Домашка• Изменено 06 апреля 2023
Україньська мова
Многие ваши знаеомые\родные перешли на укр мову в быту и жизни ?
И ещё интересно, те кто перешли на укр мову в момент интимной близости тоже на ней говорите какие то слова ?
Mariya Prokhorova• 06 апреля 2023
Ответ дляShoosha
Автор темы даже не смогла слово «Українська» написать без ошибки
Може , отримала запит на створення теми , так квапилась , спросоння ,зробила помилку )
Ирина-bbd0• 06 апреля 2023
Ответ дляNatusia 15
Это только ваше мнение. Во всех русскоязычных вы видите врагов. Оскорбления, перекручивание слов и агрессия только с вашей сторон. В смысле о тех, кого вы защищаете
Не обманывайте. Не во всех.а кто топает ножками и говорит что принципиально не перейду на мову
pro100Angel• 06 апреля 2023
Ответ дляZhuzhuk
А якщо б до вас звернулися, приміром, італійською?
В правилах спілкування є вимоги тільки щодо того, що консультант повинен володіти трьома мовами: Українська, , Російська, Англійська. І робот про це повідомляє кожного клієнта, коли він дозвонився до оператора. Тобто, всі інші народи повинні звертатися на ’гарячу лінію’ до українського оператора на англійській мові, якщо не знають перших двох мов.
Mariya Prokhorova• 06 апреля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Оператору выучить туркменский и казахский?))) Молодые люди этих стран очень активно сейчас забывают русский.принципиально
И там такие же истерики ущемленных.как и по всему совку.это нужно принять и пережить
Так узьські все не можуть зрозуміти , що вони не в совку живуть
Natusia 15• 06 апреля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Перечитайте эту и подобные темы. Можете выписать на листочке и посчитать все гадости и с чьей стороны они исходят. А уже потом пишите об обмане
Mariya Prokhorova• 06 апреля 2023
Ответ дляNatusia 15
На суржике никогда не разговаривала, поэтому тут вы не в тему. Вы в моём посте прочли агрессивное отношение к языку? Тему цькування даже обсуждать не буду. В свободной демократической европейской стране возможно такое отношение к людям? Для такого есть правоохранительные органы
Чому ж в вільних демократичних країнах не працевлаштовують без знання державної мови ?
На деякі спеціальності навіть рівень А1 не підходить
pro100Angel• 06 апреля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Так а куда делось знание мовы у обращающегося? Он же всю жизнь прожил в Украине. Нев состоянии сформулировать 10 речень?))))
А Ви помітили як Ви самі написали своє речення в дописі? Отак і клієнти говорять коли телефонують, на незрозумілому суржику. Але оператор не має права їх виправляти чи принижувати. Моя Вам порада : навіть якщо Ви тільки навчаєтесь літературній українській мові, не пишіть українські слова російськими літерами. Це найбільше знущання над українською мовою.
Ответ дляЧупа-чупс
зачем переходить на не родной язык?
ну вот прадедушка мой из украинца вынужден был стать русскоязычным из-за ситуации в стране. я не буду как он и не переобуюсь.
Якби ваш дід, та його покоління, були такими принциповими як ви зараз, то багатьох проблем можна було би уникнути і історія України могла бути зовсім іншою. А так як більшості какаяразніца, що тоді, що зараз то маємо те що маємо.
Ответ дляNatusia 15
Не бачу сенсу більше спілкуватись на цю тему. Якщо не наші діти, то онуки російської вже не знатимуть, як не знає її молоде покоління грузинів. Залишиться горстка принципових «нехачух», як статистична похибка.
Natusia 15• 06 апреля 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
А что, русскоязычное население Украины переехало в другую страну. Нет мы живём у себя в стране и все понимают и знают 2 языка. По Конституции украинский язык государственный, делопроизводство на украинском языке. В чём проблема?
Ирина-bbd0• 06 апреля 2023
Ответ дляpro100Angel
Что я не так написала?
Нашла пример с фразой 10 речень? Конкретно что Вас не устроило в моём посте?
’
Скласти 10 речень з головними і другорядними членами досить легко з нижче поданими прикладами.
Приклади речень з головними і другорядними членами
’
Natusia 15• 06 апреля 2023
Ответ дляAHetfield
Тоже нет желания общаться. Вы уже перешли на оскорбления и разговор в таком тоне неприемлем
Mariya Prokhorova• 06 апреля 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Дякую за допис 👍👍👍👍
Ліна Костенко - це наш діамант )
А ви думали ,що Україна так просто !
Україна -це супер
Україна - це ексклюзив.
По ній пройшли всі катки історії.
На ній відпрацьовани всі види випробувань.
Вона загортована найвищим гартом.
В умовах сучасного світу ій немає ціни !
Ліна Костенко
А ви думали ,що Україна так просто !
Україна -це супер
Україна - це ексклюзив.
По ній пройшли всі катки історії.
Вона загортована найвищим гартом.
Ліна Костенко
Mariya Prokhorova• 06 апреля 2023
Ответ дляNatusia 15
Питання в вашої ідентифікації !
