що звернути увагу із того що чоловік робить для мене. Ось оце рахується? : чоловік завжди пам´ятає, що я п´ю Поляну квасову, і завжди слідкує, щоб вона була дома, бо я забуваю, а потім страждаю, що немає. Пам´ятає про мене, це вчинок?)
Это забота и да в какой-то мере поступок.
автор Ну що ви, мамо! • 04 апреля 2023
Ответ дляЛюблю Украину
а шо таке?
Балаболка• 04 апреля 2023
Ответ дляСердючка
В яких дрібничках угождати?)
Тіпа вночі збігати за полуницею взимку?
Ну не знаю. Мелочь, но приятно наверное.
Люблю Украину• 04 апреля 2023
На свята подарунки точно потрібні. Якщо грошей мало, то хоча б квіти або смаколики. ДН, НР, 14 та 8
Хитрушка-чекушка• 04 апреля 2023
Ответ дляБалаболка
Вас все любили до трясучки?
До трясучки это нездоровое. За исключением первой любви в юности. Потом или перегорает или трансформируется во что-то еще более нездоровое.
Балаболка• 04 апреля 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
Нет, я просто не могу понять или автор не знает что такое любовь или сыта ее просто.
автор Ну що ви, мамо! • 04 апреля 2023
Ответ дляБалаболка
а причем здесь автор?
ніколи такого не було• 04 апреля 2023
Якщо чоловік подобається, то йому і завойовувати не потрібно, а якщо не подобається, то це завойовування тільки бісить і відвертає
Балаболка• 04 апреля 2023
Ответ дляНу що ви, мамо!
а причем здесь автор?
Хм… тема ваша. Не?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 04 апреля 2023
Мій мене не добивається, він вважає, що вже непотрібно, я почуваюсь не потрібною, і не затребуваною
Королева Сарказма• 04 апреля 2023
Не надо меня завойовывать, мы не в Средневековье. Умный, адекватный, интеллигентый, с хорошим социальным статусом, чувством юмора, искренне мною заинтересованный и с полным сексуальным совпадением. Дальше разберемся. С подарками тоже)
Сердючка• 04 апреля 2023
Ответ дляБалаболка
Вас все любили до трясучки?
Ні, в мене всі при розумі чоловіки були, психічно хворих не було, не трясло))). Але звісно кохали, бо пропонували одружитися, дітей хотіли, робили все , щоб і я захотіла.
А з майбутнім чоловіком зустрілися поглядом у натовпі і закохалась я в нього, а він в мене. Трясучок не було, але нам так добре разом). Піклується про мене і родину, за вчинки не знаю, бо незнаю, що можна вчинком назвати. Коріду з биком раді мене не робив))).
О, вночі в магазин їздив частенько, коли вагітна була. Але вкурив за 3 місяця мої нічні бажання, і став купляти все підряд, щоб я сказала:’ хочу малини, а вона є’)))
автор Ну що ви, мамо! • 04 апреля 2023
Ответ дляБалаболка
Хм… тема ваша. Не?
моя, при чем здесь есть любовь или нет
Міні-бікіні• 04 апреля 2023
Ответ дляНу що ви, мамо!
А якщо цікаво але ніяких дій?
Якось можна пережити, буває й таке.
Постраждала трошки, посумувала досхочу, потім второпала що життя триває і побігла далі ) Що зробиш?)
автор Ну що ви, мамо! • 04 апреля 2023
Ответ дляСердючка
Балаболка• 04 апреля 2023
Ответ дляНу що ви, мамо!
моя, при чем здесь есть любовь или нет
Вы просто так сказали… подумаешь любит.. обыденность. А любят на самом деле не всех и не многих. Могут просто заботится, но на любить… долго можно рассказывать. Когда тебя любят - стараются сделать все возможное и не возможное. Тогда и вопросов таких как у вас не возникает.
So_so• 04 апреля 2023
Старость, не радость .
Начала вспоминать, что меня за последний год так бы впечатлило и вспомнила))
Пару месяцев назад попала в больницу и мне нужно было брать анализ мочи катетером. Врач отправил мужа в аптеку. Потом врач мне говорит, а Вас муж очень любит, он меня спрашивает, а катетеры одного размера или есть совсем маленький и подойдёт ли он, не хочу чтобы жене было больно.
Я там и прослезилась.
И ещё очень впечатлило, я серьезно болела и много лежала и настроение Г было и он научился печь штрудель, потому что я его люблю. И пёк очень часто. Это при том, что он яйца не может целыми сварить.
Балаболка• 04 апреля 2023
Ответ дляСердючка
Рада за вас 😀
автор Ну що ви, мамо! • 04 апреля 2023
Ответ дляБалаболка
Я такое сказала?
Балаболка• 04 апреля 2023
Ответ дляНу що ви, мамо!
Я такое сказала?
Я вас с кем то перепутала? Или придумала? ☺️😁
Сердючка• 04 апреля 2023
Ответ дляБалаболка
Рада за вас 😀
Дякую. То я так зрозуміла, я не обділена вчинками?))) Бо запанікувала, що вам, дівчаткам, щось роблять те, що мені не роблять)))
автор Ну що ви, мамо! • 04 апреля 2023
Ответ дляБалаболка
Наверное
Балаболка• 04 апреля 2023
Ответ дляНу що ви, мамо!
Наверное
Нашла. С Сердючкой 🙈
Прастите
Пора спать значит.
Люблю Украину• 04 апреля 2023
Ответ дляніколи такого не було
Типу? Для вас то норм, коли на свята не подарує щось?
автор Ну що ви, мамо! • 04 апреля 2023
Ответ дляСердючка
все у вас добре! це найдорожче.
Сердючка• 04 апреля 2023
Ответ дляSo_so
Старость, не радость .
Я там и прослезилась.
Класний у вас чоловік, дійсно)) мій би заставив свою маму пекти, або старшу доньку)))
Балаболка• 04 апреля 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Нормальный подарит.
автор Ну що ви, мамо! • 04 апреля 2023
Ответ дляБалаболка
Нашла. С Сердючкой 🙈
Прастите
Пора спать значит.
ну слава Богу. Ато я уже на себя грешить стала
So_so• 04 апреля 2023
Ответ дляСердючка
Это он от волнений) Я так думаю переживал, что больше меня не увидит).
Балаболка• 04 апреля 2023
Ответ дляНу що ви, мамо!
Это все моя больная голова 😂