Цукрові вишні• 07 апреля 2023
Чим відмити застарілий жир на кухні? Дуже задавнений і що б плитку
та меблі не пошкодити
Баба_Воля• 07 апреля 2023
Саааамий моцний і крутий...робить чудеса, клянусь, лиш рукавички бажано... багато спробувала, цей незрівнянний...шукаю такий же крутий але для вапняного нальоту
Цукрові вишні
• 07 апреля 2023
Ответ дляБаба_Воля
Дякую.
Дуже смердить?
Де купували?
Дуже смердить?
Де купували?
Цукрові вишні
• 07 апреля 2023
Ответ дляЛо Шарик
Отмыла весь старый жир в съемной квартире, а там была реальная жесть.
Тут таке ж.
Не впевнена,що таке можна ще відмити.
Там кішечка є ,на час прибирання десь замкнути?
Дуже ядуче?
Не впевнена,що таке можна ще відмити.
Дуже ядуче?
Ло Шарик• 07 апреля 2023
Ответ дляЦукрові вишні
Тут таке ж.
Не впевнена,що таке можна ще відмити.
Дуже ядуче?
Не впевнена,що таке можна ще відмити.
Дуже ядуче?
Желательно, и окно открыть, + перчатки. Средство нужно нанести и оставить на время, если налет большой, потом легко убирается.
ЕлькиПальки• 07 апреля 2023
Много лет пользуюсь только им. Встряхнуть, нанести пену на плитку, размазать, смыть через 10-15 минут. Запах не ядреный
Мейк-ап форева• 07 апреля 2023
Дуже подобається Мастер Клінер, в Ашані купувала. Смердить дуже, але розчиняє жир навіть дуже старий. Ми ним на зйомній квартирі таку чистоту навели, господарі не впізнали. А ще, якщо купити мілам гель і на ніч лишити, то розчиняє навіть кіптяву і нагар. Там пишуть, що 5 хвилин, але ні, за цей час нічого не відмилося, а от зранку вологою губкою все змили і все.
Тут как тут• 07 апреля 2023
Милам гель . В Авроре 60 грн . Практически без запаха , отмывает шикарно ! Спреи не люблю , пока набрызгаешь , такое ощущение что все вдохнула .
ВільнаНазавжди• 07 апреля 2023
Ответ дляЕлькиПальки
У меня это средство, и не убирает(( на плитке жир капельки, а на самих поверхностях кухни совсем не берет
Маю декілька думок• 07 апреля 2023
Ответ дляТут как тут
Я раньше милам покупала, а как-то в атб взяла такое средство, оно еще лучше и дешевле
Баба_Воля• 07 апреля 2023
Ответ дляЦукрові вишні
Дякую.
Дуже смердить?
Де купували?
Дуже смердить?
Де купували?
Трохи смердить, але хімія дуже добре справляється з задачою... я беру в магазинах з італійськими продуктами, або ж в інтернеті...
Ніякі з тих що тут рекомендують так не діють, я намагалась його замінити адьиернативним і не змогла найти краще...