Карусель-весель• 07 апреля 2023

Я читаю «я без мужа тут» серйозно? От прям така біда?

Без мужа ні на що не здатна?
Сусідка зверху• 07 апреля 2023
Ответ дляПасхальний тролік
Разом? Бути подружжям? Взаємодопомога? Не чули?
а це до чого? таке сказала-як у воду перднула)) мій чоловік про мене дбає у всьому і я про нього.але всі фінансові,побутові проблеми вирішує він ,а не я. я реально як у бога за пазухою. причому це я зрозуміла вже після 1 шлюбу. такого,з яким я все сама могла,я покинула. і дуже гарно вдруге вийшла заміж. він кайфує,що бігає коло мене,піклується і т.д. коли хворіє- ладен з ложки годувати,це величезна підтримка,допомога,це мій захист і моя броня у всьому. і мені шкода жінок,які при чоловіках можуть все самі.
автор Карусель-весель • 07 апреля 2023
Ответ дляя Кукарача
У вас наверное нет любимого мужа, вам и не понять
Та да да
Разгуляшка• 07 апреля 2023
Ответ дляКарусель-весель
Угу, так, не знаю, мені завжди тут це пишуть, в мене більше двох
Просто ви все життя були самотні, вас чоловік поруч з вами для меблів у хаті. Ті жінки, які звикли, що поруч з ними є справжній чоловік, підтримка і допомога (50 на 50), а наразі змушенні все взвалити на свої плечі - звісно їм важко. А вам можна лише поспівчувати, що ви як баба-коняка все життя.
автор Карусель-весель • 07 апреля 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
Так вы же тоже из выехавших.
І?
миссАрфография• 07 апреля 2023
Ответ дляКарусель-весель
О, знаю таку! Дівки 25, 15 и 10, одна одну гляділи, мамка бігала на побачення у всім розказувала, що ті ниють і діти легко
автор Карусель-весель • 07 апреля 2023
Ответ дляМаю сечі
Никогда не думала ,что скажу так о себе,но 13 лет брака и четко поделенные обязанасти привели к тому, что я вообще оказалась несамостоятельная.Почти год ’ взрослела’. Вообще не понимала как жить.
Дуже вам дякую за адекватну відповідь
Кондуктор трамвая• 07 апреля 2023
Ответ дляКарусель-весель
І?
Давайте это лучше обсудим.
Зоряний Шлях• 07 апреля 2023
Ответ дляКарусель-весель
Я не сижу в ЄС
Дрогобицьку таки съели?
Я Вас не боюся• 07 апреля 2023
Ответ дляУси Пуси
Опять пропаганда феминизма? Хотите из женщин сделать мужиков, чтобы вкалывали наравне, детей не рожали, чтобы одни пи£#ры остались или что?
Ну а если и так, то что в этом плохого?
Мамина квіточка• 07 апреля 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
Зачем вам это?
Как зачем? Есть категория людей, которые специально спрашивают о здоровье мужа и что женщина будет делать без него (с тонким подсмыслом). Особенно, если в этой семье все хорошо и муж неплохо зарабатывает.
Швидка Настя• 07 апреля 2023
Ответ дляКарусель-весель
А якщо він вас кине, що будете робити?
Нового искать
Аноним ФЕЯ• 07 апреля 2023
Ответ дляТётя Хрюша
духовні страждання у автора
я це так розумію
А може пмс
Уси Пуси• 07 апреля 2023
Ответ дляЯ Вас не боюся
Ну а если и так, то что в этом плохого?
Да все буквально
Швидка Настя• 07 апреля 2023
Ответ дляФляшка на трьох
И до и после мужа я могу абсолютно все, но без него мне просто ужасно плохо....
А еще - я никак не смогу сама себя так трахнуть, как он!
Доктор Хаос• 07 апреля 2023
Ответ дляУси Пуси
У вас якесь дуже альтернативне бачення фемінізму.
Швидка Настя• 07 апреля 2023
Ответ дляПишу каліграфічно
Мы не выезжали, а вообще я да, без мужа не могу, ни на что не способна.
Я все могу, но не хочу! Я не затем замуж выходила, чтобы на себе все волочить!
Я шалунья• 07 апреля 2023
Ответ дляСусідка зверху
з чоловіком простіше і легше.це захист,підтримка,допомога у всьому.
Це ЗА мужем,а не сама як віл і коняка разом.
Так є такі мужі що й зними як коняка
Швидка Настя• 07 апреля 2023
Ответ дляЯ шалунья
Так є такі мужі що й зними як коняка
Вам просто не повезло
Мамина квіточка• 07 апреля 2023
Все залежить від чоловіка. Є такі, з якими набагато складніше, ніж без них. А є ті, які покращують життя і жити з ними простіше та веселіше.
Пушка заряджена• 07 апреля 2023
Ответ дляХристя в тiстi
у меня нет мужа вообще и как же я живу то так?
Это за пределами понимания инфантильных
Я шалунья• 07 апреля 2023
Ответ дляШвидка Настя
Вам просто не повезло
В мене немає мужа, такого б точно не хотіла, а в нас 80% жінок із такими живуть і таких тягнуть
Пасхальний тролік• 07 апреля 2023
Ответ дляСусідка зверху
Анально-фекальні прислів’я пішли. Тут я пас, не розбираюсь. А починалось красивий метелик, бла бла
Сусідка зверху• 07 апреля 2023
Ответ дляПасхальний тролік
я не автор.
Всім шампаньського• 07 апреля 2023
Это просто нытье. Строят из себя феечек
Забрала і не сказала• 07 апреля 2023
Це жінки які без мужика ніщо((( пєчалька(((
Пушка заряджена• 07 апреля 2023
Ответ дляБезлім на все
Та ви на час зверніть увагу 00:42
Это как бы намекает на Канаду или западное побережье США...
Ненька наша• 07 апреля 2023
Завжди вирішую свої проблеми сама.
Не розумію жінок, які зробили з себе інвалідів, і без чоловіка нічого не можуть. Я б взагалі втратила б свою самооцінку, якби кожен раз чоловіка просила б допомогти.
Суцільна зрада• 07 апреля 2023
Ответ дляКарусель-весель
Оооо! Підтримую на 1000000%
мужья разные бывают, как и женщины. Некоторые и рады, что ушел на войну - зарабатывать начал и не жалеют, если не вернется. вы из таких??
Суцільна зрада• 07 апреля 2023
Ответ дляПасхальний тролік
Як це прикро, бути такою залежною
это прекрасно!
Одна_на_всей_планете• 07 апреля 2023
Злая Вы автор!