Kidstaff• 05 апреля 2023

Прольоти- а що у Вас? продовження...

Попередня тема: https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3104704
Якщо Ви хочете слідкувати за темою - натисніть на дзвіночок.
Правила теми:
1. Заборонено спамити.
2. Заборонено розміщувати пропозицію з товарами б.у (одноразово одягнене, в ідеальному стані). Допустимі лише НОВІ товари.
3. Заборонено розміщувати ту саму пропозицію частіше, ніж раз на добу.
4. Заборонено розміщувати посилання на оголошення.
5. Під час створення повідомлення обов´язково вказується інформація: фірма, ціна, розмір, умови, фото (якщо є), інші подробиці.
6. Усі уточнення про покупку пишимо в приватні повідомлення автору цієї пропозиції.
7. За систематичне порушення цих правил – бан.

----
Багато з Вас завалені "мотлохом", тому пропоную писати сюди тільки про свої прольоти (СП і оптовикам проходити повз), без посилань, а тільки назва фірма і розмір, кому треба, той зайде на ваші оголошення. Дякую всім, прошу у темі не флудити і без реклами, давайте поважати один одного.
kre_vetka23• 26 сентября 2024
Кеды M&S , р.32, стелька 21см.
Верх - плотный текстиль, не мнется, хорошо держит форму. Отделка-натуральная замша.
500 грн.
kre_vetka23• 26 сентября 2024
Туфли Johnston&Murphy, р.41
Полностью кожаные. 100% оригинал. Произведены в Бразилии. Цвет TAN. Размер 8,5. Наш р.41, на стопу 26,5см. Полнота М. Двойная стелька для регулировки размера и полноты. Длина стельки 27 см. Отличный вариант под джинсы.
3600 грн.
kre_vetka23• 26 сентября 2024
Кожаные полусапожки Koel, Португалия
Размер 37-37,5 (по стельке 25см)

Цвет светло-коричневый
Демисезонные.
1000 грн.
kre_vetka23• 26 сентября 2024
Свитер-гольф Дайс, р. 32/110-116
Очень качественный свитер-гольф Львовской фабрики ’Дайс’.
Тёплый, 80% шерсти. Шерсть мягкая, неколючая. Воротник не растягивается, свитер не кошлатится.
большемерит, замеры :
длина от плеча 48,
пог 35,
рукав от плеча 41,
плечи 32
300 грн..
Наталья Владимировна• 27 сентября 2024
Светр ZARA.
Оригінал.
Новий. Куплений в Іспанії.

Базовий трикотажний светр тонкого в´язання
Склад
Поліестер - 31%
Ліоцел - 31 %
Бавовна - 28%
Вовна - 10%
Розмір – М.
Довжина 62 см.
Ширина 47 см
Плечі 40 см
Рукав 61 см

Ціна – 900 грн.
Наталья Владимировна• 27 сентября 2024
Шикарні водонепроникні термочеревики MANGO.
Нові.
Демісезон, єврозима.
Розмір – 43 євро
Покращена колекція. Нейлонова тканина.
Терморегуляторна тканина: регулює температуру тіла.
Водовідштовхувальна тканина: водовідштовхувальна технічна тканина.
Захист носіння. Гумова підошва.
IMPROVED - це капсульна колекція, розроблена з використанням високоякісних матеріалів та чистих ліній, які викликають мінімальну та технологічну естетику. Кожен предмет у цій колекції створений із тканин, що мають передові якості, здатні протистояти будь-яким непередбачуваним обставинам, у тому числі: теплопровідністю, непроникністю, антибактеріальністю або повітропроникністю.
ТЕХНІЧНІ ЯКОСТІ
Терморегулятор
Ця тканина адаптується до температури зовнішнього повітря. Він підтримує баланс у ідеальному мікрокліматі.
Водонепроникний
Водонепроникна технічна тканина. Запобігає потраплянню води.
 СКЛАД Верх: 40% термопласт, 40% поліестер, 20% поліуретан.
Підкладка: 100% поліестер.
Устілка: 100% поліестер.
Підошва/підлога: 100% термопластична гума.
Кріплення/підошва: 100% клеєна

