ПешитеБесАшипок• 05 апреля 2023

Почему не включают поворотники на дороге?

Вот собственно и весь вопрос. Я, наверное, должна догадаться, что машина перестраивается, или припаркованная собирается ехать?

Или это я просто сильно нервная, что меня бесят эти невключенные поворотники?
автор ПешитеБесАшипок • 05 апреля 2023
Ответ дляТрусиковед
всі олені, як і автор, впевнені, що у них ’рефлекси’
ви не включаєте? Що вас так це чіпляє?
Я вмикаю завжди. Так, мене виводять із себе ті,хто ліниться пальчиком поворухнути зайвий раз

Ищу Аленя• 05 апреля 2023
Смысл в теме? Поворотв не включают небольшой процент водителей. Основная масса повороты такт включает. Но тема создана так, как будто вот все вокруг не включают повороты
Ну шо не так?• 05 апреля 2023
Заводской брак 😂 нема поворотников
На самом деле большинство включают все же
Не за Будка• 05 апреля 2023
Скоріш за все ви дратуєтеся більше чим є ця проблема. Ну, є такі і що з ними зробити? Особливо тут, на форумі. Думаю, нічого не зміниться. Якщо не можете змінити ситуацію, міняйте відношення до неї. Це єдине, що підтримає вам нервову систему.
Ну шо не так?• 05 апреля 2023
Ответ дляНе за Будка
Да и за рулем спокойной надо быть, толку нервничать? От этого все равно ничего не изменится
Не за Будка• 05 апреля 2023
Ответ дляНу шо не так?
100% - це найголовніше. Тоді швидка реакція на будь-яких оленів, а їх багато.
Я вчора 3-й раз сіла за кермо сама навіть не помічаю таких, хто б дратував. А коли їде чоловік, то помічаю, що дууже багато оленів
Ну шо не так?• 05 апреля 2023
Ответ дляНе за Будка
Меня единственное, что бесили пешеходы, когда света не было.. Ну куда ты выбегаешь на дорогу без фонарика в неположенном месте
В темное время суток
Не за Будка• 05 апреля 2023
Ответ дляНу шо не так?
В темное время суток
Ой, це так. У нас біля будинку велика трьохполосна дорога, то коли вимикали світлофор, дуууже багато неадекватних водії вдень носилися. 2 полоси стоять, а по третій кошмар. Так одного разу наз з сином ледь не збили. І вже боїшся вдень іти, а не те що ніч. Я ввечері на сина та доньку натягувала жилети, щоб видно було. І як тільки всі зупиняються - йшли.
автор ПешитеБесАшипок • 05 апреля 2023
Ответ дляНу шо не так?
В темное время суток
блин
я так затормозила в двух метрах от пары с коляской. До перехода ровно 4 метра было. Они пхнут через дорогу в 6 полос. Темная одежда, темная коляска.
Хорошо, что я еду медленно, когда не вижу хорошо дорогу.
Я потом минут 40 на обочине стояла на аварийке успокоиться не могла

Ну шо не так?• 05 апреля 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
блин
У меня тоже так было недавно. Дед перебегал дорогу а там 6 полос, при чем светофоры уже работали, на красный перебегал, он чуть на фару не лег , пару мм до него оставалось. Со мной ехал приятель в машине, я думала он выйдет его убьет. Приехала я домой, аж вина выпила, приятель тоже в тот вечер вино пил по приезду домой
В моїй хаті моя правда• 05 апреля 2023
Ответ дляМуркошечка
А ще бісить, стоїть на світлофорі, тут зелене світло, а воно хоп, і включило поворот на право, і ти така, ну млядь, ну як так!
Направо пів біди. А як наліво і ще стоїть 5 хв пропускає зустрічних..
Муркошечка• 05 апреля 2023
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
О, точно, саме це я мала на увазі.
В моїй хаті моя правда• 05 апреля 2023
Ответ дляМуркошечка
О, точно, саме це я мала на увазі.
то ви право і ліво плутаєте? Справжня жінка
Муркошечка• 05 апреля 2023
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Та ні) Жінка може і плутати, а ось жінка-водій не має права) То я думала про те, що буде пропускати тих, що справа, то й написала про правий поворотнік)