Я завжди любила випити в компаніях. Потусити, По п’яні купити білети в Мілан, Осло, Брюгге та багато інших міст😆. Організувати якісь івенти. Загалом я весела і такий локомотив в компанії.
Але часи міняються і я разом з ними. З початку війни перші два місяці алкоголю було дуже багато. Потім вчепилася за одну ідею - і йшла до неї. Майже не пила 7 місяців, повернулася додому і знову ті самі компанії, ті самі друзі, але я побачила, що вони реально перебирають з алкоголем. Я пару разів потусила з ними і все. З 1 березня повна відмова від алкоголю.
І що я хочу сказати:
1) Значно покращився сон
2) колір обличчя змінився на краще та і стан організму загалом.
3) я закінчила курси по крипті, потім курси по ІТ.
4) спорт, басейн, пілон!!!( вперше в житті) і апаратний масаж.
5) Почала вчити англійську
Яка я щаслива, що прийшла до цього.
Алкоголь - зло.
якщо б я могла надихнути хоч одного когось, я була б така щаслива 🥰🥰
Побічна дія відмови від алкоголю - відмова друзів від мене ( залишилася тілтки одна подруга) , але я була готова до цього.
І що я хочу сказати:
1) Значно покращився сон
5) Почала вчити англійську
Яка я щаслива, що прийшла до цього.
Алкоголь - зло.
Водійка хімарса• 05 апреля 2023
Ответ дляMs. Анонимная
А навіщо той бокал?
Кстати, в СпайсиНотСпайси в Киеве делают классные коктейли, очень вкусно
Бжоли-бандерівці• 05 апреля 2023
Ответ дляMs. Анонимная
А навіщо той бокал?
я тоже не понимаю, только рот пачкать
Жена миллионера• 05 апреля 2023
Ответ дляtolyu
Після інсульту дома. Очухається і далі служити
Здоровья мужу
фан L.O.S.T.• 05 апреля 2023
Ответ дляtolyu
Якщо у вас це кожного тижня - це залежність. Доречі один з признавайся алкоголізму, це коли людина каже, що немає залежності
ну вам видніше. Я жила 10 років з алкоголіком, тому знаю не з інтернету, як це починається, які ознаки і які стадії. Якщо ви так пили, що це заважало вам розвиватися, і тепер рахуєте дні - то у вас залежність є. А якщо раз в тиждень людина вживає невелику кількість алкоголю, і це ніяк не заважає її життю - це трохи зовсім не те) Але я розумію, що вам у всіх хочеться бачити себе.
Молодець, що дійшли до цього не надто пізно.
4есотка• 05 апреля 2023
Ответ дляtolyu
Я все прекрасно пам’ятала ) чому так асоціації у вас?))) я ніколи не наривалася прямо до візга, ніколи не ригала ( вибачте)
Ну в Милане оказаться - это просто странно, вы не находите? Так у обычных людей, которые себя контролируют пьянки не заканчиваются.
4есотка• 05 апреля 2023
Ответ дляПищалка
Шутки шутками, но вы молодец, главное не сорваться.
Как говорит мой папа - кто не пьет - или болеет или падлюка
Кусачая Я• 05 апреля 2023
Ответ дляtolyu
39, вже майже 40
скільки ж ви пили?)
я тільки сьогодні випила вина 300 гр і згадала, что востаннє пила 9 березня, а до того ще більше 2-х місяців не пила, ніяких змін не помітила)
В компаніях також люблю випити з усіма.
Безпринципова• 05 апреля 2023
Ответ дляМороженная курица
Молодець), а в мене 28 день дієти і на вагах -6 кг
. Так тримати!
А у мене -5!
Алкоголь майже не п´ю. Дівчата, а скільки випиваєте, п´єте до стану сп´яніння? Я на застіллях можу трохи випити, але не до стану сп´яніння. Чи пиво іноді, але п´яною не буваю.
4есотка• 05 апреля 2023
Ответ дляКусачая Я
скільки ж ви пили?)
В компаніях також люблю випити з усіма.
У человека зависимость, если жизнь мгновенно меняется без алкоголя. К сожалению, алкоголики - это навсегда
12 галюцинаций• 05 апреля 2023
Радикалізм не для всіх. Абсолютно все що ви зробили і досягли, можна робити вживаючи 200г сухого на тиждень. Без ужираловки, звичайно.
Бжоли-бандерівці• 05 апреля 2023
Ответ дляБезпринципова
А у мене -5!
на голодный желудок и бутылка пива может вставить. а с хорошей закуской и полбутылки коньяка не берет
Ms. Анонимная• 05 апреля 2023
Ответ дляВодійка хімарса
Расскажите как вы встречаете Новый год? Чай пьете с бубликами?
П´ю те, що мені смачно, сік/морс. Бублики не люблю, їм усе, що й інші за столом, те, що подобається мені, а не те, що я маю їсти і пити на думку оточуючих. І уявіть, мені весело не від алкоголю, а від хорошої компанії, від свята, від спільних спогадів з друзями, від коханої людини поруч.
harchushyn• 05 апреля 2023
Ответ дляКошкинДом
Конечно есть, я медик и регулярно прохожу обследования. Все гуд, я люблю вино или вермут. Все в норме ))
Бо більшість медиків, принаймі котрих я знаю-пють як коні.
І все в них в нормі
Ответ дляБезпринципова
А у мене -5!
Можу випити 5-6 шотів, або коктейлі, або віскі 2-3 бокала. Загалом дофіга
Пищалка• 05 апреля 2023
Соседняя тема- как круто поменялась жизнь за год, там кто то на ком то женился и открыл кофейню. Фигня. Вот первое место, это сила воли не сколько не пить, а сколько отказаться от друзей (собутыльников), сказать твёрдое НЕТ и не повестись на - та сколько той жизни, та сколько мы там выпьем и др.
4есотка• 05 апреля 2023
Ответ дляtolyu
Я повністю себе контролювала і все пам’ятаю, просто коли п’яна то грошей не так жалко 😂😂😂
У вас зависимость. Очень рекомендую психолога еще к вашей ´диете´. Потому что сорветесь и потом будет хуже.
Водійка хімарса• 05 апреля 2023
Ответ дляMs. Анонимная
Попробуйте мохито
Хм... У меня проблемы с желудком, в связи с чем не пью алкоголя и кофе и не курю уже 3 года. Изменений никаких не заметила, кроме того что один сплошной комок нервов, и снять это напряжение, как другие это делают, не могу. Особенно усугубилось последний год естественно.
Вся в кредитах• 05 апреля 2023
Слухайте,оця вся лабуда про шкоду алкоголю перебільшена.Мені 55 років, я непитуща все життя(мінімум алкоголю визиває тяжку мігрень).Так от,я дуже хвора ,купа хроніч.болячок,тільки завдяки медицині ще якось дихаю.А от мій близький родич любитель пів пляшки водки або пляшку кон’яку перехилити,це він робить вже 30 років кожен вечір.І от він здоровий.як кінь,з ранку бодрячком,інтелект збережений.Я дивлюсь на нього і завидки беруть.Я не призиваю вісх бухати по-чорному,але відмовлятися від алкоголю повністю не треба,якщо воно вам дарує задовлення
Ответ дляПищалка
Дякую за підтримку, я саме цього і хотіла. Бо насправді це важкий шлях, дуже важкий.

Ms. Анонимная• 05 апреля 2023
Ответ дляВодійка хімарса
для аппетита, иногда для настроения, иногда просто вкусно. Я люблю апероль, мне это вкусно.
Якщо подобається смак, це одне, а для настрою - дзвіночок