Попередня тема: https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3104704
Якщо Ви хочете слідкувати за темою - натисніть на дзвіночок.
Правила теми:
1. Заборонено спамити.
2. Заборонено розміщувати пропозицію з товарами б.у (одноразово одягнене, в ідеальному стані). Допустимі лише НОВІ товари.
3. Заборонено розміщувати ту саму пропозицію частіше, ніж раз на добу.
4. Заборонено розміщувати посилання на оголошення.
5. Під час створення повідомлення обов´язково вказується інформація: фірма, ціна, розмір, умови, фото (якщо є), інші подробиці.
6. Усі уточнення про покупку пишимо в приватні повідомлення автору цієї пропозиції.
7. За систематичне порушення цих правил – бан.
----
Багато з Вас завалені "мотлохом", тому пропоную писати сюди тільки про свої прольоти (СП і оптовикам проходити повз), без посилань, а тільки назва фірма і розмір, кому треба, той зайде на ваші оголошення. Дякую всім, прошу у темі не флудити і без реклами, давайте поважати один одного.
Правила теми:
1. Заборонено спамити.
----
Пролёт трусики Next большой размер XL- 3 шт набор
650 грн .Невероятно красивые, трусики Next EU 42 UK 14 размер, новые .В наличии 3 шт(черные). Цена указана за НАБОР. На ощупь , мягкие, тянутся . Кружева приятные- прочные. Замеры на фото. Отправка любая почта или самовывоз.
Можна прати у пральній машині
3 x Knickers Main 75% модальний, 18% нейлон, 7% еластан.
Можна прати у пральній машині
Юлия Крамарева• 19 ноября 2024
Продам нову майку Бембі для хлопчика розмір 158.Ціна-100грн
Продам новий реглан Бембі на р,158, ціна -250грн
milla.milla• 22 ноября 2024
Парка Bershka, розмір М, повномірна, дуже тепла, 800 грн, купляла на розпродажі, дешевше чим обійшлась
Наталья Владимировна• 23 ноября 2024
Худі та штани на флісі Victorias Secret Pink.
IVY FLEECE CAMPUS BLING FULL-ZIP HOODIE
IVY FLEECE CAMPUS SWEATPANTS
З нової колекції. Оригінал.
Колір - світло-сірий - Heather Stone Grey
Склад: 76% бавовна 24% поліестер
На флісі
Більшомірить
Розмір худі - L( піде і на XL)
Розмір штанів - XL( підуть і на XXL)
Ціна худі - 900 грн.
Ціна штанів - 1000 грн.
Ціна костюмом - 1850 грн.
Пересилаю, в Києві є самовивіз
IVY FLEECE CAMPUS BLING FULL-ZIP HOODIE
IVY FLEECE CAMPUS SWEATPANTS
З нової колекції. Оригінал.
Склад: 76% бавовна 24% поліестер
На флісі
Більшомірить
Розмір худі - L( піде і на XL)
Розмір штанів - XL( підуть і на XXL)
Ціна худі - 900 грн.
Ціна штанів - 1000 грн.
Ціна костюмом - 1850 грн.
Пересилаю, в Києві є самовивіз
Класні теплі штани на флісі, на 10-12р., зріст 145-155.
Дуже теплі джинси, оскільки складаються з подвійного матеріалу: цупкого м´якого, приємного на дотик вельвету (який см по собі теплий) і теплого товстого флісу (не тонка пародія на нього, реально теплий).
Обідний ’прольот’, бо малий переріс їх поки настав час носити.
650грн
Круті нові ботинки (хайтопи) George Navy Chunky Hiker Boots (Англія), р.37, устілка 24см.
Універсальна модель, виготовлена з водонепроникного матеріалу з герметичними швами, забезпечує чудовий захист у будь-яких погодних умовах, а також забезпечує нашу знамениту м´якість при носінні. Кросівок доповнений міцною гумовою підошвою для покращеного зчеплення, а також шнурками із липучкою.
1000грн
Фабричні термо ортопедичні водостійкі ботинки Loop active jam, 36р., устілка 23,8см, зручні.
Посилений перед ботинку, ортопедичні устілка та задник.
Устілка, як і належить ортопедичному взуттю, має спеціальний звід під підйом стопи і заглиблення навколо п´ятки, як у Кроксів.
900грн