Попередня тема: https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3104704
Якщо Ви хочете слідкувати за темою - натисніть на дзвіночок.
Правила теми:
1. Заборонено спамити.
2. Заборонено розміщувати пропозицію з товарами б.у (одноразово одягнене, в ідеальному стані). Допустимі лише НОВІ товари.
3. Заборонено розміщувати ту саму пропозицію частіше, ніж раз на добу.
4. Заборонено розміщувати посилання на оголошення.
5. Під час створення повідомлення обов´язково вказується інформація: фірма, ціна, розмір, умови, фото (якщо є), інші подробиці.
6. Усі уточнення про покупку пишимо в приватні повідомлення автору цієї пропозиції.
7. За систематичне порушення цих правил – бан.
----
Багато з Вас завалені "мотлохом", тому пропоную писати сюди тільки про свої прольоти (СП і оптовикам проходити повз), без посилань, а тільки назва фірма і розмір, кому треба, той зайде на ваші оголошення. Дякую всім, прошу у темі не флудити і без реклами, давайте поважати один одного.
Правила теми:
1. Заборонено спамити.
----
kre_vetka23• 26 сентября в 13:39
Кеды M&S , р.32, стелька 21см.
Верх - плотный текстиль, не мнется, хорошо держит форму. Отделка-натуральная замша.
500 грн.
kre_vetka23• 26 сентября в 13:42
Туфли Johnston&Murphy, р.41
Полностью кожаные. 100% оригинал. Произведены в Бразилии. Цвет TAN. Размер 8,5. Наш р.41, на стопу 26,5см. Полнота М. Двойная стелька для регулировки размера и полноты. Длина стельки 27 см. Отличный вариант под джинсы.
3600 грн.
kre_vetka23• 26 сентября в 13:47
Кожаные полусапожки Koel, Португалия
Размер 37-37,5 (по стельке 25см)
Цвет светло-коричневый
Демисезонные.
1000 грн.
Размер 37-37,5 (по стельке 25см)
Цвет светло-коричневый
Демисезонные.
1000 грн.
kre_vetka23• 26 сентября в 13:54
Свитер-гольф Дайс, р. 32/110-116
Очень качественный свитер-гольф Львовской фабрики ’Дайс’.
Тёплый, 80% шерсти. Шерсть мягкая, неколючая. Воротник не растягивается, свитер не кошлатится.
большемерит, замеры :
длина от плеча 48,
пог 35,
рукав от плеча 41,
плечи 32
300 грн..
большемерит, замеры :
длина от плеча 48,
пог 35,
рукав от плеча 41,
плечи 32
300 грн..
Наталья Владимировна• 27 сентября в 13:33
Светр ZARA.
Оригінал.
Новий. Куплений в Іспанії.
Базовий трикотажний светр тонкого в´язання
Склад
Поліестер - 31%
Ліоцел - 31 %
Бавовна - 28%
Вовна - 10%
Розмір – М.
Довжина 62 см.
Ширина 47 см
Плечі 40 см
Рукав 61 см
Ціна – 900 грн.
Оригінал.
Новий. Куплений в Іспанії.
Склад
Поліестер - 31%
Ліоцел - 31 %
Бавовна - 28%
Вовна - 10%
Розмір – М.
Довжина 62 см.
Ширина 47 см
Плечі 40 см
Рукав 61 см
Ціна – 900 грн.
Наталья Владимировна• 27 сентября в 13:37
Шикарні водонепроникні термочеревики MANGO.
Нові.
Демісезон, єврозима.
Розмір – 43 євро
Покращена колекція. Нейлонова тканина.
Терморегуляторна тканина: регулює температуру тіла.
Водовідштовхувальна тканина: водовідштовхувальна технічна тканина.
Захист носіння. Гумова підошва.
IMPROVED - це капсульна колекція, розроблена з використанням високоякісних матеріалів та чистих ліній, які викликають мінімальну та технологічну естетику. Кожен предмет у цій колекції створений із тканин, що мають передові якості, здатні протистояти будь-яким непередбачуваним обставинам, у тому числі: теплопровідністю, непроникністю, антибактеріальністю або повітропроникністю.
ТЕХНІЧНІ ЯКОСТІ
Терморегулятор
Ця тканина адаптується до температури зовнішнього повітря. Він підтримує баланс у ідеальному мікрокліматі.
Водонепроникний
Водонепроникна технічна тканина. Запобігає потраплянню води.
СКЛАД Верх: 40% термопласт, 40% поліестер, 20% поліуретан.
Підкладка: 100% поліестер.
Устілка: 100% поліестер.
Підошва/підлога: 100% термопластична гума.
Кріплення/підошва: 100% клеєна
Ціна – 2900 грн.
Нові.
Демісезон, єврозима.
Розмір – 43 євро
Покращена колекція. Нейлонова тканина.
Захист носіння. Гумова підошва.
ТЕХНІЧНІ ЯКОСТІ
Терморегулятор
Водонепроникний
Підкладка: 100% поліестер.
Устілка: 100% поліестер.
Кріплення/підошва: 100% клеєна
Ціна – 2900 грн.
mari-marisha• 29 сентября в 23:11
Продам куртку известного британского бренда Superdray. отдам дешевле ценника
Новая , бирки , фирменный пакет
Идет на размер С-М
Цена 3500 грн, возможен небольшой торг
Новая , бирки , фирменный пакет
Идет на размер С-М
Цена 3500 грн, возможен небольшой торг
voloshka_s• вчера в 17:18
Ответ дляPlnm
Оригінал
Розмір 39
Стелька 25см.
Я маю 24.5 см ногу , мені підійшли. Шкіряні, дуже якісно зроблені. Модель унісекс, підійде для підлітків також.
2100 грн ,
Розмір 39
Стелька 25см.
2100 грн ,
Ще актуально кеди? У вас з ними є оголошення?