Kidstaff• 05 апреля 2023

Прольоти- а що у Вас? продовження...

Попередня тема: https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3104704
Якщо Ви хочете слідкувати за темою - натисніть на дзвіночок.
Правила теми:
1. Заборонено спамити.
2. Заборонено розміщувати пропозицію з товарами б.у (одноразово одягнене, в ідеальному стані). Допустимі лише НОВІ товари.
3. Заборонено розміщувати ту саму пропозицію частіше, ніж раз на добу.
4. Заборонено розміщувати посилання на оголошення.
5. Під час створення повідомлення обов´язково вказується інформація: фірма, ціна, розмір, умови, фото (якщо є), інші подробиці.
6. Усі уточнення про покупку пишимо в приватні повідомлення автору цієї пропозиції.
7. За систематичне порушення цих правил – бан.

----
Багато з Вас завалені "мотлохом", тому пропоную писати сюди тільки про свої прольоти (СП і оптовикам проходити повз), без посилань, а тільки назва фірма і розмір, кому треба, той зайде на ваші оголошення. Дякую всім, прошу у темі не флудити і без реклами, давайте поважати один одного.
Наталья Владимировна• 07 октября 2024
Джинси-скінні GEORGE.
Гарно тягнуться та сідають по фігурі
Склад тканини: 60% бавовна, 35% поліестер, 3% віскоза, 2% еластан.
Розмір
Англійський 16 - на розмір Л-ХЛ
Заміри
Довжина - 101 см, шаговий шов - 74 см, пояс - 45 см, стегна - 55 см, посадка перед - 28 см, посадка зад - 41 см.
Ціна - 650 грн.
Укрпошта, Нова пошта, самовивіз.
Наталья Владимировна• 07 октября 2024
Джинси Mango.
Оригінал. Нові.
Купували в Іспанії
Розміри в наявності - 40, 42 євро

Заміри 42 євро
Довжина - 95 см
Кроковий шов - 69 см
Пояс - 47 см
Стегна - 53 см
Посадка перед - 28 см
Посадка зад - 36 см
Ширина штанини ніз - 17 см

Склад - 99% бавовна, 1% еластан
Тягнуться, гарно сідають.

Ціна - 750 грн.
NanaD• 12 октября 2024
Крем із вітаміном А проти зморшок Derma E (США) 113г
Термін придатності до 04.2025

Антивіковий крем з ретинілпальмітатом сприяє оновленню клітин поверхні шкіри, зменшує появу вікових ліній, зморшок та зморшок, живлячи шкіру Вашого обличчя та ефективно зволожуючи її.
340грн
NanaD• 12 октября 2024
ACURE крем для області навколо очей Radically Rejuvenating 30мл Екстракти едельвейсу та коензим Q10 забезпечують глибоке зволоження для захисту бар´єру, що утримує вологу в шкірі.
350грн
NanaD• 12 октября 2024
Спортивні легінси, лосини H&M розмір М
450грн
NanaD• 12 октября 2024
Спортивний топ H&M розмір L підійде на S-M

230грн
NanaD• 12 октября 2024
Термолеггінси H&M розмір L
500грн
NanaD• 12 октября 2024
Штани Zara у розмірі М
290грн
NanaD• 12 октября 2024
Спортивні шорти H&M у розмірі L
230грн
NanaD• 12 октября 2024
Джинси Skinny Н&М на бірці розмір 28/30, але за фактом маломірять, йдуть на 10-13років, орієнтуйтеся на виміри.
Склад: Baumwolle 99% Elasthan 1%
Виміри: довжина 98 крок 73,5 пояс 35

270грн
NanaD• 12 октября 2024
Довжина устілки 29,8см
Шкіряні черевики H&M Premium Selection розмір 45 Черевики з розділу Преміум колекція
Верх: замша шкіра 100%
Підкладка та устілка: шкіра 100%

1300грн
NanaD• 12 октября 2024
Сережки 6 пар Sinsay
Колір - срібний
90грн
Vilara• 12 октября 2024
Флісова кофта Womеns Secret, 850 грн
розмір М, молочного  кольору
Obuvdim• 23 октября 2024
Прольот на маленький обьем . Дуже гарна якість , яскравого кольору. 450 грн.
Юлия Крамарева• 24 октября 2024
Продам нові зимові черевики,натуральна замша,38 розмір,по устілці 25 см.Ціна-1000грн разом з доставкою.
Dasik_• 24 октября 2024
Новий светр LC Waikiki, м´який, приємний до тіла.
Розмір S.

Модель вкорочена, під штани з високою чи середньою посадкою (як на фото).
Новий, помилилася з розміром.
400 грн.
Manichka• 31 октября 2024
Красивая зимняя шапка, пр-во Украина.
Объем головы 53-57см (информация от производителя)
Ангора-75%, Вискоза-22%, Эластан-3%
Полностью на флисе.
Мягкая, отлично тянется.
Брошь съемная.
Цвет как на каталожном фото.
420 грн.
Марина-10• 02 ноября 2024
трусики женские Next EU 40 UK 12
520 грн .Цена за набор. трусики из микрофибры-отлично тянутся ,замеры в спокойном состоянии на фото , пакет из пяти штук. Эластичная ткань из микрофибры. Ластовица из 100% хлопка.
Машинная стирка.
состав: 86 % полиэстер, 14 % эластан. Ластовица 100% хлопок. Пересылаю любой почтой или самовывоз
Марина-10• 02 ноября 2024
трусики Next большой размер EU 42 UK 14
580 грн Цена указана за НАБОР. На ощупь , мягкие, тянутся . Кружева приятные- прочные. Замеры на фото. Отправка любая почта и самовывоз.
Можна прати у пральній машині
3 x Knickers Main 75% модальний, 18% нейлон, 7% еластан.
lecaa• 03 ноября 2024
9-10 лет в реале чистый цвет хаки-отличное качество-хлопок, плотный, петедьки, легкий начес, бренд, длина 80 цена 350!
lecaa• 03 ноября 2024
134-146 крутой жилет-реально теплый, везде светоотражатели, прекраснле качество, цена 400
lecaa• 03 ноября 2024
на плотного ребенка крейзи8 США, супер качество, размер С-5-7 лет, цена 200
lecaa• 03 ноября 2024
7-8 лет свитшот на начесе темно-синего цвете Джордж Хлопок супер качество, цена 250
tosya78• 05 ноября 2024
Угги. Детский big kid 6. На взрослый 24.5 см ( 37.5-38). 2000 грн
tosya78• 06 ноября 2024
Куртка женская Томми Хилфигер. Размер XS.
Vilara• 10 ноября 2024
Базова футболка Ann Taylor, 385 грн
розмір SP (для невисоких дівчат), не вузька, крій прямий, бавовна 100%
дуже висока якість трикотажу, колір світло-блакитний
Юлия Крамарева• 14 ноября 2024
Продам піжаму та нічну сорочку на розмір М від ТМ Елен.
Ціна-700 грн за один товар.
Наталья Владимировна• 15 ноября 2024
Модний теплий пуховик анорак куртка Mango.
Гарний теплий пуховик приємного молочного кольору.
Якісна тканина, фурнітура.
Молнія з захистом від продування.
Рукави мают еластичні вставки.
Наповнювач - поліестер.
Розмір XXL - піде на мою думку і на XL - дивіться заміри
Довжина - 83 см
Груди - 62 см
Ширина по низу - 72 см
Плечі - 50 см
Рукав - 63 см

Ціна - 2700 грн.
..Марина• 16 ноября 2024
Черевики Skechers D´Lites, розмір 6. 1900 грн