Kidstaff• 05 апреля 2023

Прольоти- а що у Вас? продовження...

Попередня тема: https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3104704
Якщо Ви хочете слідкувати за темою - натисніть на дзвіночок.
Правила теми:
1. Заборонено спамити.
2. Заборонено розміщувати пропозицію з товарами б.у (одноразово одягнене, в ідеальному стані). Допустимі лише НОВІ товари.
3. Заборонено розміщувати ту саму пропозицію частіше, ніж раз на добу.
4. Заборонено розміщувати посилання на оголошення.
5. Під час створення повідомлення обов´язково вказується інформація: фірма, ціна, розмір, умови, фото (якщо є), інші подробиці.
6. Усі уточнення про покупку пишимо в приватні повідомлення автору цієї пропозиції.
7. За систематичне порушення цих правил – бан.

----
Багато з Вас завалені "мотлохом", тому пропоную писати сюди тільки про свої прольоти (СП і оптовикам проходити повз), без посилань, а тільки назва фірма і розмір, кому треба, той зайде на ваші оголошення. Дякую всім, прошу у темі не флудити і без реклами, давайте поважати один одного.
hrystia• 16 декабря 2024
Ответ дляНаталья Владимировна
Трусики Вікторія Сікрет Victorias Secret.
Stretch Cotton Lace-Waist Bikini Panty
Оригінал.
Розмір L.

Ціна - 230 грн.
Можете заміри написати?
anya_m• 17 декабря 2024
Новая зимняя куртка пуховик GLC Janiee р.50. Очень удобный, легкий и теплый.
Удобный капюшон, не спадает.
Замеры:
- длина по спинке - 76 см,
- ширина от подмышки до подмышки - 57 см,
- полуобхват бедер - 66 см,
- длина рукава от плеча вместе с трикотажным манжетом - 66 см ,
- длина рукава от горловины вместе с трикотажным манжетом - 77 см ,
Цена - 3150 грн.
anya_m• 17 декабря 2024
Новая черная кофта Karen Scott р.L или наш р.48-50. Прислали из США, оказалась, к сожалению, великовата((
Качество просто отличное, очень удобная.
Состав на фото.
Замеры:
-длина по спинке - 76 см,
-длина рукава от горловины - 74 см,
-длина рукава от плеча - 63 см
-ширина от подмышки до подмышки по спинке- 56-57 см,
Цена - 520 грн. (стоила 36$)
Могу переслать Укрпочтой или Новой почтой.
anya_m• 17 декабря 2024
Продам яркий комплект на р.S/M или наш р.44-46 ,новый, но без бирок.
Привезли из США, производство Филлипины.
Пеньюар :
-длина от начала брителек и до самого низа - 82 см (брительки регулируются),
- полуобхват груди -44-45 см
-полуобхват под грудью - 40 см
-ПОТ- 48 см приблиз, (свободный крой)
Трусики :
-по верху полуобхват 33 см (тянуться до 47 см)
-высота - 27 см
Цена - 300 грн,
anya_m• 17 декабря 2024
Продам новую демисезонную куртку RZZ на рост 164-174 см, последняя из ростовки .
Подойдет на октябрь-ноябрь.
Утеплитель- синтепон.
Капюшон отстегивается (на молнии) .
Замеры :
-длина куртки по спинке - 77 см
-ширина от подмышки до подмышки- (53)х2 см,
-длина рукава от плеча- 68 см
-длина руkава от горловины - 81 см
Цена - 950 грн.
anya_m• 17 декабря 2024
Продам новый трикотажній свитер на рост 170/176 см или р.S или M/ (на бирочке стоит р.S)/
Замеры:
-длина по спинке - 72 см,
-длина рукава от горловины - 80 см,
-длина рукава от плеча - 67 см
-ширина от подмышки до подмышки - 49 см,
Цена - 280 грн.
Лето72• 17 декабря 2024
Women´s Secret тепла піжама / домашний костюм.
Розмір М. Нова, ціна 740 грн.
Вільна модель, особливо верх, може підійти на L
За розмірною сіткою сайта на ОТ 70-72см, ОС 100см, ОГ 90-94см.
М´який, суперкомфортний трикотаж. Верх - плюш, низ - фліс.
Докладніше в оголошенні.
Лето72• 17 декабря 2024
Кардиган Н&М. Новий, ціна 420 грн
Розмір S, маломірить на XS.
Довжина - 53см, ширина - 42см, рукав - 57см.
83% cotton, 17% polyamide

Uniqlo мережива спідниця. Нова, ціна 560 грн
Розмір S маломірить на XS. Підійде на ОБ 88...90 см
На підкладці, ззаду таємна блискавка.
Колір темносиній. Тканина трохи тягнеться
Довжина 60 см, ПОТ 32 см, ПОС 46 см

Докладніше в оголошенні.
Vilara• 18 декабря 2024
Фланелеві штани Old Navy
Розмір М, зручна гумка в поясі
Милий новорічний принт
700 грн
Vilara• 18 декабря 2024
Краватка Old Navy
Оригінальний принт, підійде як чоловікові, так і дівчині
Новий, з етикетками, підійде для подарунка
ОЛХ доставка
399 грн
irisha.rom• 19 декабря 2024
Світшота Adidas, розмір L, підійде і на xl.
PinkyPink• 20 декабря 2024
Штани Victoria’s Secret Pink IVY FLEECE SPLIT-HEM FLARE SWEATPANTS
Ціна 1400 грн