Ціна – 2900 грн.
Manichka• 27 сентября 2024
Шапка Лекс-Джоли, Украина.
Ангора-75%, Вискоза-22%, Эластан-3%
Красивый, актуальный цвет.
Полностью на флисе.
Мягкая, отлично тянется.
Брошь съемная.
Объем головы 53-57 см (информация от производителя.)
420 грн.
TSveti4ka• 28 сентября 2024
Тепла в´язана сукня гольф H&M S (легко буде й на М), 800 грн
TSveti4ka• 28 сентября 2024
Сапожки чоботи H&M 35 розмір, 800 грн
lecaa• 29 сентября 2024
рост 134-146, реально теплый жилет, везде светоотражатели-прекрасно при блекауте. Хорошее качество. Цена 500.
lecaa• 29 сентября 2024
5-6 лет, Крейзи8 США, на плотного мальчика,хлопок, отличное качество. Цена 180
lecaa• 29 сентября 2024
свитшот 9-10 лет, хлопок, петельки ткань внутри, бренд, отличное качество. Цена 300
lecaa• 29 сентября 2024
спортштаны 9-10 лет, в реале чистый цвет хаки, супер качество-хлопок, легкий начес, петельки внутри- ткань. Бренд. длина 80. Цена 350
lecaa• 29 сентября 2024
4-5 лет реглан, США, Чилдрен, хлопок-качество. Цена 180
lecaa• 29 сентября 2024
7-8 лет свитшот на начесе темно-синий, Джордж-отличное качество, теплый. Цена 250
lecaa• 29 сентября 2024
Джодж, 8-9 лет, майки, хлопок, качество. Цена за штуку-120.
lecaa• 29 сентября 2024
Водолазки две на 140 и 146 рост. В рубчик. Очень удобные. Цена 120грн
Plnm• 29 сентября 2024
Оригінал
Розмір 39
Стелька 25см.
Я маю 24.5 см ногу , мені підійшли. Шкіряні, дуже якісно зроблені. Модель унісекс, підійде для підлітків також.
2100 грн ,
mari-marisha• 29 сентября 2024
Продам куртку известного британского бренда Superdray. отдам дешевле ценника
Новая , бирки , фирменный пакет
Идет на размер С-М
Цена 3500 грн, возможен небольшой торг
voloshka_s• 02 октября 2024
ботинки BADURA маломерят поэтому на 38 размер, замша+кожа. Цена 2200.
voloshka_s• 02 октября 2024
Ответ дляPlnm
Оригінал
Розмір 39
Стелька 25см.
2100 грн ,
Ще актуально кеди? У вас з ними є оголошення?
..Марина• 02 октября 2024
Черевики Skechers D´Lites, розмір 6. На ногу 23 см. 1900 грн
..Марина• 02 октября 2024
Джинси Levis premium Skinny 501. Розмір 26. Оригінал, з офіційного сайту. 900 грн.
..Марина• 02 октября 2024
Джинси Levis SUPER SKINNY розмір 10. Оригинал, з офіційного сайту. 450 грн
Innusik_K• 02 октября 2024
Пальто Некст, оригинал. 4-5 років. 400 з торгом.
Plnm• 03 октября 2024
Ответ дляvoloshka_s
Добрий вечір, так. На олх є. Зараз тут створю
Vilara• 04 октября 2024
Базова футболка Ann Taylor
розмір SP (для невисоких дівчат)
бавовна 100%
дуже висока якість трикотажу
колір світло-блакитний, 385 грн
Vilara• 04 октября 2024
Флісова кофта Womеns Secret, 850 грн
розмір М, молочного  кольору
Наталья Владимировна• 04 октября 2024
Светр ZARA.
Оригінал.
Новий. Куплений в Іспанії.
Склад
Поліестер - 31%
Ліоцел - 31 %
Бавовна - 28%
Вовна - 10%
Розмір – М.
Довжина 62 см.
Ширина 47 см
Плечі 40 см
Рукав 61 см

Ціна – 900 грн.
HB_girl• 05 октября 2024
Дитячі кросівки Munich. Магазин надіслав не той розмір. В Україні їхня ціна стартує від 2000 грн. Віддаю значно дешевше - 750 грн. Розмір 30, на стопу до 19.5 см. Нові. Без коробки виробника.