Zelenkа• 06 апреля 2023

Хвилювалочка

Блохольот в бульбашії. Бажаємо отріцатєльного взльота собакам.
ЛЮБА• 06 апреля 2023
Ответ дляKlodia
Завтра иду в ботсад, если это правда- сделаю фоточки.
Парк победы и бульвар верховной рады
MarryV• 06 апреля 2023
Ответ дляirina _d
А я какая-то странная тетка. Я люблю любые цветы кроме чернобрывцев.
Вот до одури не люблю их. Хз даже почему.
А я не люблю гладиолусы. Вот чет тоже не знаю. Кума как то принесла ведро с ними.))))) На тебе, ты ж любишь)))) Обожаю ирисы. Прям не могу. Этот запах и сами соцветия.
ok1904• 06 апреля 2023
Ответ дляInna-b773
В цьому році як ніколи( мело позавчора і вчора цілий день. В мене вікна до половини засипало снігом. Зимою стільки не було снігу. Сьогодні все тече, річки на дорозі.
ох. яке ж там болото, це не київський пісок, попробуй ту глею з взуття відмити.
ok1904• 06 апреля 2023
Ответ дляMarryV
так, іриси квітки- вдячні , гарні в цвітінні і не заважають ніколи, коли відцвітуть.
Inna-b773• 06 апреля 2023
Ответ дляok1904
Це так.. І дощі до кінця тиждня.
a.ostroverh• 06 апреля 2023
Ответ дляirina _d
Мне воняют
Амарилис• 06 апреля 2023
Ответ дляirina _d
І я не люблю їх. Всім привіт
ok1904• 06 апреля 2023
Ответ дляa.ostroverh
Мне воняют
а в чаї класні!
alenka3108• 06 апреля 2023
Блохольоти летять на свої болота, в стойло
ok1904• 06 апреля 2023
Ответ дляalenka3108
жаль не падають.
alenka3108• 06 апреля 2023
Ответ дляok1904
жаль не падають.
Це да, але, колись да впадуть)🙏 це я медитую
irina _d• 06 апреля 2023
Ответ дляok1904
Ну как не мешают? Сначала их срезать после цветения, потом листья сохнут постепенно, тоже нужно резать убирать.
Не такие они и бесхлопотные)
ЛЮБА• 06 апреля 2023
Ответ дляok1904
жаль не падають.
Могут прям в воздухе взрывать !салют был бы знатный !!!
ok1904• 06 апреля 2023
Ответ дляKvitkaliliia
А ще вони невибагливі. Тому я їх люблю. Навіть у горщиках якщо вирощувати, забула полити, вони зів´яли, налила води - ожили і квітнуть далі))
Пеларгонії зональні теж вдалі і вдяні квіти. Невибагливі, а цвітуть до морозів, як чорнобривці
автор Zelenkа • 06 апреля 2023
Ответ дляirina _d
І я, а ще такі червоні мілкі, їх завжди з чорнобривцями садили раніше. Нагадує совок, брр,
ok1904• 06 апреля 2023
Ответ дляЛЮБА
Я знаю, що у Вас глаз алмаз. Актуалізуємо майбуиній процес. Значить падають міги і вибухають у повітрі.
ok1904• 06 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
Сальвія?
Isa Dora• 06 апреля 2023
Ответ дляKlodia
Может имеется в виду сакуры на Киото?
Там же они всегда первые
Kvitkaliliia• 06 апреля 2023
Ответ дляirina _d
А в мене сусідка квіточки в чай кидає. Люди всі різні))
MarryV• 06 апреля 2023
Ответ дляok1904
Сальвія?
Погуглила и открылась шавлия. Красные цветы как свистки. Если это они, то в детстве нектар из них добывали.
Kvitkaliliia• 06 апреля 2023
Ответ дляMarryV
Красотища. Маргаритки. В прошлом году уезжали в львовскую область. Как там много маргариток
В нас вроздріб по 20 грн кущик продають
Kvitkaliliia• 06 апреля 2023
Ответ дляMarryV
Іриси
ok1904• 06 апреля 2023
Ответ дляMarryV
є шавлія, а є сальвія
автор Zelenkа • 06 апреля 2023
Ответ дляok1904
Сальвія?
Мабуть вона
MarryV• 06 апреля 2023
Ответ дляKvitkaliliia
В нас вроздріб по 20 грн кущик продають
А потім як їх на клумбу чи в кашпо? Бо на клумбу їх багатенько треба.
ok1904• 06 апреля 2023
Ответ дляMarryV
Шавлія=шалфей, сальвія , з низ солодкий нектар в дитинстві можна було полизькати
Kvitkaliliia• 06 апреля 2023
Ответ дляMarryV
Колись я посадила на клумбу, а вони самі насіялися і росли пару років. Потім, правда, перевелися. Хочу ще спробувати
ok1904• 06 апреля 2023
Ответ дляZelenkа
Мабуть вона
модна загранична квітка для озеленення, совок крав ідеї навіть в озелененні, але сальвія в мене асоціюється з совком крути не крути
Kvitkaliliia• 06 апреля 2023
Ответ дляok1904
Бо в нас лише червону саджали. А вони різнобарвні бувають, як виявилося
автор Zelenkа • 06 апреля 2023
Ответ дляok1904
А я люблю оці великі волошки, які ростуть на клумбах по місту біля будинків, краса