Hedonist• 07 апреля 2023

Допомога снайперу ЗСУ, Бахмут.

Тема узгоджена з адміністрацією (#763416).

Вітаю, Вас, пані та панове, багато років я працював на цьому ресурсі продавцем і посередником, а з 24 лютого я взяв сумки, гвинтівку і пішов на завчасно узгоджену точку зборки. Війна не стала для мене сюрпризом, я готувався до неї багато місяців як фізично так і матеріально. Війна розросталася так стрімко, що всі мої речі були розмародерені. За цей час отримуючи зарплатню в ЗСУ я закупив багато нових речей і спорядження необхідних для ведення бойових дій, але їх треба так багато і вони коштують так дорого, що вимушений звертатися за допомогою, адже перемога це наша спільна справа і за неї доведеться сплатити високу, у всіх сенсах, ціну.

Служу в 47 механізованій бригаді на посаді стрільця-снайпера, скоро знову виїзд згідно бойового розпорядження на Бахмутський напрямок, є нагальна необхідність у придбанні тепловізійного прицілу, який дозволить працювати на коротких та середніх дистанціях, що допоможе відбивати так звані «м’ясні хвилі», вони люблять атакувати вночі, тому це життєво необхідна річ, його вартість 92 тис грн. зі знижкою для військових ціна буде 83 тис грн. Це значна сума і я прошу допомоги в його придбані.

У прикріпленому фото можете побачити те, що я вже придбав власним коштом, це трипод під гвинтівку (20тис), метеостанцію(35тис), далекомір(20тис), і ще багато чого...

В особисті повідомлення зможу підтвердити свою розповідь документально. Навіть 10-50грн це суттєва допомога, за репост буду дуже вдячний.

Ціль:  83  000.00  ₴

Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/mz98FkVqk

Номер картки банки

4731 1856 3264 1319 Приватбанк

Paypal - Coinswizard@gmail.com

Коментуйте, нехай тему побачить більше людей, всім дякую!
delphoto
Светуля Ск• 07 апреля 2023
Всё-таки Советчица - сила. И поможет, и развеет, и даст волшебного пендаля, когда надо )
alena2013• 07 апреля 2023
Ответ дляrybka21
+
їбаш їх, Влад.
Краткость - сестра таланта))
alena2013• 07 апреля 2023
Девочки-полуночницы, зайдите, пожалуйста, после 12 в тему черкнуть пару строк, чтоб она снова в топ вышла.
Ксения_ksen• 07 апреля 2023
Ответ дляalena2013
Я не сплю годин до 2,зайду
alena2013• 07 апреля 2023
Ответ дляКсения_ksen
Я не сплю годин до 2,зайду
Соник• 07 апреля 2023
Бережіть себе! Янгола охоронця вам!
alena2013• 07 апреля 2023
Ответ дляКсения_ksen
Я не сплю годин до 2,зайду
Здесь просто можно и поболтать, как в Хвылювалочках))
Incol• 07 апреля 2023
Ответ дляКлементина
По цьому посиланню основну суму видно (без Привату і пей пел)
https://send.monobank.ua/jar/mz98FkVqk

Приємно дивитись як зростає!
Ми сила!!
Ага, я навіть не закриваю посилання, хочеться силою думки підганяти ті цифри до необхідної мітки.
Ксения_ksen• 07 апреля 2023
Порадьте може хтось шось від безсоння)
alena2013• 07 апреля 2023
Ответ дляКсения_ksen
Порадьте може хтось шось від безсоння)
Вам что-то посерьезнее травок-муравок?
Клементина• 07 апреля 2023
Ответ дляIncol
Я також
Сижу оновлюю))
Місячне сяйво• 07 апреля 2023
+ на Приват
Удачі Вам! Бережіть себе!
Incol• 07 апреля 2023
Ответ дляКлементина
Я також
Сижу оновлюю))
Є 54000! Залишилось +29 000
anamoR• 07 апреля 2023
+ трішечки.
Щиро Дякую Вам! Низький уклін! Бережіть себе! Нехай всі святі охороняють наших Захисників!
Ксения_ksen• 07 апреля 2023
Ответ дляalena2013
Вам что-то посерьезнее травок-муравок?
Можна почати з травок)але м´ята не допомагає,тому і посерйозніше теж.дякую)
viika65• 07 апреля 2023
Ответ дляКсения_ksen
Порадьте може хтось шось від безсоння)
та же песня. пила сонмил с недельку, сын говорит, мам, ты сердце посадишь, лучше бухай. алкоголь да, помогает, но, затягивает.
Olga Zelenyak• 07 апреля 2023
Ответ дляКсения_ksen
Порадьте може хтось шось від безсоння)
Мелатонин
Ксения_ksen• 07 апреля 2023
Ответ дляviika65
Ой,не,бухать не треба,бокальчик винця можна)але через пару годин прокинусь все одно і буду рахувати баранців)
Ксения_ksen• 07 апреля 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
Мелатонин
Яку дозу не підкажете?
автор Hedonist • 07 апреля 2023
Ответ дляКсения_ksen
Владислав,коли будете мочити оту русняву біомасу то скажіть разочок ’це вам мразі фашистські від дівчат з Порадниці’
хаха обовязково!)
viika65• 07 апреля 2023
Ответ дляIncol
Є 54000! Залишилось +29 000
час назад было 53000 пост 687, Владислав писал. где- то тыс 57-58 уже.
Ксения_ksen• 07 апреля 2023
Ответ дляviika65
А від сонміла спали добре?вранці не було важкості,вялості?
nadia-74• 07 апреля 2023
Ответ дляKusalochka
Я думала тут творчество своих кидают)) Моя вот на мистецтво рисовала
Гарний малюнок.Скільки дитині?
viika65• 07 апреля 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
Мелатонин
у меня от него желудок болит.
ЛЮБА• 07 апреля 2023
Вечерочка! Сегодня пол дня в разбегах , пол дня отсыпалась … Дорик бессонница накрыла , спала я ночью 2 часа …
alena2013• 07 апреля 2023
Ответ дляКсения_ksen
Мне назначил врач Атаракс 25мг. Почитайте про него. Я первую ночь спала как младенец)) Ни разу не проснулась. Приняла всего лишь четвертинку, потом перешла на половинку.
Ну и конечно, нужен режим. Иначе и таблетки не помогут.
Ксения_ksen• 07 апреля 2023
Ответ дляviika65
у меня от него желудок болит.
А спали від нього добре?
Ксения_ksen• 07 апреля 2023
Ответ дляalena2013
Дякую дуже!спробую
viika65• 07 апреля 2023
Ответ дляКсения_ksen
да, не плохо. но, там время нужно вычислить, я его не высыпала.
alena2013• 07 апреля 2023
Ответ дляviika65
Ой, лучше не нужно.