ФФФФристайла• 05 апреля 2023

Вимагають гроші

Така проблема намалювалась- більше року тому виплатила кредит ( МФО), але (я лох) не взяла довідку про закриття кредиту. Тепер тої вже контори немає, її викупили колектори і вимагають виплатити кредит. Я їм сьогодні сказала, щоб вони мені вислали договір з моїм підписом, поки що тиша. Підкажіть, хто в темі- який термін позивної давності справи і що я можу зробити?
ИзЮмрудная• 05 апреля 2023
В блок і сказати, що подасте заяву в поліцію за вимагання і погрози
КарамбОлька• 05 апреля 2023
Черный список в телефоне - ваш лучший успокоитель
Я в дамках• 05 апреля 2023
Черный список
автор ФФФФристайла • 05 апреля 2023
Я так і сказала, что передача моїх персональних данних це шахрайство і чекаю договір с моїм підписом для адвоката.
Працівниця року• 05 апреля 2023
Ответ дляФФФФристайла
А квитанции есть у вас об оплате?
автор ФФФФристайла • 05 апреля 2023
Ответ дляПрацівниця року
А квитанции есть у вас об оплате?
Вже не пам´ятаю, все що було - є на побитому телефоні, вже ніяк не відновлю його(. Я дивилась свою кредитну історію- відкритих кредитів на мені не має.
Тушьмушьнюшь• 05 апреля 2023
Ответ дляФФФФристайла
А ций закритий є?
автор ФФФФристайла • 05 апреля 2023
Ответ дляТушьмушьнюшь
А ций закритий є?
Такої назви не має, є по номеру договору, але ж я його не знаю...Тоді в мене кредитів було декілька, але я все виплатила.
Працівниця року• 05 апреля 2023
Ответ дляФФФФристайла
Зрозуміло. Таке треба зберігати. Ну нехай присилають договір для початку. Думаю все буде добре
Тушьмушьнюшь• 05 апреля 2023
Ответ дляФФФФристайла
Шукайте договір, якщо ви не знаєте що саме ви закрили
автор ФФФФристайла • 05 апреля 2023
Ответ дляТушьмушьнюшь
Цей кредит виплачений.
Тушьмушьнюшь• 05 апреля 2023
Ответ дляФФФФристайла
Цей кредит виплачений.
Кредий, за який вам телефонують, є в кредитній історії і статус «закрито»?
автор ФФФФристайла • 05 апреля 2023
Ответ дляТушьмушьнюшь
Зайшла в бюро кредитних історій і там його не має...цікаво...
Знаю, що те МФО зупинило свою роботу і його в Україні не має, мабуть його викупили з базою клієнтів і розводять на лоха
Тушьмушьнюшь• 05 апреля 2023
Ответ дляФФФФристайла
Це значить, що вони подавали в інше. Ви в якому дивитесь?
автор ФФФФристайла • 06 апреля 2023
Ответ дляТушьмушьнюшь
В УБКІ
Тушьмушьнюшь• 06 апреля 2023
Ответ дляФФФФристайла
В УБКІ
Подивіться ПВБКІ
автор ФФФФристайла • 06 апреля 2023
Ответ дляТушьмушьнюшь
Подивіться ПВБКІ
Подивилась- теж немає...як так може бути не розумію.
Тушьмушьнюшь• 06 апреля 2023
Ответ дляФФФФристайла
Є ще кредитні бюро. Невідомо, з ким вони працюють.