Котя_люлю• 06 апреля 2023
Автошкола онлайн - реально?
Вхідні дані: є автомобіль, є людина, яка навчить їздити, але немає водійських прав і немає часу відвідувати очні заняття в автошколі.
Поділіться власним досвідом, чи реально самостійно підготуватися до складання іспиту з ПДР? Чи обов´язково треба навчатися в автошколі, чи можна й без неї обійтися, а правила вивчити самостійно?
І якщо так, то з чого порадите починати?
Якщо ні, то яку автошколу порадите, щоб заняття проводилися онлайн і якісно?
Я инженер, меряю от 1• 06 апреля 2023
Без автошколи точно не можна. Треба шукати школу, де вам не обов´язково ходити на заняття, це буде дорожче
Затишне кубло• 06 апреля 2023
Я ходила в автошколу АС на Карбишева Луцьк. Всі занятта теорії проходять онлайн. Дуже зручно
Котя_люлю
• 06 апреля 2023
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Тобто для складання іспиту навчання в автошколі обов´язкове? Так щоб по закону, а не ’кум порішав’
Дюйм оф о4ка• 06 апреля 2023
Ответ дляКотя_люлю
Було обов´язкове відвідування автошколи.
іронічна антитеза• 06 апреля 2023
Ответ дляКотя_люлю
Навіть для «порішав» обов’язково. Без автошколи навіть найвпливовіший кум нічим не допоможе.
Я така бойова• 06 апреля 2023
Ответ дляКотя_люлю
Навіть для того, щоб кум порішав - потрібна відмітка про навчання в автошколі. Дивно, що кум Вам про це не сказав
Котя_люлю
• 06 апреля 2023
Ответ дляЯ така бойова
Про кума - то жарт був якщо що)
Я така бойова• 06 апреля 2023
Теорію можна вивчити онлайн, чи навіть самостійно. А ось для практики краще працювати з інструктором.
Я така бойова• 06 апреля 2023
Ответ дляКотя_люлю
Про кума - то жарт був якщо що)
Навіть якщо не жарт, то такі правила
Дюймовочка• 06 апреля 2023
Я працюю в автошколі. Автошкола дає документальний супровід, реєстрацію і дуже багато питань. Вивчити теорію однозначно можна. Тільки сьогодні 4 учні склали іспит з першого разу і повідомили мені. Тепер у них починається практика. Склали з першої спроби. На протязі всього навчання у учнів виникала велика купа питань, які ми вирішували ( не теоретичних)
Я всіх попереджую, про дуже важливий момент, потрібно бажання навчатися і організація часу щоб проходити теми і вирішувати тести
Муркошечка• 07 апреля 2023
Зараз навчаюсь в автошколі. Теорію вже пройшла, іспит здала з першого разу 20/20. Свого інструктора по теорії не бачила жодного разу навіть онлайн. Все вивчала самостійно в зручний для мене час. Автошкола лише оформила і передала в МРЕО свідоцтво про те, що я пройшла теоретичний курс.
Неместная Я• 07 апреля 2023
Ответ дляДюймовочка
яке місто?