Доль Чекомбана• 04 апреля 2023

Школа Дерюгіних. Яка вартість занять?

У кого діти займаються? Яка вартість занять в цій школі і якого тренера ви би порадили? Район не принципово.
Кондуктор автобуса• 04 апреля 2023
Занятия не дорого, а змагання …. Ото купа грошей
автор Доль Чекомбана • 04 апреля 2023
Ответ дляКондуктор автобуса
Змагання то зрозуміло. Донька займалася, ми просто переїхали з іншого міста. А скільки коштують самі заняття? Ваша дитина в цій школі? Я зараз обираю куди віддати.
очки_ннадо• 04 апреля 2023
А що там залишилося в цій школі від самих засновників?
автор Доль Чекомбана • 04 апреля 2023
Ответ дляочки_ннадо
Питання не в цьому. Я бачила дітей на змаганнях. Діти завжди сильні.
очки_ннадо• 05 апреля 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Воно і зрозуміло, бо на змагання тренер з ім´ям школа Д візьме сильного.
Гопница-Советчица• 05 апреля 2023
Ответ дляКондуктор автобуса
Так, змагання недешеві. Окрім внесків ще купальники, обмотки, виступальні напівчешки, фото-відео, проїзд і так далі.
автор Доль Чекомбана • 05 апреля 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Це все зрозуміло ) мене цікавить саме вартість занять в конкретній школі )) все, що написано є в будь-якій ))
Гопница-Советчица• 05 апреля 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
У нас 1,5 тис. грн. Але не школа Дерюгіних, просто ДЮСШ (Київ).
автор Доль Чекомбана • 05 апреля 2023
Ответ дляГопница-Советчица
1,5 це ще нормально. Але цікавить саме дерюгіних. Може в них всі 4? )
Гопница-Советчица• 05 апреля 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Наскільки чула, раніше у них було приблизно стільки ж плюс окремо за хореографію.
автор Доль Чекомбана • 05 апреля 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Так за хореографію теж ми платили окремо. Дякую за відповідь.
vitusia• 05 апреля 2023
Почали ходити до війни до школи Дерюрірої біля метро Лукьянівська було 1500, потім війна пів року не було занять, зараз заняття відновилися тільки для тих хто займається давно, для новачків тренера немає(
автор Доль Чекомбана • 05 апреля 2023
Ответ дляvitusia
Шкода ( дякую за відповідь.
автор Доль Чекомбана • 05 апреля 2023
Ответ дляvitusia
А скільки разів на тиждень тренувались?
vitusia• 05 апреля 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
А скільки разів на тиждень тренувались?
3 рази по 2 години,, старші 6 разів по 3-4 год
автор Доль Чекомбана • 05 апреля 2023
Ответ дляvitusia
А в старшій групі яка вартість не знаеєте? Донька займалась теж 6
Начальник Анонимов• 05 апреля 2023
Ответ дляДоль Чекомбана
Почему не позвоните и не спросите?
автор Доль Чекомбана • 05 апреля 2023
Ответ дляНачальник Анонимов
Почему не позвоните и не спросите?
Пока что спрашиваю тут )