Света С Приветом• 06 апреля 2023

Неможливо знайти хату за 60 тис дол, щоб заїхати та жити

Дівчата, півроку шукаю хату блиблизно за 60 тисяч долларів і немає варіанту щоб заїхати та почати жити. Скрізь якісь проблеми, треба ремонт чи кришу, чи десь ну дуже далево від райцентру. Чи майже без білянки, чи якийсь самобуд. Дивлюсь різні області.

Дівчата, чи вдалось вам купити за таку ціну щось дійсно гарне, що вартує цих грошей. Які області ще детальніше глянути (крім сходу).
Можливо у вас поруч не поганий варіант на прадаж поставили, дайте посилання. Майже у відчаї, викидуємо гроші на аренду.
ИзЮмрудная• 06 апреля 2023
60 тис гарна сума, на Волині точно купите

Цукрові вишні• 06 апреля 2023
Нічого не можу порадити, але я в вас вірю
автор Света С Приветом • 06 апреля 2023
Ось що тільки попадається, вже майже у відчаї
Файна пані• 06 апреля 2023
🤣 вы серьезно не можете найти кв больше , чем за 2 млн? да ладно вам 🫠
автор Света С Приветом • 06 апреля 2023
Ответ дляИзЮмрудная
Дякую, гляну вашу область детальніше. З ділянкою охайну хатинку можна взяти думаєте?
Водійка хімарса• 06 апреля 2023
Ось буквально місяць назад подруга купила в Корсуні за 50 тис прекрасеу хату..ляля. з усіма зручностями. Каже що за 50 тис можна не хату а лялю купити.
Пишущаяся• 06 апреля 2023
И ещё говорят жилье не подорожало.

автор Света С Приветом • 06 апреля 2023
Ответ дляФайна пані
Квартири бачила, але мені треба хатинка з ділянкою, і не можу знайти
ИзЮмрудная• 06 апреля 2023
60 тис це можна в Рованцях під Луцьком взяти таунхаус і зробити ремонт. Село там нове, одні нові хати, школа, сад, тц. Правда лише електрика, але на скільки я знаю, там не дуже відключали світло. Короче погугліть
Файна пані• 06 апреля 2023
Ответ дляСвета С Приветом
аааа, а думала хату то и квартиру тоже имеете ввиду
тогда извините
автор Света С Приветом • 06 апреля 2023
Ответ дляВодійка хімарса
Це біля Черкас? Там ціни не дуже виросли з війною? Зкраз буду дивитись
автор Света С Приветом • 06 апреля 2023
Ответ дляИзЮмрудная
Так, але не буде грошей на ремонт, я так розумію новобудови ще вкладувати треба багато. І треба діляночка, бо огород то є все
Дайте вподобайок• 06 апреля 2023
Деталей не знаю , але оголошення актуальне , Черкаська обл.
Милота• 06 апреля 2023
Ответ дляФайна пані
Ви серьйозго не вмієте читати?
ИзЮмрудная• 06 апреля 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Ну вот в Рованцях були таунхауси по 30 тис дол і 3 сотки території
Файна пані• 06 апреля 2023
https://www.olx.ua/d/obyavlenie/chudoviy-budinok-I...
таке як вам ?
для вам це добрі умови чи ви краще хочете ?
ИзЮмрудная• 06 апреля 2023
https://www.olx.ua/d/obyavlenie/prodam-dobrotniy-t...
Ось хата гарна, на трасі знаходиться, гарна розв´язка, до кордону близько
автор Света С Приветом • 06 апреля 2023
Ответ дляФайна пані
таке як вам ?
Дякую! Це гарний варіант, буду читати за місцевість
Фляшка на трьох• 06 апреля 2023
А Киевская область вам не подходит?

автор Света С Приветом • 06 апреля 2023
Ответ дляИзЮмрудная
Дякую! вартує уваги, ще й дешевше ніж я шукаю, решту можна витратити на фасад
автор Света С Приветом • 06 апреля 2023
Ответ дляФляшка на трьох
А Киевская область вам не подходит?
Так, теж цікавить.
Сундучок с каникулами• 06 апреля 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Кошмар. Смотрите Полтавскую область, есть очень хорошие дома за 50 тыс, районные центры
ИзЮмрудная• 06 апреля 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Там нова дорога, школа, садочок, ліс, річка. І це село так знаходиться, що там дорога на Польщу йде і на Луцьк. Ну як на мене то варте уваги. Я б ше дивилась Хрінники, там дуже крцта природа, потім Вінницька обл, Немирів, Тульчин
Пишна молодиця• 06 апреля 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Автор ви серйозно думаєте над будинком біля білоруського кордону, де всі місцеві виїхали до Європи? Шукайте краще в центрі України, там хоч ціни не задерли.
ИзЮмрудная• 06 апреля 2023
Ответ дляПишна молодиця
Там до кордону далеко. І прям всі місцеві виїхали. Ви місцева і виїхали?
Стервочка• 06 апреля 2023
Я тут дивлюся на ютубі хати за 2000-5000 у.е. є такі, де можна одразу жити. тільки питання, який рівень вас цікавить
Зрадорозганячка• 06 апреля 2023
недавно в Днепре видела дом на берегу Днепра со своим берегом и причалом за 60.
murmurik• 06 апреля 2023
Ответ дляФайна пані
таке як вам ?
На конюшню похоже, кто так безтолково строит .
автор Света С Приветом • 06 апреля 2023
Ответ дляИзЮмрудная
Дуже дякую за поради! Зараз все буду дивитись, уже мені подобаються будинки в вашій місцевості!
Пишна молодиця• 06 апреля 2023
Ответ дляИзЮмрудная
Ми вже давно повернулись в Київ, а місцеві із Волинської області досі в Польщі, причому перевезли і батьків і сестер, а свої квартири здають. Дуже бояться наступу бульбашів.