tolyu• 05 апреля 2023

Повна відмова від алкоголю. Мій 31 день.

Я завжди любила випити в компаніях. Потусити, По п’яні купити білети в Мілан, Осло, Брюгге та багато інших міст😆. Організувати якісь івенти. Загалом я весела і такий локомотив в компанії.
Але часи міняються і я разом з ними. З початку війни перші два місяці алкоголю було дуже багато. Потім вчепилася за одну ідею - і йшла до неї. Майже не пила 7 місяців, повернулася додому і знову ті самі компанії, ті самі друзі, але я побачила, що вони реально перебирають з алкоголем. Я пару разів потусила з ними і все. З 1 березня повна відмова від алкоголю.
І що я хочу сказати:
1) Значно покращився сон
2) колір обличчя змінився на краще та і стан організму загалом.
3) я закінчила курси по крипті, потім курси по ІТ.
4) спорт, басейн, пілон!!!( вперше в житті) і апаратний масаж.
5) Почала вчити англійську
Яка я щаслива, що прийшла до цього.
Алкоголь - зло.
якщо б я могла надихнути хоч одного когось, я була б така щаслива 🥰🥰
Побічна дія відмови від алкоголю - відмова друзів від мене ( залишилася тілтки одна подруга) , але я була готова до цього.
Я тут с краю постою• 05 апреля 2023
Ответ дляНе против
Не пью с начала войны, дала себе обет. Открою шампусик за Перемогу.
Таня?
А_мій_самий_самий• 05 апреля 2023
Ответ дляВся в кредитах
Слухайте,оця вся лабуда про шкоду алкоголю перебільшена.Мені 55 років, я непитуща все життя(мінімум алкоголю визиває тяжку мігрень).Так от,я дуже хвора ,купа хроніч.болячок,тільки завдяки медицині ще якось дихаю.А от мій близький родич любитель пів пляшки водки або пляшку кон’яку перехилити,це він робить вже 30 років кожен вечір.І от він здоровий.як кінь,з ранку бодрячком,інтелект збережений.Я дивлюсь на нього і завидки беруть.Я не призиваю вісх бухати по-чорному,але відмовлятися від алкоголю повністю не треба,якщо воно вам дарує задовлення
Багато залежить від генетики.
Ваш родич доживе до 60-70 років, а аби не пив, то всі 110 би може жив, бо здоров´я ого-го.
Я аби пила, як інші люди, то вже б коні двинула, а мені 33..
Carin• 05 апреля 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
Тю) ресвератрол в красном вине лучше косметолога)))
Он есть или на iherb, или в виноградном соке, или в Вин-Вите. Последние два прекрасно и в бокале смотрятся, не отличишь от вина на застолье.
Свекруховна• 05 апреля 2023
Ответ для4есотка
Как говорит мой папа - кто не пьет - или болеет или падлюка
Фраза пияка
автор tolyu • 05 апреля 2023
Ответ дляХерсон це Україна
Я не придумала, а читаю те, що Ви написали, перечитайте саму себе і побачте це зі сторони. Виходить що Ви весь час бухали і не було часу займатись іншими корисними справами.
Ну я купила за один рік ( заробила) на квартиру за кордоном. Отримала ступінь МВА. Почала вчити анг ( до цього ніколи не вчила), влаштувалася на роботу мріі. І ще багато чого. Я завжди багато навчаюся і дуле продуктивна.але коли повернуся - то трощи темп змінився.
фан L.O.S.T.• 05 апреля 2023
Ответ дляharchushyn
Просто ви рівняєтесь на свого алкоголіка.

Дуже гарна фраза є у наркологів-у кожного алкоголіка є алкоголік,дивлячись на якого, алкоголік вважає,що він ще не алкоголік.
А ви от прям дійсно вважаєте, що людина, яка вживає алкоголь раз в тиждень (не набухується, не втрачає пам´ять, нічого не витворяє і т.д) - вона алкоголік?
автор tolyu • 05 апреля 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
Так, справді це алкоголізм. Ну моя кума так само не вважала що ми набухуємося. Розумієте, у кожного своя норма. А невістка п’є щодня пиво ( щодня!!!!) і Каже, та це ж пиво …
Файна_зупка• 05 апреля 2023
Ответ дляОгірок та Помідорчик
А ми з чоловіком кинули курити айкос з 20 лютого. Теж почуваємо себе добре
Я відмовилась від цигарок на користь айкоса, це мій перший крок. Було важко, тому що мені не подобалося взагалі. Я і кашляла, і тошніло від цього запаху і смаку. Іноді здавалося, що краще взагалі не палити, ніж таке. Але ж залежність… Минуло 2 місяці, тепер відчуваю те саме до цигарок, а з айкосом подружилась. Наступним этапом буде зменшення кількості стіків вдвічі. Тепер я знаю, що зможу.
Кусачая Я• 05 апреля 2023
Ответ для4есотка
У человека зависимость, если жизнь мгновенно меняется без алкоголя. К сожалению, алкоголики - это навсегда
ну я просто на отдыхе тоже могу пить и каждый день...эх были времена
вот муж мой вообще редко пьет, у нас я ’злоупотребляю’.
Но когда месяц-два не пью, вообще никаких изменений не замечаю. Абыдна))
marydgayne• 05 апреля 2023
спорт, басейн, пілон!!!( вперше в житті) і апаратний масаж. - поэтому и цвет лица улучшился, и сон и прочие вами перечисленные плюсы)))
но если вы пили много и отказались, то , конечно, молодец!!! шо занадто, то не здраво!
Ласунка• 05 апреля 2023
Ответ дляtolyu
У мене чоловіка з інсультом привезли. Померла свекруха. Який саме стрес мене має привести до зриву?
Тю, если бы моя свекруха того или муж с инсу… это точно не был бы стрес. Всё зависит от степени уважения и любви к человеку. Для меня эти люди уже пустое место. Если для вас это близкие и дорогие люди, то да стрес хороший. Желаю держаться много лет и не вернуться к этой проблеме. 10 лет выпивали это устойчивый алкоголизм. Практически уже невозвратный. Помню ваши посты, не думала, что страдаете алкоголизмом.
фан L.O.S.T.• 05 апреля 2023
Ответ дляtolyu
О Боже ні звісно, це п’ятниця чи субота. Іноді і п’ятниця і субота
Тоді як вам це могло заважати якось розвиватися весь тиждень? Яким чином? Ви думали весь час про алкоголь чи як? Не можу уявити
автор tolyu • 05 апреля 2023
Ответ дляЛасунка
10 років назад я починала з бокалу вина, на такі дози пересіла років 3-4 назад ( вже точно і не пам’ятаю)
А_мій_самий_самий• 05 апреля 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
Регулярно? Не пропускає? Чекає цього? Для розслаблення?
Може відмовитися і не пити декілька місяців ради приколу?
harchushyn• 05 апреля 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
Я не вважаю.
Я це знаю.
Просто в нас слово алкоголік асоціюється з радянським алкоголізмом. Основним атрибутом якого є напивання до безпамятства і т.д.

