Майская киска• 07 апреля 2023

Чим займаються бабусі за кордоном?

Хто виїхав з старшими родичами , як вони розважаються , чим займаються, якщо зовсім не знають мови? Україномовної компанії для прогулянок теж зараз нема
Поумничка• 07 апреля 2023
Тим самим, що й інші іждівенці на пасобіє більш молодого віку

Сиамская сороконожка• 07 апреля 2023
Мама несколько раз в неделю ходит в церковь, поёт в церковном хоре, сидит с маленькой внучкой по будням до обеда.
автор Майская киска • 07 апреля 2023
Ответ дляПоумничка
Молоді працюють, скучати точно нема коли
Наездница• 07 апреля 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
Бедная бабушка. Ей отдыхать нужно а не кастрюли вываривать Вам
Как то разберемся без вас
Квітка Миру• 07 апреля 2023
Ответ дляМайская киска
Моїй 85
Блін, за що людині в такому віці ці випробування 🤬