тянитолкайка• 07 апреля 2023
Hourglass как вам? У кого такая палетка, стоит покупать?
Хочу румяна, но разница небольшая с маленькой думаю может купить?)
У кого такая как вам и вообще кто пользуется румянами как вам?
Stepa_nida• 07 апреля 2023
Hourglass класні фінішні продукти, дуже їх люблю, єдине що на дуже блідій шкірі крайній правий відтінок може злегка жовтити. Для фотозйомок, вечірніх заходів взагалі бомба.
І ще нюанс, в них усі рум´яна різні, навіть один і той же відтінок може бути заміксований по-різному в залежності від % оцих шиммерних вкраплень.
Капризуля• 07 апреля 2023
У мене дві пудри. Dim колор подобається, робить випещене засмагле личко.
Travel size дуже маленький, десанта місяць використання, не рекомендую витрачатись. Здається квадрат палетки такого ж розміру. Рекомендую повноцінною версію.
И_В_офигительных_штанах• 07 апреля 2023
У мене туш Hourglass - найкраща з усіх, що в мене були. Подруга користується їхньою пудрою, каже, що дуже хороша.
75В• 07 апреля 2023
продукты классные, текстура приятная, но я не люблю так сиять. румяна были - продала. а еще у меня была их финишная рассыпчатая пудра - она огонь
тянитолкайка
• 07 апреля 2023
Ответ для75В
А что они слишком сияют?
тянитолкайка
• 07 апреля 2023
Может ещё какие-то классные румяна посоветуете?) Чтоб на каждый день для лёгкого румянца)
тянитолкайка
• 07 апреля 2023
Ответ дляБуськааа-94
У мене палетка цієї фірми тільки більша
То моя любов🥰
А там тоже такой хайлайтер и пудра? Как вам? Я просто в раздумьях буду я ними пользоваться или нет? Я сильно прям не крашусь, но если прям хорошие, то попробовала)
75В• 07 апреля 2023
Ответ длятянитолкайка
А что они слишком сияют?
да, там есть блесточки, которые я видела. не прям блестки-блестки, но на солнце прям реально сияли)) это красиво для более молодой кожи, у меня уже не такая ровная, чтобы подчеркивать ее сиянием
75В• 07 апреля 2023
Ответ длятянитолкайка
у меня pupa like a doll. очень люблю их.
Буськааа-94• 07 апреля 2023
Ответ длятянитолкайка
Пудра така ж наче, її використовую поверх тонального. Хайлайтер посередині, дуже гарно сяє🥰
Темнішу пудру використовую як тіні)
Я теж не часто фарбуюсь але ця палетка завжди використовується)
Темнішу пудру використовую як тіні)