Иногда накрывает - кажется, что так всё и останется. Сегодня - верю в лучшее.)
А Вы?
Знаю, если вернем Мелитополь, то и другие территории вернем. У меня свекровь из Мелитополя - поэтому спрашиваю конкретно про этот город.
А Вы?
Strelka_007• 05 апреля 2023
Ответ дляDomogospodarka
только немой не орал об этом наступлении, не понимаю для чего столько внимания этому.
Так треба, наше військове командування дуже розумні креативні люди і не раз на практиці це доводили. Отже, так треба казати, просто, повірте це робиться не дарма...
Strelka_007• 05 апреля 2023
Ответ дляElenaMari
У вас кто то есть на войне? Если вы так думаете. А у меня есть, и они ждут переговоров, они только рашу задерживают до переговоров, и каждый день это уймо трупов с нашей стороны, а на тех мне плевать, потому что в ЗСУ мои родные(
В мене чоловік служить, багато що хлопців дратує але жоден з побратимів чоловіка ніяких переговорів з рашнею не чекає.
Цілком очевидно, що будь-які переговори (прийняття ультиматуму раші щодо анексії) сьогодні, це кратне збільшення жертв агресії у майбутньому.
Це просто зрада всіх тих, хто вже загинув виборюючи перемогу. Віддавати шматки України і час для ´роботи над помилками´ рашні це смерть для нас самих.
Natal_ka91• 06 апреля 2023
Повернуть, думаю, це одне з перших напрямків, яке будуть звільняти на шляху до Криму.