Голубка миру• 04 апреля 2023

Вот где познакомиться с классным мужчиной?

Чтобы умный, было о чем поговорить. Не нищий, не альфонс, умел заработать и внешне чист и опрятен. Сама не нищая, все есть, жилье, работа, ищу ровню. Просто я домоседка.))
Така бойова Я• 04 апреля 2023
На печи
Сердючка• 04 апреля 2023
Вам сложно будет
автор Голубка миру • 04 апреля 2023
Ответ дляСердючка
Вам сложно будет
Почему?
Марипосса285747• 05 апреля 2023
Все разобраны
постою_послушаю• 05 апреля 2023
На профильных форумах. На семинарах каких-то. Хобби себе заведите переимущественно мужское типа мотоциклов или хайкинга. Собаку еще можно, и ходить ее дрессировать на площадку специальную
Ласкове телятко• 05 апреля 2023
Ходите по ресторанам
Ліньки гуглить• 05 апреля 2023
Для классного мужчина нужна классная женщина, видно вы не такая
Форс_минор• 05 апреля 2023
А ваши параметры?
Oksana-f9a3• 05 апреля 2023
Сайт знайомств, колись там зависала коли багато працювала, багато нормальних чоловіків, але придурків також вистачає,
Форс_минор• 05 апреля 2023
Ответ дляOksana-f9a3
От, як би ж зробили сайт знайомств з безліччю параметрів для пошуку за різними напрямками, тоді легше було б обрати саме того, хто потрібен. І не витрачати марно час...
Шиворот Навыворот• 05 апреля 2023
Я такого нашла, а он с женой, но без детей…проблем у них уже есть :/ у нас взаимная симпатия, но он боится терять её почему-то, жалко наверное.
Oksana-f9a3• 05 апреля 2023
Ответ дляФорс_минор
Можете поспілкуватися просто онлайн і зрозуміти, а на побачення вже йти з тими хто Вам підходить
автор Голубка миру • 05 апреля 2023
Ответ дляШиворот Навыворот
Ну с женатыми каши не сваришь. И пофиг любовь или жалость.
Ацетилсалициловая кислота• 05 апреля 2023
В Україні це буде складно, скільки хороших вже загинуло, а ті, що є жонаті.
Форс_минор• 05 апреля 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Але, це все одно час...а так алгоритм відкидає заздалегідь неприйнятні варіанти...)
vuiko• 05 апреля 2023
не ’ровню’ треба шукати, а долю свою, любов.
світогляд товарок та потрєплятєй таким пошукам не сприяє.
Большой секретик• 05 апреля 2023
Вы тоже классная?
Криниця щастя• 05 апреля 2023
Ответ дляvuiko
Ой, не кажіть) я зустрічаюсь зараз з хлопцем що суттєво нище по рівню життя, і він дуже гарно до мене відноситься, любить, але фінансові питання завжди є, і це дуже гнітить нас обох. Він не може дозволити ні в ресторан зі мною піти ні поїхати на кілька днів за місто в СПА готель… за мій кошт не хоче, а сам не може потягнути… і як з цим бути? Виходить так, що він мене тягне вниз саме фінансово. Зараз це питання в нас стоїть дуже гостро, скоріше всього доведеться розійтись((
vuiko• 05 апреля 2023
_
vuiko• 05 апреля 2023
Ответ дляКриниця щастя
він- любить, ви- ні. тут все ясно.
Криниця щастя• 05 апреля 2023
Ответ дляvuiko
він- любить, ви- ні. тут все ясно.
Любов не витримує реального життя і побуту)
Але головне, що я хотіла донести - рівність це дуже важливо! Рівність розумова, ментальна, фінансова, фізична… тобто чим більш схожі будуть люди, тим більше шансів на спільне майбутнє. Гарний досвід отримала, у наступних стосунках все врахую і не буду одягати рожеві окуляри)))
vuiko• 05 апреля 2023
Ответ дляКриниця щастя
витримує.
пс. якось швидко через хлопця переступили, прямо на очах...нічого, прозріє та загартується.
Криниця щастя• 05 апреля 2023
Ответ дляvuiko
витримує.
Маєте право на таку думку)