ПесиКот• 06 апреля 2023

Хто недавно оздоровлювався в Східниці?

Читаю про Три сини, Київську Русь, Респект, Діану. Де вам сподобалось ?
Порекомендуйте. Хочу попити води та деякі процедури при готелі поробити.
ХаДиДиШь• 06 апреля 2023
Киевская Русь супер
Три сини конечно 5 звезд - еще круче.
Но цена!

автор ПесиКот • 06 апреля 2023
Ответ дляХаДиДиШь
Киевская Русь супер
Три сини конечно 5 звезд - еще круче.
Но цена!
Дякую. Зараз в 3 синах знижки . Але все одно - думаю. Дорого, а якщо не сподобається ..
в Київській русі була 5 років тому, було добре . А зараз читаю відгуки, що кухня не справляється.
ХвилювАллочка• 06 апреля 2023
Ответ дляХаДиДиШь
Киевская Русь супер
Три сини конечно 5 звезд - еще круче.
Но цена!
А в чому суперовість? ШелкА і мармур? Чи вода та кухня? Може лікувальна база?
Маргаритка777• 06 апреля 2023
Ответ дляПесиКот
Вам треба кухня або процедури? Процедури гарні і їх багато. Смачно поісти можна і вдома, а ось водичку цілющу попити та пройти потребні процедури, це зовсім інше
Маргаритка777• 06 апреля 2023
У мене інше запитання. Хто знає у Східниці є косметологи? Гарний потужний косметолог? Дуже потрібно. Може хтось порекомендує
Все до блиску• 06 апреля 2023
Ответ дляПесиКот
Я в Київській Русі була 9 років тому. Після того не дай бог. Кухня була геть погана. Це сталось тому, що за кілька місяців до нашого заїзду їхній колишній шеф-кухар пішов разом з командою. Це був крутий шеф-кухар, який смачно готував протягом кількох років. І готель знайшов інших. Але вони готували геть погано. Все було несмачним. Не знаю, як зараз.
Все до блиску• 06 апреля 2023
Ответ дляМаргаритка777
А два тижні в готелі не їсти, а тільки водичку пити? Дивна порада.
автор ПесиКот • 06 апреля 2023
Ответ дляВсе до блиску
Так, ви праві. Ціни не малі, тому і хочеться щоб все було на рівні. (Харчування в тому числі)
Основне звісно вода, треба підлікувати нирки.
Маргаритка777• 06 апреля 2023
Ответ дляВсе до блиску
Ну чому не істи? Я таке писала? У Східницю приізджають пити воду, пройти якись водні процедури та інше. Іжа в даному випадку не головне. Ресторан є? Є! Три рази + компот )))

Все до блиску• 06 апреля 2023
Ответ дляПесиКот
Харчування в таких місцях не менш важливе за лікування. Воно має бути смачним і нешкідливим водночас. Щоб гарно поєднувалось з лікуванням і водичкою. Хороше харчування це також частина лікування.
Последний вагон• 06 апреля 2023
Ответ дляМаргаритка777
Там село забитое,какой там косметолог?А вот вода супер.
Маргаритка777• 06 апреля 2023
Ответ дляПоследний вагон
Ну було бажання пройти косметолога бо вдома після цих процедур йти на роботу якось не дуже хочеться. А там ніхто не знає можно походити і без макияжу
Слоник-тоник• 06 апреля 2023
Я люблю Респект. Там і процедури нормальні, і номера, і ресторан на рівні. І мені подобається, де розташований готель.
В інших, що ви згадуєте, не була, порівняти не можу.
З понеділка на дієті• 06 апреля 2023
Рекомендую Дианну ! Супер