Hedonist• 07 апреля 2023

Допомога снайперу ЗСУ, Бахмут.

Тема узгоджена з адміністрацією (#763416).

Вітаю, Вас, пані та панове, багато років я працював на цьому ресурсі продавцем і посередником, а з 24 лютого я взяв сумки, гвинтівку і пішов на завчасно узгоджену точку зборки. Війна не стала для мене сюрпризом, я готувався до неї багато місяців як фізично так і матеріально. Війна розросталася так стрімко, що всі мої речі були розмародерені. За цей час отримуючи зарплатню в ЗСУ я закупив багато нових речей і спорядження необхідних для ведення бойових дій, але їх треба так багато і вони коштують так дорого, що вимушений звертатися за допомогою, адже перемога це наша спільна справа і за неї доведеться сплатити високу, у всіх сенсах, ціну.

Служу в 47 механізованій бригаді на посаді стрільця-снайпера, скоро знову виїзд згідно бойового розпорядження на Бахмутський напрямок, є нагальна необхідність у придбанні тепловізійного прицілу, який дозволить працювати на коротких та середніх дистанціях, що допоможе відбивати так звані «м’ясні хвилі», вони люблять атакувати вночі, тому це життєво необхідна річ, його вартість 92 тис грн. зі знижкою для військових ціна буде 83 тис грн. Це значна сума і я прошу допомоги в його придбані.

У прикріпленому фото можете побачити те, що я вже придбав власним коштом, це трипод під гвинтівку (20тис), метеостанцію(35тис), далекомір(20тис), і ще багато чого...

В особисті повідомлення зможу підтвердити свою розповідь документально. Навіть 10-50грн це суттєва допомога, за репост буду дуже вдячний.

Ціль:  83  000.00  ₴

Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/mz98FkVqk

Номер картки банки

4731 1856 3264 1319 Приватбанк

Paypal - Coinswizard@gmail.com

Коментуйте, нехай тему побачить більше людей, всім дякую!
delphoto
snegusja• 07 апреля 2023
Піднімаю тему
helena123• 07 апреля 2023
+ нехай Бог береже вас
lapulik• 07 апреля 2023
Ответ дляGupa
Та наче ні, бо ми його на Юрі женим!
Насмішили, уявила собі)))
Жучок33• 07 апреля 2023
Так ждемо Перемогу!
Одяг та сумки• 07 апреля 2023
Разом ми сила
viika65• 07 апреля 2023
да, вместе мы сила, и мы непобедимы!!!
Клементина• 07 апреля 2023
Докинула ще з іншої карти
Пишу, щоб тема в топ
Треба дозбирати
viika65• 07 апреля 2023
Да , девочки, нужно дособирать!!!
Kissen• 07 апреля 2023
Ответ дляGupa
Та наче ні, бо ми його на Юрі женим!

Щоб він його наказав?)
LJA• 07 апреля 2023
+ від мене
kasya97• 07 апреля 2023
+на Приват.
Низький уклін за те,що бороните нас!
chueva.a• 07 апреля 2023
Підтримую 💪
Елена23• 07 апреля 2023
+💙💛
chueva.a• 07 апреля 2023
Велика шана нашим захисникам!
Ирина Веселуха• 07 апреля 2023
А скільки вже назбирали?
chueva.a• 07 апреля 2023
Тільки перемога🇺🇦❤️
Incol• 07 апреля 2023
Ответ дляИрина Веселуха
А скільки вже назбирали?
Qney• 07 апреля 2023
+
сьогодні їх снайпер вбив одного хорошого хлопця. Нехай комусь з цих сук прилетить і за це. Бережіть себе 🙏
Tayano4ka_Tayano4ka• 07 апреля 2023
Трішки перевела на банку. Дякую вам! Бережіть себе!
barabychka• 07 апреля 2023
А на привате сколько уже?
alena2013• 07 апреля 2023
Ответ дляИрина Веселуха
А скільки вже назбирали?
Почти 53700))
https://send.monobank.ua/jar/mz98FkVqk
Ксения_ksen• 07 апреля 2023
Владислав,коли будете мочити оту русняву біомасу то скажіть разочок ’це вам мразі фашистські від дівчат з Порадниці’
Клементина• 07 апреля 2023
Ответ дляИрина Веселуха
А скільки вже назбирали?
По цьому посиланню основну суму видно (без Привату і пей пел)
https://send.monobank.ua/jar/mz98FkVqk

Приємно дивитись як зростає!
Ми сила!!
Ксения_ksen• 07 апреля 2023
Ответ дляbarabychka
А на привате сколько уже?
Перекидує Владислав періодично з привата на моно щоб було видно суму яку назбирали
olkinn• 07 апреля 2023
+💙💛
barabychka• 07 апреля 2023
Ответ дляКсения_ksen
Поняла, спасибо)
Светуля Ск• 07 апреля 2023
Днём сбрасывала, отомстите им за мой Соледар и Бахмут.
Светуля Ск• 07 апреля 2023
Теперь пишу, чтоб тема в топе повисела
rybka21• 07 апреля 2023
+
їбаш їх, Влад.
Olga Zelenyak• 07 апреля 2023
+ на Приват