Удальонка• 06 апреля 2023

Хлоргексидин при лупі

Косметолог порадила кілька разів протерти шкіру голови там де є такі запалення і лупа
Хтось пробував?
Киця-бриця• 06 апреля 2023
Теоретически хлоргексидин должен воздействовать на дрожжевые грибки - возбудители перхоти. Попробуйте, вы ничего не потеряете. Только желательно подогреть до температуры тела.
ИМХОля• 06 апреля 2023
Ответ дляКиця-бриця
Дякую! Треба буде спробувати.
Також була така проблема. Користувалася Сульсеною (шампунь, мазь, крем), але до кінця не пройшло.
SectetlyYours• 06 апреля 2023
Купите в спрее и делайте удобно
Всім шампаньського• 06 апреля 2023
Ответ дляSectetlyYours
Купите в спрее и делайте удобно
а яка проблема залити в пшикалку?)
автор Удальонка • 06 апреля 2023
Ответ дляSectetlyYours
Купите в спрее и делайте удобно
Дякую))
Це для чоловіка, та його залисини)
Лупи небагато та там видно трохи подразнення
Купила і шампунь йому що порадила перукар
автор Удальонка • 06 апреля 2023
Ответ дляКиця-бриця
Ага, спробуємо.
Підмітайло• 06 апреля 2023
Я мучалася багато років. І сульсена, і шампунь віши деркос, і якийсь супер шампунь з айхербу (не пам´ятаю назву, той що для псоріазу), і пила противогрибковий преперат, нічого не допомагало.Зустріла пораду, ністатин в таблетках, розтерти в порошок, змішати з шампунем і мити цим голову.Я брала 2 таблетки на раз, мила голову, за пару раз такої процедури, в мене зникла лупа, а я стільки мучалась.
автор Удальонка • 06 апреля 2023
Ответ дляПідмітайло
Так, теж про них читала
Дякую що нагадали
Підмітайло• 06 апреля 2023
Ответ дляУдальонка
Так, теж про них читала
Дякую що нагадали
Ну я вже на собі опробувала))працює