Прочитала новость , про то что не пускали в церковь с воином погибшим. И задаюсь вопросом как так вообще в западно-украинских землях среди украиноговорящих оказались МП. Для кого они службу проводили на рус языке? Почему оттуда их не попрут. Ведь уже был постельный скандал с их попом
Чашечка кофе• 05 апреля 2023
Вирод.и та вороги України! Сподіваюся, що люди зможуть їм показати їх місце
Ответ дляok1904
Позиції упц мп кріпкі на Буковині, ще за часів царя , не здивувало.
А меня удивило! Когда тут начинается молний срач, очень много отписываются жителей зу о зверствах советской власти в своё время. То есть эта ненависть передаётся из поколения в поколения , но почему терпели московитов в лице духовенства?
Ответ дляТА7НЯ7
Там багато конфесій, багатоиприходів різних. Ніхто там не терпів, але ж упц мп має сильні позиції : монастирі, собори.
Ответ длячир
Читала что на ЗУ очень много верующих, а храм к примеру в селе один, УПЦ. Вот все туда и ходят по привычке. Погибший парень до войны был прихожанином этой церкви.
Темболее вообще не понимаю . Интересно как выглядел отказ? Почему не пускаем? Потому что убивал орков?
Ой там ті московські попи роками в голову вбивають, що укр церква це церква розкольників, хто перейде в неї, попаде в пекло, смертельний гріх міняти віру і в такому роді. В нас в селі коли церкву українську збудували, то священик мп всвм розказував, що ця церква на костях і крові збудована, грішне місце
Ответ дляТА7НЯ7
Ну я была на ЗУ в церкви там именно намукраинском служба
Є і вийнятки, ще Володимир Сабодан видав офіційний переклад на українську. А ви точно були в УПЦ МП, а не у греко-католиків? Бо їх на ЗУ більше за православних, а служба і зрам всередині однакові, на одне слово служба відрізняється
Ответ дляиркин
Ну храм выглядит как православный , внутри все так как и у нас . Я из ВУ
Ответ дляиркин
Мама домовлялася, щоб у храмі відспівував інший священик, а не той, що в ньому завжди служить?
(Чула такий варіант, не знаю, чи правдивий)
Вот именно
Не знаю
Что хотеда мама и как договорилась, и почему попы закрылись а тетки дверь держали.
По идее идет скандал, поп лучше б с мамой больше поговорил все. А не прятался за дверьми и бабками
Не знаю
Катя Герман• 05 апреля 2023
Нічого дивного, багато хто просто не знав. Ось так, бо московський патріархат, вдало ховався за назвою УПЦ. Сумно, що декому і досі не дійшло