Шкварочка• 05 апреля 2023

Посоветуйте мини холодильник высотой 85 см

КинДза• 05 апреля 2023
Де Ви його збираєтесь використовувати? Якщо для дому, то це абсолютно безполєзний розмір.

автор Шкварочка • 05 апреля 2023
Ответ дляКинДза
Смарт квартира
КинДза• 05 апреля 2023
Ответ дляШкварочка
Смарт квартира
В ньому взагалі нема місця. Годиться для двох пляшок води. В нас на роботі був такий. Там мотор і вся інша система охолодження, займає більшу частину цього холодильника. Тут навіть не важлива марка, просто подивіться в магазині на будь який в такому розмірі.
Не любовница• 05 апреля 2023
Лібхер бачила гарні, коли вибирала собі таку морозилку.
Сизоока бестія• 05 апреля 2023
Ответ дляКинДза
Вы заблуждаетесь, это идеальный размер , особенно для встройки под столешницу
Сизоока бестія• 05 апреля 2023
Ответ дляШкварочка
Смарт квартира
Бош, сименс.
Сизоока бестія• 05 апреля 2023
Ответ дляКинДза
Снова неправда, у меня такой бош , очень много влезает. Может вы ерунду китайскую видели
Лизочек• 05 апреля 2023
Ответ дляСизоока бестія
Для встройки он идеален, для жизни нет)
Сизоока бестія• 05 апреля 2023
Ответ дляЛизочек
Для встройки он идеален, для жизни нет)
И для жизни идеален, все влезает, у меня такой, все ок.

Заліковий троль• 05 апреля 2023
Для одного человека вполне. У нас такой на работе.
барабанщица• 05 апреля 2023
а торт туди влізе? Хотілось би окремо для готування замовлень
КинДза• 05 апреля 2023
Ответ дляСизоока бестія
В чому неправда? Що туди влізає? Спочатку скажіть, чи готуєте Ви хоть щось?
Сизоока бестія• 05 апреля 2023
Ответ дляКинДза
Готую, все нормально стає
КинДза• 05 апреля 2023
Ответ дляСизоока бестія
Готую, все нормально стає
А Ви можете фото зробити?
Сизоока бестія• 05 апреля 2023
Ответ дляКинДза
А Ви можете фото зробити?
Зараз не вдома, але я пам´ятаю розміри - глибина і ширина по 50 см, він глибокий, до фіга місця, правда