Бажаю вам щоб українська у ваших дітей була на першому місці , а московськана другому
Natusia 15• 06 апреля 2023
Ответ дляAHetfield
Боже 🤦♀️ Покажіть де хоча б одне «оскорбление»? 🤦♀️
Вы даже не замечаете в пылу спора, перечитайте своё последнее предложение
Ответ дляСемицветка
Ну почему же. А Германии есть ВУЗы, в которых можно учиться на английском. И есть фирмы, язык общения которых английский. А также есть Люксембург, в котором три основных языка - люксембургский, немецкий и французский. И дети в школе изначально учатся на немецком, а не на люксембургском...
Так ті вузи для іноземців, на яких заробляють універи, щоб мати можливість своїх навчати безкоштовно. Дивно, що ви порівнюєте Люксембург з населенням менше мільйона і Україну 40 мільйонів населення, звичайно, що у при такій кількості населення свою мову зберегти простіше. Але її треба захищати як ті ж німці чи поляки на національному рівні. Бажаєш робити кар´єру, німецька обов´язкова. Взагалі дивно читати біженців які пишуть, що не вчать мову тієї країни у якій перебувають. Перша умова для отримання статусу це інтенсивні інтеграційні курси, а ще діти повинні відвідувати місцеві школи, де навчання національною мовою. А ще німецька фрау може вам зробити зауваження, що ти при ній спілкуєшся чужою мовою і це не повага до неї. Тому В моїй хаті - моя мова!
Сейчас живу в Англии. И англичане и американцы говорят на английском. Ментально отличаются, две абсолютно разные страны, но государственный язык английский.
Думаю русскоязычные украинцы любят Украину не меньше украиноязычных.
Например мой русскоязычный дядя сейчас воюет и защищает ценой жизни Украину.
Я русскоязычная, но если ко мне обратились на украинском, перехожу на украинский. Муж из украиноязычной семьи. Ребёнок наш знает хорошо 2 языка. У нас вообще никогда в семья не было вопросов языковых.
Natusia 15• 06 апреля 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Питання в вашої ідентифікації !
Ничего не имею против этого, это их выбор. Только не ’московськана’, а русский язык
Mariya Prokhorova• 06 апреля 2023
Ответ дляamoa
Річ не в принципах , тоді розмова була коротка (
Спочатку НЕП , українізація , а потім розстріл за національну буржуазію української мови
І накинули радянщину на мову
Ирина-bbd0• 06 апреля 2023
Ответ дляjulia0311
Английский англичан и английский американцев отличается.
Но то нюансы
Ирина-bbd0• 06 апреля 2023
Ответ дляNatusia 15
А термин русский язык где и когда образовался?))))
Mariya Prokhorova• 06 апреля 2023
Ответ дляNatusia 15
Правильна історична назва ’ московитська ’ , ’ московська ’
це доказаний факт і називались вони до 17ст московитами
Русь то наша назва , Прокопович продав назву Петру першому їх предки угро-фини і мова їх штучна
А у нас народна мова ! Вона набагато досконаліша й логічна і на 50 тис слів більша ніж московська
pro100Angel• 06 апреля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Что я не так написала?
’
Не ображайтесь, це просто порада. Ваша цитата: ’Так а куда делось знание мовы у обращающегося? Он же всю жизнь прожил в Украине. Нев состоянии сформулировать 10 речень?))))’ Коментар: Українською слово ’мови’ не пишеться російськими буквами мовЫ. А якщо Ви хотіли написати російською це слово, то тоді використовується російське слово ’язык’. І по - друге: в українській літературній мові немає такого правила, де можливо було б формулювати речення, яке розпочинається на російській мові, а далі в ньому по суті йде продовження словами на українській мові, як у другому реченні Вашого допису. Бажаю Вам успіхів у подальшому навчанні нашої рідної мови.
Ирина-bbd0• 06 апреля 2023
Ответ дляpro100Angel
А .дякую за побажання!
Намагаюсь.
pro100Angel• 06 апреля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
А .дякую за побажання!
Намагаюсь.
Знайшла для себе дещо цікаве, бо я теж багато чого ще хочу зрозуміти: Слово ’шо’ - це елемент суржику чи діалекту ? Деякі мовознавці навіть висували ідею розглядати ’шо’ як усний варіант літературної форми, проте така думка не здобула підтримки.
У жодному разі не можна розглядати ’шо’ як елемент так званого суржику, оскільки це слово з´явилося ще тоді, коли про суржик і мови не було.
Більшість дослідників уважає, що одиниця що (шчо) виникла фонетичним шляхом.
На думку українського мовознавця Олександра Потебні, шчо постало внаслідок зміни ч > ш у давньоукраїнському слові чьто. Ланцюжок перетворень, за О. Потебнею, такий: чьто > што > ш´ш´о > шчо (у фонетиці апострофом позначають м´якість попереднього приголосного).
У якийсь період відбулося спрощення шч >шо або шо не розвинулося в шчо через фонетичні й морфологічні причини.
Поза всяким сумнівом, слово шо - наш давній елемент, закорінений ще в праслов´янській мові, яка була попередницею української.