Я завжди любила випити в компаніях. Потусити, По п’яні купити білети в Мілан, Осло, Брюгге та багато інших міст😆. Організувати якісь івенти. Загалом я весела і такий локомотив в компанії.
Але часи міняються і я разом з ними. З початку війни перші два місяці алкоголю було дуже багато. Потім вчепилася за одну ідею - і йшла до неї. Майже не пила 7 місяців, повернулася додому і знову ті самі компанії, ті самі друзі, але я побачила, що вони реально перебирають з алкоголем. Я пару разів потусила з ними і все. З 1 березня повна відмова від алкоголю.
І що я хочу сказати:
1) Значно покращився сон
2) колір обличчя змінився на краще та і стан організму загалом.
3) я закінчила курси по крипті, потім курси по ІТ.
4) спорт, басейн, пілон!!!( вперше в житті) і апаратний масаж.
5) Почала вчити англійську
Яка я щаслива, що прийшла до цього.
Алкоголь - зло.
якщо б я могла надихнути хоч одного когось, я була б така щаслива 🥰🥰
Побічна дія відмови від алкоголю - відмова друзів від мене ( залишилася тілтки одна подруга) , але я була готова до цього.
І що я хочу сказати:
1) Значно покращився сон
5) Почала вчити англійську
Яка я щаслива, що прийшла до цього.
Алкоголь - зло.
Водійка хімарса• 05 апреля 2023
Ответ дляkatshmat
Хм... У меня проблемы с желудком, в связи с чем не пью алкоголя и кофе и не курю уже 3 года. Изменений никаких не заметила, кроме того что один сплошной комок нервов, и снять это напряжение, как другие это делают, не могу. Особенно усугубилось последний год естественно.
морс/сик пробывали? выше пишут, что сумно пить, лучше не пить, так веселее
4есотка• 05 апреля 2023
Ответ дляharchushyn
Бо більшість медиків, принаймі котрих я знаю-пють як коні.
І все в них в нормі
Ну что сказать - они видели наш пункт назначения, не пить невозможно. Да, все медики бухают. У меня дед был запойный алкаш, дожил до 87 лет. Все зубы свои и карточки не было в поликлинике. Умер одним днем от инсульта. Запои были недельные и ниче.
Херсон це Україна• 05 апреля 2023
Ответ дляtolyu
Я все прекрасно пам’ятала ) чому так асоціації у вас?))) я ніколи не наривалася прямо до візга, ніколи не ригала ( вибачте)
Слухайте, але ж як так можна уклюкатись, що заснути в одному місті, а прокинитусь в іншому? І це Ви не були упитою? Судячи з всього, Ви не вмієте споживати помірно алкоголь, аби помірно споживали, то Вам не пришлось би відмовлятись від алкоголю. Та то капець, це ж скільки часу Ви приділяли алкоголю, що нічого не встигали робити.
Добре, що дав Бог на розум.
Ответ дляВся в кредитах
Слухайте,оця вся лабуда про шкоду алкоголю перебільшена.Мені 55 років, я непитуща все життя(мінімум алкоголю визиває тяжку мігрень).Так от,я дуже хвора ,купа хроніч.болячок,тільки завдяки медицині ще якось дихаю.А от мій близький родич любитель пів пляшки водки або пляшку кон’яку перехилити,це він робить вже 30 років кожен вечір.І от він здоровий.як кінь,з ранку бодрячком,інтелект збережений.Я дивлюсь на нього і завидки беруть.Я не призиваю вісх бухати по-чорному,але відмовлятися від алкоголю повністю не треба,якщо воно вам дарує задовлення
Ви дуже помиляєтеся.
Безпринципова• 05 апреля 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
на голодный желудок и бутылка пива может вставить. а с хорошей закуской и полбутылки коньяка не берет
Але ж від пива чи шампанського легке сп´яніння проходить за 20 хвилин. Якщо не продовжувати) Я якщо бачу перші ознаки, то роблю перерву. Але я і не п´ю міцні напої. Тільки вино, шампанське, пиво. Хоч я знаю, як це бути п´яною, зі студентських років) Бррррр
Херсон це Україна• 05 апреля 2023
Ответ дляПищалка
Шутки шутками, но вы молодец, главное не сорваться.
побажання, як для матьорого алкаша)))
Мороженная курица• 05 апреля 2023
Ответ дляБезпринципова
А у мене -5!
Алкоголь майже не п´ю. Дівчата, а скільки випиваєте, п´єте до стану сп´яніння? Я на застіллях можу трохи випити, але не до стану сп´яніння. Чи пиво іноді, але п´яною не буваю.
