Hedonist• 07 апреля 2023

Допомога снайперу ЗСУ, Бахмут.

Тема узгоджена з адміністрацією (#763416).

Вітаю, Вас, пані та панове, багато років я працював на цьому ресурсі продавцем і посередником, а з 24 лютого я взяв сумки, гвинтівку і пішов на завчасно узгоджену точку зборки. Війна не стала для мене сюрпризом, я готувався до неї багато місяців як фізично так і матеріально. Війна розросталася так стрімко, що всі мої речі були розмародерені. За цей час отримуючи зарплатню в ЗСУ я закупив багато нових речей і спорядження необхідних для ведення бойових дій, але їх треба так багато і вони коштують так дорого, що вимушений звертатися за допомогою, адже перемога це наша спільна справа і за неї доведеться сплатити високу, у всіх сенсах, ціну.

Служу в 47 механізованій бригаді на посаді стрільця-снайпера, скоро знову виїзд згідно бойового розпорядження на Бахмутський напрямок, є нагальна необхідність у придбанні тепловізійного прицілу, який дозволить працювати на коротких та середніх дистанціях, що допоможе відбивати так звані «м’ясні хвилі», вони люблять атакувати вночі, тому це життєво необхідна річ, його вартість 92 тис грн. зі знижкою для військових ціна буде 83 тис грн. Це значна сума і я прошу допомоги в його придбані.

У прикріпленому фото можете побачити те, що я вже придбав власним коштом, це трипод під гвинтівку (20тис), метеостанцію(35тис), далекомір(20тис), і ще багато чого...

В особисті повідомлення зможу підтвердити свою розповідь документально. Навіть 10-50грн це суттєва допомога, за репост буду дуже вдячний.

Ціль:  83  000.00  ₴

Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/mz98FkVqk

Номер картки банки

4731 1856 3264 1319 Приватбанк

Paypal - Coinswizard@gmail.com

Коментуйте, нехай тему побачить більше людей, всім дякую!
delphoto
Амарилис• 07 апреля 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Жаль. Може ще хтось в курсі і підкаже
Тільки що подивилась, промо коштує зовсім не багато. Зараз спробую написати адмінам.
snp-85• 07 апреля 2023
Ответ дляnnata
А может тему закрепили в Благотворительности и все?
И в обычные она не перенесется?
Че то мне так кажется....
Тема вже в благодійності. В ТОП вона не підніметься, я так розумію. А в благодійність люди не часто заходять:((
Kusalochka• 07 апреля 2023
Слишком мало читает для ’сейчас читаю’
Jul-Ap• 07 апреля 2023
Поднажмем, девчонки и парни тоже.
Поднимаем тему!

У Николаевского Ванька такие небольшие сборы закрывают за минуту, но к нему, наверное, сейчас сложно пробиться.
Kvitkaliliia• 07 апреля 2023
Ответ дляnnata
И в обычные она не перенесется?
Че то мне так кажется....
Та є вона в загальному списку
bolidd• 07 апреля 2023
Перевели !
bolidd• 07 апреля 2023
Слава ЗСУ !
nata575757• 07 апреля 2023
+Доєдналась. Слава Україні! Хай Вас Бог береже!
Kvitkaliliia• 07 апреля 2023
Ответ дляАмарилис
Підкажіть, будь ласка, куди Ви пишете. Бо куди я пишу, то відповідь довго чекаю ((
Kusalochka• 07 апреля 2023
Тема есть в сейчас читаю
tashara777• 07 апреля 2023
+ Слава ЗСУ!
il-mari• 07 апреля 2023
дякую Вам та вашим побратимам, молюсь за Вас!Будьте цілі та неушкоджені...
Ксения_ksen• 07 апреля 2023
Ответ дляKusalochka
Тема есть в сейчас читаю
Ура!з´явилась нарешті
nnata• 07 апреля 2023
Ответ дляKusalochka
Тема есть в сейчас читаю
Ну ее не было... Кажется, тк мало было сообщений, вот, очевидно, появилась. Это хорошо))
Renesmeе 16• 07 апреля 2023
Дякую Вам 🇺🇦
I-va• 07 апреля 2023
Добавила. Берегите себя и своих побратимов. Мы за вас молимся. И мы на вас молимся!
Kusalochka• 07 апреля 2023
Ответ дляnnata
Вообще сбор совсем маленький, такие сборы должны закрываться за час на сайте с такой посещаемостью
Амарилис• 07 апреля 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Жаль. Може ще хтось в курсі і підкаже
Я створила промопублікацію з посиланням на цю тему.
Амарилис• 07 апреля 2023
Ответ дляKvitkaliliia
В мене є чат з адміном, але якраз зараз адмін не активний.
Kvitkaliliia• 07 апреля 2023
Ответ дляАмарилис

Дякую, добра людина!
Амарилис• 07 апреля 2023
Ответ дляKvitkaliliia

Дякую, добра людина!
milovas• 07 апреля 2023
+, хай доля береже наших захисників
Layka• 07 апреля 2023
+
Дякуємо Вам! Бережіть себе!
Kvitkaliliia• 07 апреля 2023
Ответ дляАмарилис
Тобто просто в особисті йому писати?
Амарилис• 07 апреля 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Тобто просто в особисті йому писати?
Так
KaZa• 07 апреля 2023
+ трошки. Дякую, здоров´я Вам та перемоги нам усім
автор Hedonist • 07 апреля 2023
Ответ дляАмарилис
дуже дякую!)
Kvitkaliliia• 07 апреля 2023
Ответ дляАмарилис
Так
Дякую! Думаю, автор теми вибачить мене за оффтоп
Ксения_ksen• 07 апреля 2023
Ответ дляKusalochka
Так ,але хтось створив тему з питанням чи швидко закриється цей збір,деякі написали,що свідомо не скидують,бо допомагають тільки своїм перевіреним та інші причини...нажаль(
А ще тут є прихильниці МП ,які писали якось ’на вбивства збираєте’,а те що вони досі й живі завдяки таким ось хлопцям,як Владислав,то їм не доходить
Амарилис• 07 апреля 2023
Ответ дляHedonist
дуже дякую!)
Це ми Вам дякуємо).