Царевна_несушка• 07 апреля 2023
Дитині 10 років. Не вміє спілкуватись з однолітками
Сам дуже рідко виходить гуляти саме через це.
Я знаходжусь вдома з меншою дитиною. Але мені потрібно виходити на роботу.
У віці старшого сина діти гуляють самі, товаришують, знаходять спільні інтереси.
Мій як не вийде на двір - конфлікт. Він не замкнутий, з легкістю заводить знайомство, але до дружби діло рідко доходить.
Позавчора ми гуляли у дворі у родичів. Вже через годину я почула, як хлопці випроводжають його з двору.
Вчора син вперше за тривалий час вийшов на двір без мене. Пройшло буквально пів години. Я телефоную перевірити, як справи, а він вже кричить, що його ображають, що він не винен, що його просять піти з майданчика.
Стільки розмов, стільки прикладів, що потрібно знаходити спільну мову, що йому жити в колективі, що я не буду до його пенсії водити на прогулянки і слідкувати - не розуміє. Тобто, він ніби погоджується, але не розуміє наслідків своїх дій, не розуміє, що так вести себе не можна.
У школі дистанційне навчання з минулого року. Буквально за день до початку війни син почубився з декількома однокласниками і мене на 24 число викликали до школи…
Мені дійсно страшно лишати його одного вдома та виходити на роботу. На вулицю я його не зможу відпускати самого, але й сидіти весь день у квартирі не вихід.
Можливо у Ваших дітей була подібна проблема з налагоджуванням відносин з однолітками. Що робити?
Цибулька зла• 07 апреля 2023
Скоріш за все ваш син транслює ваше спілкування з людьми. Чи його батька. Десь він бачив такий приклад. Подумайте
Царевна_несушка
• 07 апреля 2023
Ответ дляЦибулька зла
Я взагалі не конфліктна людина та завжди за те, щоб вирішити мирним шляхом. Батько по роботі зараз знаходиться у іншому місці.
Мрії у вирії• 07 апреля 2023
Вам би прослідкувати як він себе поводить з дітьми. Не можна рекомендувати як не знаємо звідки конфлікт породжується
Царевна_несушка
• 07 апреля 2023
Ответ дляМрії у вирії
Він дуже прискіпливий до дрібниць: от як щось, як йому здається, не по його - не піде на поступки, буде до останнього гнути своє.
Мрії у вирії• 07 апреля 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Це називається егоїзм. Вчіть його поступатися, інакше залишиться без друзів
Сапай вазони• 07 апреля 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Но общается он так, как его научили. Других вариантов нет. Значит в семье так общаетесь
Звезда в шоке• 07 апреля 2023
У мене все житья так як ви кажете про сина.
Я навіть не знаю в чому причина, люди мене не люблять або стороняться навіть якщо нема комунікації особливо. Важко було в школі, в гуртожитку, на роботі.
Враження що я інопланетянин.
Мені не обов´язково робитт щось погане щоб мене не любили.
Враження що я інопланетянин.
побольшомусекретику• 07 апреля 2023
Ответ дляЗвезда в шоке
Враження що я інопланетянин.
Ви с ними на разных волнах. Есть старые души, которые волощены много раз на земле, они ведут себя вдумчиво, обособленно, а есть молодые души, творят иногда дичь. Учатся
Лупаю цю скелю• 07 апреля 2023
Не можна навчитися спілкуванню ,якщо мама весь час рядом. Віддайте дитину на різні гуртки, частіше одного на двір гуляти відправляйте. Вірніше так, він гуляє, ви спостерігаєте. Спробуйте дізнатися суть конфлікту та обговоріть різні моделі поведінки в цій ситуації.
Чому дитина не розуміє наслідків своїх дій? Ну ось вони побились, йому не було боляче, образливо тощо? Приводьте йому приклали наслідків.
Работать надо• 07 апреля 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
В дочки в молодшій школі в класі був такий хлопчик. До 3-4 класу дитина таки навчилася трохи притримуватися з конкретними друзями. А друзі вже пристосувалися до дурнуватого характеру і вже не крепко реагували. Ми гуляли після школи компанією часто,то я спостерігала. Там мама зробила колосальну роботу,бачучи характер сина.не знаю,що з ними зараз,бо всі розійшлися .
Пуки-куки• 07 апреля 2023
А мне кажется мама должна помогать научиться общению. Рассказывать на примерах. Вообще, приведите примеры что такого он чудит, что его не принимают.
Пуки-куки• 07 апреля 2023
Сложилось впечатление, что он не знает как общаться, а дома еще и мама обвиняет в том, что у него не получается.
Пи Пи Пилюля• 07 апреля 2023
Впевнені, що нема аутизму, емоції розуміє і зчитує? При високофункціональному аутизмі (синдром Аспергера) таке можливе, але в комплексі з іншими симптомами.
Якщо ні, то справді специфіка виховання може бути. Дитині варто розуміти, що це вдома для батьків вона центр всесвіту і все може бути по його бажанню чи правилах, а в суспільстві ніхто прогинатися під його бажання не буде.
Мішечок щастя• 07 апреля 2023
Ответ дляЗвезда в шоке
Враження що я інопланетянин.
Тоже самое почему-то и у меня хотя я никому не делаю ничего плохого никогда.
anna_anna1234• 07 апреля 2023
так вы его таким сделали, не он сам себя, шо вы ему про коллектив рассказываете?
Нездоровая атмосфера в семье, гипер опека, потакание, щемили его, с другими сравнивали вот вам результат. Не может постоять за себя. Идите вы к психологу и разбирайтесь и помогайте ему