Пів пляшки шампанського, 3 бокали вина. Міцне рідко вживаю то навіть вже і не пам´ятаю) 2-3 шоти мабуть. Пиво не пью. Я по вину) домашньому. Щоб в нуль то мабуть пляшку шампанського треба випити. В мене невелика вага то тіки зараз набрала.
4есотка• 05 апреля 2023
Ответ дляtolyu
У мене все прекрасно.,.я прийшла до цього з психологом.
Рада за вас
Мядуза аля моргонер• 05 апреля 2023
Як деякі захищають і тримаються навіть за той бокал вина пару раз в тижнів, а це вже залежність, якщо ви плануєте навіть випивати раз чи два в тиждень. Важко це усвідомити звичайно. Я теж не п´ю 6 років взагалі принципово, але до цього пила тільки пиво і також пару раз в тиждень. Автор ви молодець, пишаюся вами!
Водійка хімарса• 05 апреля 2023
Ответ дляkatshmat
А что такое морсик? Я часто бываю в пьющих компаниях, но меня это не веселит.
морс чи сік
harchushyn• 05 апреля 2023
Ответ дляВодійка хімарса
для аппетита, иногда для настроения, иногда просто вкусно. Я люблю апероль, мне это вкусно.
’,для апетиту’-фраза пиячків
Безпринципова• 05 апреля 2023
Ответ дляtolyu
Можу випити 5-6 шотів, або коктейлі, або віскі 2-3 бокала. Загалом дофіга
Це щодня? Ну від 2-3 стаканів віскі за вечір, думаю ви у відключці не були. Але, якщо ви побачили у цьому проблему, тоді ви молодець, що почали нове життя! Успіхів вам!
Водійка хімарса• 05 апреля 2023
Ответ дляharchushyn
’,для апетиту’-фраза пиячків
ахаха)) конечно
Ласунка• 05 апреля 2023
Ого, так у вас реально алкоголизм. Думаю, вы все равно вернётесь к этой привычке, потому как алкоголизм не лечится. Будет стрес и возврат. Но, молодец, чтотдержитесь пока. А дети то есть у вас?
А_мій_самий_самий• 05 апреля 2023
Ответ для4есотка
Как говорит мой папа - кто не пьет - или болеет или падлюка
,к каже моя мама, хто п´є- той алкаш
Ответ дляХерсон це Україна
Добре, що дав Бог на розум.
Ви сама собі придумали продовження якоїсь історіі) я все пам’ятала, ночувала в іншому готелі, бо порішала відпочивати і вирішили що вже переночуємо в іншому місці) уявіть - так буває
harchushyn• 05 апреля 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
ну вам видніше. Я жила 10 років з алкоголіком, тому знаю не з інтернету, як це починається, які ознаки і які стадії. Якщо ви так пили, що це заважало вам розвиватися, і тепер рахуєте дні - то у вас залежність є. А якщо раз в тиждень людина вживає невелику кількість алкоголю, і це ніяк не заважає її життю - це трохи зовсім не те) Але я розумію, що вам у всіх хочеться бачити себе.
Молодець, що дійшли до цього не надто пізно.
Просто ви рівняєтесь на свого алкоголіка.
Дуже гарна фраза є у наркологів-у кожного алкоголіка є алкоголік,дивлячись на якого, алкоголік вважає,що він ще не алкоголік.
Ответ дляМядуза аля моргонер
Дякую за підтримку
Почемучка• 05 апреля 2023
Больше всего поразило , как вы умудрились за месяц пройти курсы АйТи и крипте
И как? Вы уже стрижете хомяков на бирже, ?))
Ms. Анонимная• 05 апреля 2023
Ответ дляВодійка хімарса
Попробуйте мохито
Влітку люблю безалкогольний мохіто, дуже смачно. Алкоголь одразу відчуваю і хочеться, або запити, або рот прополоскати. Попивати і насолоджуватися не можу.
Раз в житті пила вино, яке було справді смачне, алкоголь зовсім не відчувався, на смак як сік чи компот з різних фруктів. Родич привозив з Франції, я не запам´ятала назви
Ответ дляЛасунка
У мене чоловіка з інсультом привезли. Померла свекруха. Який саме стрес мене має привести до зриву?
harchushyn• 05 апреля 2023
Ответ для4есотка
А що означає ’и ниче’.
Людина тиждень в запої. Одне це це піздєц.
Чи що ви маєте на увазі ? І нічє,дожив до 87?
Хіба це мета будь яким чином дожити до старості ?
Херсон це Україна• 05 апреля 2023
Ответ дляtolyu
Я не придумала, а читаю те, що Ви написали, перечитайте саму себе і побачте це зі сторони. Виходить що Ви весь час бухали і не було часу займатись іншими корисними справами.