Блохольот в бульбашії. Бажаємо отріцатєльного взльота собакам.
Ответ дляok1904
є шавлія, а є сальвія
Якщо погуглити сальвію там поряд є і амарант. На клумбу як квіти садять. Напевно, щоб відтіняти інші рослини. Я завжди думала, що то бур´ян. Як солили огірки, то клали в банку листя амаранту, листя смородини, листя вишні, кріп, часник та сіль, щоб огірки тверденьки були.
Ответ дляMarryV
амарант брат щириці.
Ответ дляKvitkaliliia
Бо в нас лише червону саджали. А вони різнобарвні бувають, як виявилося
В совку все через сраку робилось. В моїй і сусідній школах були садки, ми там яблука збирали на компот в столовку і абрикоси. Чому не підсаджувати дерева? А зараз там пустирі для вигулу срущих псів.
Ответ дляMarryV
щоб хрустіли огірки немає кращого способу ніж дубове лисття, якщо немає дубоівої діжки
Все садоводам👋 .
В этом году я опять в пролете с цветами(.
Наконец- то удалось вытащить маму), поэтому все мои горшки были отданы под рассаду. Поэтому в этом году- помидоры, огурцы, лук, петрушка, укроп, перец. Это пока, я так понимаю😂 потом думаю просто земелька на пол - и картоха.
Ответ дляMarryV
Так, на городі він зелений, а на клумбі марсала і великий, лапатий.
ще є промислові види/сорти амаранту і декоративні(кольорові), але суть в них одна: щириця, моя прабабуся завжди свиней годувала щирицею, це білкова поживна їжа. а зараз Амарант-суперфуд, завдяки маркетологам
Kvitkaliliia• 06 апреля 2023
Ответ дляok1904
Просто листя з дуба в банку?
Ответ дляok1904
Мій науковий керівник дисер писав про амарант. Там наче альфа- лінолева к- та є, сквален, ще щось.
Ответ дляMarryV
Вперше чую. Листя, сіль, вода і все?
ну прянно ароматичні трави, для смаку, насіння гірчиці, корінь хрону, щоб не закисали, то і так ясно. дубильні речовини в дубовому листі дають хрусткіт. Це сусідка-поварка якось проговорилася, що її баба вчила... ну, а я ж експериметатор по життю
Ответ дляok1904
Мені чомусь гірчиця наче все псує, без гірчиці вcе те саме буде нормально?
Kvitkaliliia• 06 апреля 2023
Ответ дляok1904
так
Клас 👍, дякую! Цього року спробую. В мене дубок у дворі росте)
halla-d95e• 06 апреля 2023
Ответ дляМДТ
Прикольний привід нам тут зібратись. Я вже всю роботу зробила, залишилось на пошту віднести, мені тривога не треба))
А чим займаєтесь, як не секрет. Що по пошті відправляєте?То ж ви на Франківщині?