Дую на вітер• 05 апреля 2023
Заключить декларацию с семейным доктором
С какой частной или госклиникой лучше заключить декларацию с семейным доктором. Какие отличия, плюсы и минусы.
Спілий баклажан• 05 апреля 2023
У мене в Мій лікар. Все ок - вчасні прийоми, направлення без проблем, куди треба. Безплатні аналізи, ЕКГ
Oksana-f9a3• 05 апреля 2023
Я заключила в приватній жалкую, ні лікарняного не дають хоча клініка може видавати має на це ліцензію, ще й прізвище не можуть змінити, лікує мене тільки на дівоче прізвище, ще й за заключення здерли 600 грн. Тепер шукаю в державній лікаря.
Не пью, не курю• 05 апреля 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Це щось вас розводять. В мене в приватній, все безкоштовно що передбачено декларацією і всі довідки і т. д роблять, і на вайбері лікар завжди відповідає
Напланетянка• 05 апреля 2023
Ответ дляOksana-f9a3
В приватній - всі прийоми безкоштовні
Oksana-f9a3• 05 апреля 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Мені також таке обіцяли ще й знижку на інших лікарів в клініці виявилося що попало
Кидстаффовка• 05 апреля 2023
Ответ для5cmhybyna
і не збираюсь, я в аптеках без декларацій куплю все шо треба. Не продадуть в одній продадуть за рогом!
І даремно. На дай Бог прийдеться стаціонар то там за все оплачувати треба буде