Розмір XS, довжина Regular, але мені на зріст 165 см не вистачило 2см по довжині, якщо носити на талії. Оптимально на зріст до 163 см, або носити заниженими, на стегна до 90см
Tutanhamon2012• 01 января 2025
товары для собак, купила, а моему псу не подошло:
1. обувь для собаки, силикон, на липучках размер s 200грн
2. намордник холщевый новый 12см черный 100грн
пишите сразу в личку, обмен тоже рассматриваю по Киеву только
Tutanhamon2012• 01 января 2025
Джезва турка из глины
новая
350грн Киев пересылаю, писать сразу в лс
Tutanhamon2012• 01 января 2025
Сумочка кожзам
покупала дочке, но у нее мобильный не влезает в эту сумку, так и лежит, аккуратная, застежка на магните 300грн пересылаю Киев, пишите сразу в лс
Tutanhamon2012• 01 января 2025
Насадка Regular для зубної щітки Xiaomi
MiJia Sonic T301 T302

Сестра покупала насадки на зубную щетку но купила не то, я проверила одну но на мою щетку она не держится, другое отверстие.
Одна штука вскрытая новая 200грн и одна запечатана 250грн
Киев пересылаю
если нужно фото вскрытой сделаю
если брать обе отдам за 400грн
пишите сразу в лс
Еленочка Прекрасная• 01 января 2025
Куртка с официального сайта.Размер XXL(наш 54-56).Очень теплая,качественная.На рукавах манжеты,внизу стягивается.Новая,с биркой.Не подошел размер.
Пог 70см.
Цена 600грн.
Длина 70см
Рукав от шеи 86см
Поб 72см.
L-moda• 04 января 2025
Відмінної якості леггінси. Щільні, гарно тримають форму, підтягують контур фігури.
12 UK (44-46 розмір)

Заміри у вільному стані
пояс 35 см
ширина еластичного поясу 6 см
загальна довжина 92 см
ширина внизу штанини 10 см.
Виготовлені з високоякісної екологічно чистої віскози (responsible viscose) .
68% віскози, 28% нейлону, 4% еластану.
Нові, є етикетки.
320 грн
L-moda• 05 января 2025
Еластичні штани. нові, з етикетками. розмір 14 uk l, 46-48.
Souluxe Black Bootcut Sports Pants
Добре тримають форму, щільні, мають гарний зовнішній вигляд
Склад 87% polyester, 13% elastane
Класична модель чорного кольору, пасує до будь-якого топу (на поясі позаду принт у вигляді невеликих світловідбиваючих 4 крапок Souluxe)
Підійдуть і для спортивних активностей, і для щоденних прогулянок.
Стретч, відводять вологу, швидко сохнуть.
Розмір L на 14 UK
Пояс на широкій щільній резинці 42-42,5
Довжина зовн 106 см
Ширина внизу 25 см
Нові, з етикетками
L-moda• 09 января 2025
Нова тепла маленька чорна сукня. l 48. елегантна та стримана. usa
бренд Nina Leonard
В стилі Chanel.
Базова річ, можна стилізувати, як завгодно, носити і в театр, і в офіс.
Короткий рукав дозволяє одягати жакети, кардигани та інший верхній одяг без зайвого об`єму.
Пояс зроблений, як відрізний, тканина трохи присборена на талії.
Горловина, за бажанням, зав´язується, як краватка.
Або як бант, тренд 2025 року за версією Chanel.
100% акрил. Машинне прання дозволено.
Сукня нова, є етикетки.
Розмір L, на М теж підійде
425 грн
NanaD• 11 января 2025
Спортивний бюстгальтер H&M розмір L підійде на S-M
200грн
NanaD• 11 января 2025
Джинси Skinny Н&М на бірці розмір 28/30, але за фактом маломірять, йдуть на 10-13років, орієнтуйтеся на виміри.
Склад: Baumwolle 99% Elasthan 1%
Виміри: довжина 98 крок 73,5 пояс 35

200грн
NanaD• 11 января 2025
Спортивні шорти H&M у розмірі L
210грн
NanaD• 11 января 2025
Штани Zara у розмірі М

210грн
NanaD• 11 января 2025
Спортивні легінси, лосини H&M розмір М

450грн
анна 1978• 11 января 2025
Спортивные штаны uniglo, , унисекс, размер с-м, полномерные, плотный хлопок, черные и оливка, дешевле покупки 600 грн
анна 1978• 11 января 2025
Шлепки Адидас, на ногу 27 см,750 грн
анна 1978• 11 января 2025
Футболка манго, хлопок, размер м,но маломерят идут на с, пог 42 см, длина 60 см, по 200 грн
Mashuka• 18 января 2025
Ugg оригинал, новая модель этого сезона ugg yose puffer lace ankle boot, размер указан 39, но идут на 38-38,5, на стопу 25. Новые в коробке. Стелька мех, утеплённые, водонепроницаемые. Цена 5500.
Марина-10• 19 января 2025
Пролёт трусики Next размер XL - набор 3 шт Next EU 42 UK 14 размер, новые .В наличии -черные. На ощупь - мягкие, тянутся . Кружева приятные- прочные. Замеры на фото. Отправка любая почта или самовывоз. отдам за 600