tolyu• 05 апреля 2023

Повна відмова від алкоголю. Мій 31 день.

Я завжди любила випити в компаніях. Потусити, По п’яні купити білети в Мілан, Осло, Брюгге та багато інших міст😆. Організувати якісь івенти. Загалом я весела і такий локомотив в компанії.
Але часи міняються і я разом з ними. З початку війни перші два місяці алкоголю було дуже багато. Потім вчепилася за одну ідею - і йшла до неї. Майже не пила 7 місяців, повернулася додому і знову ті самі компанії, ті самі друзі, але я побачила, що вони реально перебирають з алкоголем. Я пару разів потусила з ними і все. З 1 березня повна відмова від алкоголю.
І що я хочу сказати:
1) Значно покращився сон
2) колір обличчя змінився на краще та і стан організму загалом.
3) я закінчила курси по крипті, потім курси по ІТ.
4) спорт, басейн, пілон!!!( вперше в житті) і апаратний масаж.
5) Почала вчити англійську
Яка я щаслива, що прийшла до цього.
Алкоголь - зло.
якщо б я могла надихнути хоч одного когось, я була б така щаслива 🥰🥰
Побічна дія відмови від алкоголю - відмова друзів від мене ( залишилася тілтки одна подруга) , але я була готова до цього.
КошкинДом• 05 апреля 2023
Автор, у меня спорт и бассейн с марта. А по выходным вино или вермут. И я суперски себя чувствую, полностью отказываться от вина или вермута не собираюсь. Все замечательно )
автор tolyu • 05 апреля 2023
Ответ дляТролю як можу
За месяц не выпито 1,5 л?

Я могу за день пива столько если с рыбкой.
Пиво ніколи не п’ю. Текіла, джин, віскі((( у мене все серйозно.
Зараз все скажу• 05 апреля 2023
Господі... Люда, закушуйте чи що
Тролю як можу• 05 апреля 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
Я так билеты в США купила)) выпив лишнего . Была лучшая поездка
Я пока только кружевные трусы, которые на фиг мне не нужны
fialka123• 05 апреля 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
А ми з чоловіком кинули курити айкос з 20 лютого. Теж почуваємо себе добре
А есть разница бросать айкос или обычные сигареты?
автор tolyu • 05 апреля 2023
Ответ дляКраля-Галя
Так це шкідливо чи ні?
Користі ніякої.
Тоскующая• 05 апреля 2023
Ответ дляtolyu
Так, вважається що це алкоголізм. Це окрема тема. Якщо у вас хоч раз бажання було випити, це друга ступінь алкоголізму.
Впервые об этом слышу. Даже наркологи постоянно говорят о разных нормах. В том числе норма выпивать немного вина за обедом)
Ms. Анонимная• 05 апреля 2023
Ответ дляКраля-Галя
А по пів бокалу червого два-три рази на тиждень вважається алкоголем?
Ви розписали графік вживання алкоголю, а це ознака алкоголізу.
Алкоголізм - це залежність, ступінь якого може бути різний, навіть якщо Ви цього не визнаєте
Не рахую, а вважаю• 05 апреля 2023
Не представляю, как и сколько нужно было пить, чтобы сейчас прям так дни считать.
автор tolyu • 05 апреля 2023
Ответ дляВундерКИНГ
А сколько же вы выпивали? Хотя,наверное, это я мягко;)) вот прям сразу цвет лица улучшился?
Да, я сама здивована. Колір світліший став, очі не усунуті
автор tolyu • 05 апреля 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
Афігеть!!! Ну у мене просто візи не було мабуть 😂😂😂
harchushyn• 05 апреля 2023
Ответ дляtolyu
Текілу з сангрітою чи лаймом?
Мнямка.
Повен рот слини
Анонимба• 05 апреля 2023
Автор, у мене чоловік вже 4 роки не вживає алкоголь взагалі, раніше після роботи часто, у вихідні, такий собі побутовий алкоголізм. Скажу, що якість сексу покращилася) мені алкоголь ніколи не був цікавий, тому свого досвіду немає в цьому питанні. Успіхів!
автор tolyu • 05 апреля 2023
Ответ дляЗараз все скажу
Господі... Люда, закушуйте чи що
Забула запитати у вас
Дайте подумать• 05 апреля 2023
Все правильно.Добре,що ви до цього дійшли.Мені то не повезло з здоров’ям,не можу випивати,а може повезло.Рідко трошки,ще й в основному голова болить і нудота,та й не беру.
КошкинДом• 05 апреля 2023
Ответ дляMs. Анонимная
У меня график по выходным уже лет 20. Ни больше, ни меньше. Алкоголизм? Ок, мне отлично, со здоровьем тоже все ок, это ни на что не влияет ))
fialka123• 05 апреля 2023
Так то не друзья были, а собутыльники)
harchushyn• 05 апреля 2023
Ответ дляtolyu
А як часто ви пили.
В в яких об´ємах?
автор tolyu • 05 апреля 2023
Ответ дляТоскующая
Ой ні) ви буде помиляєтеся. Але я не про це зараз.
Не рахую, а вважаю• 05 апреля 2023
За 1 месяц изучить IT и крипту? Вау.
Лукава Кішка• 05 апреля 2023
Пусть продлится этот период как можно дольше!
Відповів всім• 05 апреля 2023
За месяц закончили курсы по айти? Это что за курсы такие?

Не пью два года
Я собственно не очень и пила, но поджелудочная решила что ненадо совсем
автор tolyu • 05 апреля 2023
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Дні самі рахуються 😂😂😂
Тролю як можу• 05 апреля 2023
Ответ дляtolyu
Не, я всё пью, кроме очень сладкого алкоголя. В прошлом месяце под шашлык 400грм виски уложила, вот это серьезно. Ну его на хрен
А вы молодец, как бы там не было, а хорошего в алкоголе мало. А я курить вроде бросаю, уже неделю не курю
автор tolyu • 05 апреля 2023
Ответ дляЛукава Кішка
Благодарю🙏🙏🙏
Ms. Анонимная• 05 апреля 2023
Ответ дляКошкинДом
Як Ви можете стверджувати, що ні на що не впливає, якщо вже 20 років Вам немає з чим порівняти?
автор tolyu • 05 апреля 2023
Ответ дляВідповів всім

Не пью два года
Іт ще проходжу, закінчила по крипті ( ДіяОсвіта)
автор tolyu • 05 апреля 2023
Ответ дляТролю як можу
Неділя це багато! Це прекрасний початок
Не против• 05 апреля 2023
Не пью с начала войны, дала себе обет. Открою шампусик за Перемогу.
Злюка-закусюка• 05 апреля 2023
Ответ дляtolyu
У нас якраз була)