Часи змінилися, алкоголізм також осучаснився.

Ви чули такий термін як ’алкоголік вихідного дня’?
Херсон це Україна• 05 апреля 2023
Ответ дляtolyu
Дивна Ви якась, в пості з таким захватом розповідаєте про досягнення, а виявляється, що є більші досягнення, ну такє шось.
автор tolyu • 05 апреля 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
Поясню, у п’ятницю голова вде занята п’янкою. Дзвоню, організовую. Так і вже тут як тут субота, неділя якісь ломашеі споави а понедлок відходжу від інтенсивних вихідних. Це найбільше мене дратувало. По суті половина тижня випадає
KriskaA• 05 апреля 2023
Алкоголь - зло.
================
Бгггг :)) Та невже ? це ж ви скільки літрів всасували за день, що він став злом ?:)
автор tolyu • 05 апреля 2023
Ответ дляХерсон це Україна
Та ні, то людина яка не має таку проблему як у мене - мене не зрозуміє просто. Гарного вечора вам
Звоночек• 05 апреля 2023
Блін, а я думаю, чогось краще стала виглядати, а це тому, що не пью вже два тижні! А так любила прибухнути.
автор tolyu • 05 апреля 2023
Ответ дляharchushyn
Я не вважаю.
Я це знаю.

Оце якраз про мене (((
фан L.O.S.T.• 05 апреля 2023
Ответ дляtolyu
Мені так не здається. Алкоголізм- це коли є бажання випити. Коли чекаєш того дня, щоб випити. Ми не обов´язково прям кожного тижня збираємось. На минулих не збирались, наприклад. Випити бажання не було. Якось так.
І я не думаю, що такі діагнози можна ставити, так як ви це робите)))
ТАЗератти• 05 апреля 2023
Ответ дляtolyu
39, вже майже 40
А я не могу. Из-за этого разрушился мой брак,осталась без любимого мужчины,без работы( сейчас сдерживаю себя,чтоб не начать пить прям утром,потом чтоб не начать в обед(но вечером мне нужно выпить,если я не пью 2-3 суток,то и не сплю вообще,немеют руки,все тело печет
KriskaA• 05 апреля 2023
Ответ дляНе рахую, а вважаю
За 1 месяц изучить IT и крипту? Вау.
Привіт з ботойбіччя• 05 апреля 2023
Ми так часто планували мандри,ось тиждень,як повернулися з Венеції та оера Гарда.
Автор,браво!
Молодець.
Не знаю,як це зробити.
Сон не покращиться,тому що нерви за рідну людину б,ють...
Ms. Анонимная• 05 апреля 2023
Ответ дляВся в кредитах
Ви так розказали, ніби алкоголь додає здоров´я. Просто в когось його більше, що і алкоголь витримає.
Мій свекор сильно пив роками, скільки я його знаю, а знаю ще з моїх шкільних років, і зі здоров´ям все ок було. Кілька років тому різко перестав (сидів довго в селі без грошей, не було за що купити), дах поїхав. Тривожність і страх від усього такі сильні, що він з кімнати не виходить, ні з ким не говорить, усіх і все боїться, відмовився від їжі. Як його вивозили з того села, то інша історія. Тепер живе на таблетках, їсть по графіку під наглядом. З кімнати так і не виходить.
Уявіть які зміни мали статися під впливом алкоголю, щоб таке зробилося з людиною.
автор tolyu • 05 апреля 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
Толі навіщо ви п’єте цей бокал вина? Мегі можете не відповідати - дайте відповідь собі. Я 10 років назад починала так як ви) я взагалі не пила до 28-30 років ( точно не пам’ятаю коли це почалося)
АфродитаПетровна• 05 апреля 2023
Ответ дляtolyu
Це все з 1 березня? Не віриться?)))
автор tolyu • 05 апреля 2023
Ответ дляТАЗератти
Я підписала на платну грипу в ТГ. Мені допомагають розмови з такими як я, які кинули пити
KriskaA• 05 апреля 2023
Ответ дляфан L.O.S.T.
Звичайно, що ні. У Франції, Італії, Іспанії, Португалії просте столове вино - як вода під часу обіду. Це значить, що ВСІ доросле населення - алкоголіки ?:)