Ви можете собі уявити, що зможете легко заробляти ну дуже багато грошей, мільйони?
Мати вілли у теплих краях, приватний літак?
Те, до чого звикли люди з Форбсу.
Результат:
вже голосів:
18 (41.86%)
Мені треба, але як?...
13 (30.23%)
Мені стільки не треба
6 (13.95%)
Я простий рептилоїд
3 (6.98%)
За це требуде заплатити
3 (6.98%)
Зате я чесна людина
0 (0%)
Багаті люди нещасливі
Шматочок хмарки• 06 апреля 2023
Уявляти можеш що завгодно, а який сенс? Якщо розумієш, що не родився в сім´ї мільярдерів, а у самої клепки не вистачить стільки заробити, то тільки настрій собі псувати)
Tricky Racoon• 07 апреля 2023
Я думала об этом. Мне и не нужно столько, я не знаю, что с этим делать. Не фанатею от тяжелого люкса, роскоши, не интересны бренды. Хотелось бы жить просто на уровне комфорт+, чтобы путешествовать куда угодно в любой момент, иметь возможность накопить на крупные покупки, хорошо питаться, чувствовать себя свободно и спокойно. Думаю, доход в районе 10к$/мес для такого нужен.