ПешитеБесАшипок• 05 апреля 2023

Почему не включают поворотники на дороге?

Вот собственно и весь вопрос. Я, наверное, должна догадаться, что машина перестраивается, или припаркованная собирается ехать?

Или это я просто сильно нервная, что меня бесят эти невключенные поворотники?
В моїй хаті моя правда• 05 апреля 2023
Бо олені

Шаманю второпях• 05 апреля 2023
А ми, напевно, повинні догадатись чому вони не включають.
ЭтаваНиМожетБыть• 05 апреля 2023
Бывают поломки в электрике, не судите всех строго.
Сумчатая кошка• 05 апреля 2023
Не знаю, как к этому относятся водители, но для меня, пешехода, это просто олени
Агент Пинкертона• 05 апреля 2023
Спрашивайте у тех, кто не включает, автор...
Чтооооооооооо?• 05 апреля 2023
Конечно должны включать. Просто такие водители
Трусиковед• 05 апреля 2023
Або забувають (недосвідчені водії), або не вважають за потрібне (олені)
Ласкове телятко• 05 апреля 2023
А дехто вмикає, тільки вже повертаючи...
Нещодавно так чуть в ДТП не попала. Олень попереду затормозив і поворотник увімкнув. Ліворуч фура, праворуч шалений потік... І Олень попереду, хоть в жопу таранся...
ДинамоКит• 05 апреля 2023
За рулем 15 лет. Таких оленей полно. А зачем? Релюшку портить. Уже устала ругаться, просто нужно иметь зрение на 360 градусов и интуицию

Воленс-неволенс• 05 апреля 2023
’Тормозят’.
Особенно на перекрёстках бесит.
Трусиковед• 05 апреля 2023
Доречі, ви впевнені що завжди-завжди включаєте? Мені здається, що кожний може забути
Муркошечка• 05 апреля 2023
Я вчора їхала і матюкалась всю дорогу, а ще кажуть баби-дури. Та тільки мужлани таке витворяють(
Патриоточка• 05 апреля 2023
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Бо олені
Не... Пи...сы
Патриоточка• 05 апреля 2023
волосатое стекло• 05 апреля 2023
Ответ дляМуркошечка
я початківець, завжди включаю, а таких повно хто не включає, я уже звикла дивитись на траекторію руху а не на поворотніки
автор ПешитеБесАшипок • 05 апреля 2023
Ответ дляТрусиковед
Я впевнена
Це вже рефлекс. Нікого немає, їду у дворі, ввечері де немає в приватному секторі нікого - завжди вмикаю
Муркошечка• 05 апреля 2023
А ще бісить, стоїть на світлофорі, тут зелене світло, а воно хоп, і включило поворот на право, і ти така, ну млядь, ну як так!
Трусиковед• 05 апреля 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Я впевнена
Рефлекс - це несвідома дії.
Такі ’рефлексі ’ водії - найстрашніші. За кермом має працювати мозок, а не рефлекси
автор ПешитеБесАшипок • 05 апреля 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
Вот вчера ехала. У 7 из 10 поломки?
И на неисправном авто нельзя ехать

Муркошечка• 05 апреля 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Вот вчера ехала. У 7 из 10 поломки?
И на неисправном авто нельзя ехать
До речі, за не включений поворот, великий штраф, то чому ж не штрафують?
автор ПешитеБесАшипок • 05 апреля 2023
Ответ дляТрусиковед
Рефлекс - це несвідома дії.
Ви чого до мене причепилися?
Себе впізнали?
автор ПешитеБесАшипок • 05 апреля 2023
Ответ дляМуркошечка
А як довести?
Муркошечка• 05 апреля 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
А як довести?
Так це не Ви і не я повині доводити. Поліція має таких на дорогах штрафувати.
Kot_v_meshke• 05 апреля 2023
Ответ дляЭтаваНиМожетБыть
С поломками в электрике нужно ехать на сто
Kot_v_meshke• 05 апреля 2023
Ответ дляТрусиковед
Рефлекс - це несвідома дії.
Нет, рефлексы включить поворот при повороте это не самый страшный рефлекс)))).
Трусиковед• 05 апреля 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Ви чого до мене причепилися?
Себе впізнали?
Бо ви занадто самовпевнені. Всі на дорозі г... , одна ви у білому пальті
Трусиковед• 05 апреля 2023
Ответ дляKot_v_meshke
УСІ дії за кермом мають бути керовані, а не ’поворотники включаються моїми рефлексами, а не мною’
автор ПешитеБесАшипок • 05 апреля 2023
Ответ дляТрусиковед
Как раз я и неуверена

Поэтому не гоняю. И два года соблюдала скоростной режим 50-70
Kot_v_meshke• 05 апреля 2023
Ответ дляТрусиковед
Вы цепляетесь сейчас к словам.
Трусиковед• 05 апреля 2023
Ответ дляKot_v_meshke
Вы цепляетесь сейчас к словам.
всі олені, як і автор, впевнені, що у них ’рефлекси’