Я завжди любила випити в компаніях. Потусити, По п’яні купити білети в Мілан, Осло, Брюгге та багато інших міст😆. Організувати якісь івенти. Загалом я весела і такий локомотив в компанії.
Але часи міняються і я разом з ними. З початку війни перші два місяці алкоголю було дуже багато. Потім вчепилася за одну ідею - і йшла до неї. Майже не пила 7 місяців, повернулася додому і знову ті самі компанії, ті самі друзі, але я побачила, що вони реально перебирають з алкоголем. Я пару разів потусила з ними і все. З 1 березня повна відмова від алкоголю.
І що я хочу сказати:
1) Значно покращився сон
2) колір обличчя змінився на краще та і стан організму загалом.
3) я закінчила курси по крипті, потім курси по ІТ.
4) спорт, басейн, пілон!!!( вперше в житті) і апаратний масаж.
5) Почала вчити англійську
Яка я щаслива, що прийшла до цього.
Алкоголь - зло.
якщо б я могла надихнути хоч одного когось, я була б така щаслива 🥰🥰
Побічна дія відмови від алкоголю - відмова друзів від мене ( залишилася тілтки одна подруга) , але я була готова до цього.
І що я хочу сказати:
1) Значно покращився сон
5) Почала вчити англійську
Яка я щаслива, що прийшла до цього.
Алкоголь - зло.
Тріль підпільний• 05 апреля 2023
короче, все мы тут алкаши, одна автор молодец))) Просто меры не знает или не может остановится, как так пить, чтобы оказаться в другом городе?
Пищалка• 05 апреля 2023
Я помню вас по Аве. Вы часто такую чухню несли, а это оказывается по пьяни.
Я так понимаю тут много зависимых женщин, просто иногда такое пишут….
SovaNaSevere• 05 апреля 2023
Ответ дляtolyu
А я навпаки в юності не пила. Почала десь з 28-30
а я в 16 была отправлена на учебу далеко от дома. вкус свободы, понимаете ли. с 16 до 19 было испробовано почти все, кроме тяжелых веществ)
Ms. Анонимная• 05 апреля 2023
Ответ дляВодійка хімарса
как скучно вы живете
Сумно, коли для радості в житті потрібен алкоголь.
Не будь КакСвета• 05 апреля 2023
Ответ дляТоскующая
Да ладно вам, нет там никакого алкоголизма и близко
Вот первая стадия, это явно не про полбокала вина пару раз в неделю:
Перша стадія
Перша стадія алкоголізму триває приблизно 5-10 років і характеризується розвитком психологічної залежності, систематичним вживанням алкоголю, зниженням рівня кількісного і ситуативного контролю за вживанням алкоголю. Також підвищується рівень толерантності до алкоголю, зникає блювотний рефлекс. Під час першої стадії захворювання спостерігаються порушення пам´яті, функціональні розлади психіки та погіршення фізичного стану.
Перша стадія
Я жодного разу не блювала після алкоголю.
Жодного разу не втрачала пам´ять.
Бодун був один раз.
Але це не тому, що я алкоголік, а тому, що не пила багато.
Бодун був від єдиного коктейлю.
Жодного разу не втрачала пам´ять.
Бодун був один раз.
Бодун був від єдиного коктейлю.
Джулияробертс• 05 апреля 2023
В молодості якось легше сприймався алкоголь, різної якості) зараз навіть від маленької пляшки хорошого пива чи просто сидру, голова болить і погано загалом. Але зараз люди дуже п´ють, день чи вечір, будній день, часто бачу багато алкоголю на касах...
Голубка миру• 05 апреля 2023
Ответ дляtolyu
Я з Житомира
Щось не те мені згадалось тоді)
Розкажіть про курси, і про ті і про інші, є сенс в них?
пу_пугренчик• 05 апреля 2023
Ответ дляtolyu
Вам не потрвбно в Дію заходити, а саме в ДіяОсвіта через браузер.
Дякую, пошукаю)
Цікаво
Бжоли-бандерівці• 05 апреля 2023
ниче себе за 30 дней сколько всего. я думаю если не буду пить 30 дней. ничего не поменяется у меня, кроме цвета лица))
Водійка хімарса• 05 апреля 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Расскажите как вы встречаете Новый год? Чай пьете с бубликами?
Ms. Анонимная• 05 апреля 2023
Ответ дляВодійка хімарса
А вы не можете остановиться?
Бокал выпить?
А навіщо той бокал?
4есотка• 05 апреля 2023
Ответ дляtolyu
Да, є що згадати. Одного раза заснула в Мілані а проснулася в Комо😂😂😂, але все в рамках дозволеного)
Это жесть, извините. Я всю сознательную жизнь больше глотка вина пару раз в году за компанию не пила. Зачем нажираться так, что себя не помнить?
Ответ дляДжулияробертс
І я повернулася і мене злякало що люди багато пють (( взагалі десонанс в голові
А_мій_самий_самий• 05 апреля 2023
Ответ дляtolyu
Так, вважається що це алкоголізм. Це окрема тема. Якщо у вас хоч раз бажання було випити, це друга ступінь алкоголізму.
Та ну))
Я великий противник алкоголю.
Але бажання, то не друга ступінь.
Друга ступінь, то фізична залежність, досить серйозно все вже. Там вже неможливість зупинитися, похмілля, втрата смаку життя, запої. Там без допомоги лікарів майже неможливо вилікуватися.
А перша ступінь, то про психологічну залежність
Я великий противник алкоголю.
Але бажання, то не друга ступінь.
4есотка• 05 апреля 2023
Ответ дляКошкинДом
Конечно есть, я медик и регулярно прохожу обследования. Все гуд, я люблю вино или вермут. Все в норме ))
Медики все хроники
Мороженная курица• 05 апреля 2023
Молодець), а в мене 28 день дієти і на вагах -6 кг
. Так тримати!
Голубка миру• 05 апреля 2023
Ответ дляtolyu
Спеціалістом ви не станете, але доя загального розвитку дуже крута штука.
А заробляти після цих курсів на цьому ви можете?
Водійка хімарса• 05 апреля 2023
Ответ дляMs. Анонимная
А навіщо той бокал?
для аппетита, иногда для настроения, иногда просто вкусно. Я люблю апероль, мне это вкусно.
Жена миллионера• 05 апреля 2023
Ответ дляtolyu
Програму скачала пізніше на кілька днів.
Ой, я помню Вас
Вы писали в 2014-2015 , что у Вас муж в АТО
Сейчас не на фронте?
Ответ для4есотка
Я все прекрасно пам’ятала ) чому так асоціації у вас?))) я ніколи не наривалася прямо до візга, ніколи не ригала ( вибачте)
Пищалка• 05 апреля 2023
Ответ дляtolyu
Нажаль я вас не пам’ятаю 😂
Шутки шутками, но вы молодец, главное не сорваться.