Попередня тема: https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3104704
Якщо Ви хочете слідкувати за темою - натисніть на дзвіночок.
Правила теми:
1. Заборонено спамити.
2. Заборонено розміщувати пропозицію з товарами б.у (одноразово одягнене, в ідеальному стані). Допустимі лише НОВІ товари.
3. Заборонено розміщувати ту саму пропозицію частіше, ніж раз на добу.
4. Заборонено розміщувати посилання на оголошення.
5. Під час створення повідомлення обов´язково вказується інформація: фірма, ціна, розмір, умови, фото (якщо є), інші подробиці.
6. Усі уточнення про покупку пишимо в приватні повідомлення автору цієї пропозиції.
7. За систематичне порушення цих правил – бан.
----
Багато з Вас завалені "мотлохом", тому пропоную писати сюди тільки про свої прольоти (СП і оптовикам проходити повз), без посилань, а тільки назва фірма і розмір, кому треба, той зайде на ваші оголошення. Дякую всім, прошу у темі не флудити і без реклами, давайте поважати один одного.
Правила теми:
1. Заборонено спамити.
----
Наталья Владимировна• 01 апреля 2024
Джинси-скінні GEORGE.
Гарно тягнуться та сідають по фігурі
Склад тканини: 60% бавовна, 35% поліестер, 3% віскоза, 2% еластан.
Розмір
Англійський 16 - на розмір Л-ХЛ
Заміри
Довжина - 101 см, шаговий шов - 74 см, пояс - 45 см, стегна - 55 см, посадка перед - 28 см, посадка зад - 41 см.
Ціна - 490 грн.
Гарно тягнуться та сідають по фігурі
Розмір
Англійський 16 - на розмір Л-ХЛ
Заміри
Ціна - 490 грн.
Наталья Владимировна• 01 апреля 2024
Майка H&M.
ОСТАЛАСЬ БЕЛАЯ
Размер С.
Длина от бретельки - 56 см
Длина от подмышки - 38 см
Грудь - 39 см
Ширина низа - 42 см
Состав - 95% хлопок, 5% эластан
Цена за одну майку - 190 грн.
ОСТАЛАСЬ БЕЛАЯ
Размер С.
Длина от бретельки - 56 см
Длина от подмышки - 38 см
Грудь - 39 см
Ширина низа - 42 см
Состав - 95% хлопок, 5% эластан
Цена за одну майку - 190 грн.
Olesya-Sunrise• 02 апреля 2024
Лофери українського виробника Hellostore (Україна), р.37. Нові, не підійшов розмір. Чек на фото, продаю дешевше за 1900 грн. Колір - лоро беж (світлий беж). Натуральна замша, всередині - натуральна шкіра.
Наталья Владимировна• 03 апреля 2024
Модні шкіряні туфлі лофери ZARA.
Нові. У коробці, з етикеткою.
Куплені в Іспанії.
Матеріал — шкіра.
Розмір 38 - йде на нешироку ногу 37,5-38 розміру
Ціна - 1300 грн.
Нові. У коробці, з етикеткою.
Куплені в Іспанії.
Матеріал — шкіра.
Ціна - 1300 грн.
Руслана Бойко• 08 апреля 2024
Джинси мом коліру вугілля topshop розмір 26 (s-xs)
Будуть вільними на XS, більш по фігурі S, висока посадка, джинс цупкий
Наталья Владимировна• 09 апреля 2024
Базова футболка Манго.
Розмір М.
Довжина - 58 см,
Ширина - 45 см,
Склад — 100% бавовна.
Ціна - 350 грн.
Розмір М.
Довжина - 58 см,
Ширина - 45 см,
Склад — 100% бавовна.
Ціна - 350 грн.
Наталья Владимировна• 09 апреля 2024
Джинси MANGO
Оригінал. Нові з етикеткою куплені в Іспанії.
Склад – 100% бавовна.
Розмір – 40 євро.
Пояс - 42 см
Довжина - 98 см
Шаговий шов - 70 см
Стегна - 55 см
Посадка перед - 29.5 см
Посадка зад - 38 см
Ціна – 650 грн.
Склад – 100% бавовна.
Розмір – 40 євро.
Пояс - 42 см
Довжина - 98 см
Шаговий шов - 70 см
Стегна - 55 см
Посадка перед - 29.5 см
Посадка зад - 38 см
Ціна – 650 грн.