Блохольот в бульбашії. Бажаємо отріцатєльного взльота собакам.
Ответ дляirina _d
А я какая-то странная тетка. Я люблю любые цветы кроме чернобрывцев.
Вот до одури не люблю их. Хз даже почему.
А я не люблю гладиолусы. Вот чет тоже не знаю. Кума как то принесла ведро с ними.))))) На тебе, ты ж любишь)))) Обожаю ирисы. Прям не могу. Этот запах и сами соцветия.
a.ostroverh• 06 апреля 2023
Ответ дляirina _d
Мне воняют
alenka3108• 06 апреля 2023
Ответ дляok1904
жаль не падають.
Це да, але, колись да впадуть)🙏 це я медитую
Kvitkaliliia• 06 апреля 2023
Ответ дляirina _d
А в мене сусідка квіточки в чай кидає. Люди всі різні))
Kvitkaliliia• 06 апреля 2023
Ответ дляMarryV
Красотища. Маргаритки. В прошлом году уезжали в львовскую область. Как там много маргариток
В нас вроздріб по 20 грн кущик продають
Kvitkaliliia• 06 апреля 2023
Ответ дляMarryV
Іриси
Kvitkaliliia• 06 апреля 2023
Ответ дляMarryV
А потім як їх на клумбу чи в кашпо? Бо на клумбу їх багатенько треба.
Колись я посадила на клумбу, а вони самі насіялися і росли пару років. Потім, правда, перевелися. Хочу ще спробувати
Kvitkaliliia• 06 апреля 2023
Ответ дляok1904
модна загранична квітка для озеленення, совок крав ідеї навіть в озелененні, але сальвія в мене асоціюється з совком крути не крути
Бо в нас лише червону саджали. А вони різнобарвні бувають, як виявилося