Без образів• Изменено 06 апреля 2023
Оцініть ситуацію зі сторони
Більше року зустрічаємось. Зустрічаємочь як в кого вийде, але в основному, коли получається в мужчини(робота не з простих). В голові що робиться тільки мабуть він сам тільки розуміє Живемо окремо. Сварились часто. Не спілкувались було таке навіть місяць Із останнього, в мене було відчуття, що в нього ще є хтось(перебуває в мережі і мені не відповідає і при тому часто в мережі , відчуття що з кимось бурна переписка) і я про це йому сказала, образився , що заблокував. 2тижні. Написав сам, без вибачень, як нічого не було. Довго на нього злитися неможу . Сказала , мені це не подобається що блокуєш,якщо заблокував то потрібно було не розблоковуавати, неподобається, що не відповідаєш, відповідаєш незрозумілими фразами і як хоч так і розумій.
Вислухав, сказав, що ще ні з ким у нього такого не було.
Останній час відповідає завжди, відписується що навіть робить. Де знаходиться, геолокацію (хоча я не просила навіть).
Цікавить думка зі сторони .
Це почуття, маніпулювання, чи як модно зараз кажуть "созавісімость"
Вибачте за сумбур, але важко описати все як проходить між нами
Цікавить думка зі сторони .
Пожмаковна• 06 апреля 2023
Ответ дляТётушка Лошадь
Так образливо,коли я хотіла піти від нього,сказав це твоє рішення,хочеш іди.
Я не знаю,що я зробила не так,що він став таким.
На початку він кожну годину писав,сумую,де ти і все таке.А зараз....
А вы уходили в надежде что он будет в ногах валяться и просить «останься»?
Тётушка Лошадь• 06 апреля 2023
Ответ дляПожмаковна
Ні ,що хоть щось скаже,що не хочу розлучатися ,ти мені потрібна.Але ні.
Області пітьми• 06 апреля 2023
Ответ дляБез образів
От з такими принципами , тільки чесно, одружені , маєте пару постійну?
Навіть страшно сказати)
Так я одружена, разом з чоловіком вже 20 років, з юності.
Мені з ним не те, що пощастило, а подарунок долі. Колись потріпала йому нервів добряче. Хоча він не визнає, я для нього ідеальна, капець, а я б себе прибила)
Просто принциповість, впертість і гордість - це не завжди дорівнює самотності. Я про інше трішки намагалась сказати, але то таке.
Всі ми люди різні.
Голена блондинка• 06 апреля 2023
Ответ дляБез образів
Закохалась мабуть, але нехочу бути дурою .
Не ведите себя как дура - не будете дурой...
1. В мене було відчуття, що в нього ще є хтось(перебуває в мережі і мені не відповідає і при тому часто в мережі , відчуття що з кимось бурна переписка) і я про це йому сказала.
Умные так не делают. Умные понимают, что он не обязан быть всегда на связи с Вами. Может, человек мастурбировал на порно, может, пивас с друзьями пил. Да мало ли чего? У него личная жизнь идёт. Это не повод предъявлять подобные претензии.
2. Сказала , мені це не подобається що блокуєш,якщо заблокував то потрібно було не розблоковуавати, неподобається, що не відповідаєш, відповідаєш незрозумілими фразами і як хоч так і розумій.
Умные так не делают. Вы нарушаете границы личного пространства, а затем обижаетесь на его меры защиты от Вас, не уважающей ближнего своего. Но считаете его виноватым в том, что он посмел защититься, то есть на вполне разумный шаг. Вы просто не уважаете его!
3. Цікавить думка зі сторони .
Це почуття, маніпулювання, чи як модно зараз кажуть ’созавісімость’
Умные такие выводы не делают. Они умеют И НА СЕБЯ смотреть со стороны, и оценивать своё поведение в том числе. См. п.п. 1, 2.
И отделять любовь от тараканов в голове - тоже.
3. Цікавить думка зі сторони .
Голена блондинка• 06 апреля 2023
Ответ дляБез образів
Если б я себя так вела, то развелись бы уже с мужем.
Страхованная• 06 апреля 2023
Ответ дляТётушка Лошадь
Така сама ситуація автор,така сама((
Коли хоче відповідає ,коли не хоче гиркає і каже,слухай я був на вечірці,і не заглядав чи писала ти мені чи ні.Я відпочивав.Цілу ніч.А я пробачаю усе.Позавчора посварилися,сказав не буде спілкуватися зі мною три дні.Щоб обдумала свою поведінку.На те,що я сказала,що його ніколи не буває вечорами вдома і тільки перед сном спілкуємося 10 хвилин,коли він хоче відповідає коли хоче.
Обоже какая жесть🥴 что ж вы так себя не любите
Без образів
• 06 апреля 2023
Ответ дляГолена блондинка
3. Цікавить думка зі сторони .
Ви повністю праві. Свої помилки я зрозуміла
В мене питання чому терпить?Зрозуміло що я не ідеальна є свої також таракани.
Голена блондинка• 06 апреля 2023
Ответ дляМудрецыха мира
якщо все стає погано як тільки ви відкриєте рота - женіть нах всякого, хто вам про це скаже.
звичайно, ви ангел. вам це вкладають в вашу світлу голівоньку. Будеш ангелом - похвалю, відкриєш рота - така сучка як і всі інші. як конячці сахарок тикнули і вона вже канделябри виписує.
нах шліть.
’Глупец промолчит — и сойдет за мудреца, сомкнет уста — и кажется умным.’
Библия, Притчи, гл. 18 стих 38
Голена блондинка• 06 апреля 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
Это созависимые отношения((( А он абьюзер, как сейчас модно говорить. Понимаю вас...
Но дела не будет. Если мужчина блокирует женщину на 2 недели, даже на 2 дня, значит она ему не нужна и он совершенно не боится ее потерять. И эти 2 недели он явно с кем то встречался. там не срослось и он вас вернул
Как по мне, лучше заблокировать, чем устраивать скандал.
Психика целее явно в первом варианте будет, да и отношения - тоже.
Голена блондинка• 06 апреля 2023
Ответ дляБез образів
Дурак, который знает, что он дурак - уже не дурак!
Вам удачи! ЧСВ у Вас в норме, Вы вполне сможете изменить себя и быть счастливой в отношениях.
Їжак в панчохах• 06 апреля 2023
Ответ дляБез образів
тот пост, с которым вы согласились, полностью неадекватный. Вот такие посты и заставляют вас себя чувствовать не уважающей себя женщиной, а женщиной, которую можно не уважать и обижать
Напланетянка• 06 апреля 2023
Ответ дляЇжак в панчохах
Ага, маячня якась
Напланетянка• 06 апреля 2023
Ответ дляБез образів
От вам ще один абьюзер написав, принизив вас, а ви підкорилися і погодилися, замість того щоб проігнорувати цю писанину. Робіть висновки.
Їжак в панчохах• 06 апреля 2023
Ответ дляГолена блондинка
это для вас
Добрый Йиннот• 06 апреля 2023
Це називається ’відсутність імунітету до примітивних залицянь’.
’В мене ще ні з ким такого не було’, - щось примітивне. Вас легко підкупити.