Чавонадо• 06 апреля 2023
Дівчата, в мене пригорає
І пригорають не млинці, а як ви здогадалися моя дупа.
Ситуація: є дуже рідна людина у якої "не всьо так однозначно". Ні, вона наче за Україну, але "все там хороши". Варіант не спілкутися не підходить, вона вже старенька і нікого в неї нема.
І все б нічого, але вона продовжує спілкуватися з родичами на росії . І вивалює їм моє життя. Це неймовірно бридко, я ходжу зла, як собака.
Розкажіть у кого схожі ситуації, як справляєтесь. Меня здається я скоро вибухну
Чавонадо
• 06 апреля 2023
Ответ дляя Кукарача
При чем тут пригорающая дупа?
Інтернет сленг, доволі старий доречі. Ви не знали?
Чумачечая Весна• 06 апреля 2023
Не спілкуюсь
не розповідаю і не слухаю. Ну так... на рівні: привіт, шо там як? А, ну ок...
Дядько ватнік в мене. Старий, жалко, але шо зробиш
не розповідаю і не слухаю. Ну так... на рівні: привіт, шо там як? А, ну ок... Дядько ватнік в мене. Старий, жалко, але шо зробиш
Чавонадо
• 06 апреля 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
Не спілкуюсь
Я намагаюся мовчати. Ага,ага, все бувай. Але ж вона навчилася користуватися телефоном і кидає меня якісь ватні фейкові відео. Чи так, ніби випадково, щось скаже. Я вже фото свої пів року не скидую, бо знаю, що всім родичам на росії почне пересилати
Колупалочка• 06 апреля 2023
Ответ дляЧавонадо
Ну вираз про те, що людині щось загрожує. А чим вам загрожують незнайомі рашисти?
Христя в тiстi• 06 апреля 2023
Ответ дляЧавонадо
Так може тожі підгорає?) По темі не скажу, мало вводних даних
Вареничніца• 06 апреля 2023
Перво-наперво перестать рассказывать о своей жизни. Не вижу проблемы .
Чавонадо
• 06 апреля 2023
Ответ дляАнтиТроль
Попробуйте не вываливать ей свою жизнь
Та і так наче намагаюся. Але щось все одно просочується. Мене бісить сам факт, що моє ім´я звучить у розмовах з тими родичами. Я розумію, що ситуація безвихідна наче. Не спілкуйся - не буде нервів. Хочеться послухати іньших людей, в кого схожа ситуація. Може щось корисне для себе винесу
Чумачечая Весна• 06 апреля 2023
Ответ дляЧавонадо
Видаляти недивлячись.
Спілкуватися по-мінімуму. Ви їх не зміните
Вата є вата
я Кукарача• 06 апреля 2023
Ответ дляЧавонадо
Нет, мне 35, первый раз слышу такое, а в чем смысл?
Пригорает дупа значит намечается конфликт или что?
ГендиреХтор• 06 апреля 2023
Обижаться на старого человека не стоит. Как и придавать значение его словам. Пообщались о погоде и здоровье и никакой политики.
Чавонадо
• 06 апреля 2023
Ответ дляя Кукарача
Це означає вже на грані нервового зриву. Якщо б було палає - то думаю це вже еквівалентно нервовому зриву
Бабуся мороз• 06 апреля 2023
Ответ дляЧавонадо
Скажіть їй,що це фейкові відео і що завдяки цим відео нею зацікавиться СБУ. Щоб більше вам не відправляла таке
Чавонадо
• 06 апреля 2023
Ответ дляГендиреХтор
Стара людина ще ображається, що її мудрою думкою не цікавляться. Вона ж стара. Але ви маєте рацію, щось я накрутила собі занадто, треба простіше дивитися на світ
Чавонадо
• 06 апреля 2023
Ответ дляБабуся мороз
гарна ідея
ГендиреХтор• 06 апреля 2023
Ответ дляЧавонадо
Я розумію що це дуже примітивна порада але реально - яка різниця що вона там хоче вам донести? Ви занадто серйозно до цього ставитесь. Так так так...дуже цікаво але іншим разом і перемикаєте на щось інше, це вже як з дитиною - відволікаєте і робите своє