Вот Она Я• 07 апреля 2023

Не дарує ніколи

Дівчата тікати уже.?
Це просто капець якійсь. Сьогодні мене накрило по повній. Більше року зустрічаємось (таємно , хто хоче закидати тапками пролистайте тему)
Мені образливо і я вже напряму про це сказала. Допомагає правда по роботі (можливо вважає що цього достатньо).
Але ж можна хоч якусь дрібнички.
Залипла на ньому, в нього також бачу є почуття . Але якась така грань, яку він чи не хоче чи не може переступити.
Що робити ? Підскажіть
Дрібка щастя• 07 апреля 2023
Ответ дляпьЯНА
Ну тоді які претензії у автора? Каву купив? Цього достатньо. Молодець мужик. Таку можна при собі тримати. Безкоштовно майже обходиться)
Согласна
Говорю відверто• 07 апреля 2023
Ответ дляПросто каралева
Вы нравитесь ему не так сильно, как думаете.
А вообще молодец, все в семью, нечего разбазаривать добро на девушек без принципов.
+1 как ни странно это писать но мой муж не то что не тратился на любовницу, а даже подарки от нее приносил домой....
Тогда я поняла какой все таки у меня замечательный муж
Говорю відверто• 07 апреля 2023
Ответ дляВот Она Я
І яким тоді чином він вас робить щасливою. Секс?
А ваш как вас делает счастливой?
Говорю відверто• 07 апреля 2023
Ответ дляпьЯНА
Ну тягаємось. Що він безкоштовно має її тягати?)))
А что ещё и деньги с нее брать?
Напланетянка• 07 апреля 2023
Він вважає, що вам й так з ним пощастило, тож не нийте)
автор Вот Она Я • 07 апреля 2023
Ответ дляГоворю відверто
Ну тоді у вас і у вашого чоловіка ще гірше з самооцінкою чим у мене.
Фууу приймати подарунки від коханки
Говорю відверто• 07 апреля 2023
Ответ дляВот Она Я
Фууу приймати подарунки від коханки
Наоборот. Очень высокая самооценка.

Он себя очень дорого ценит — подарки дорогие.

Низкая у той которая спит забесплатно. Но вам еще нормально — он с вас хоть денег не берет .
пьЯНА• 07 апреля 2023
Ответ дляГоворю відверто
А что ещё и деньги с нее брать?
🤣
пьЯНА• 07 апреля 2023
Ответ дляГоворю відверто
А что ещё и деньги с нее брать?
Я бачу у вас з юмором все в порядку)
Говорю відверто• 07 апреля 2023
Ответ дляпьЯНА
Я бачу у вас з юмором все в порядку)
Я совершенно серьезно.
Если автору очень нужен этот мужчина то он вполне может брать с нее плату за «обслуживание»
Люблю_смаколики• 07 апреля 2023
Если на прямоту,то к вам приходят поахаться просто,у вас не те отношения,где кружат и дарят подарки.по поводу влюбленности,влюбляетесь лишь вы ,и строите замки из песка,вместо того,чтоб найти человека для жизни.пардон,обидеть не хотела
Одна_на_всей_планете• 07 апреля 2023
Ответ дляВот Она Я
Так, секс 🤤 і повага до мене, як до жінки - я майже не готую, прибираємо по черзі і т.д.