осень харашо• 07 апреля 2023
Запросили в на свято. Одвічна проблема "Немає, що вдягнути"(
У мене є якийсь одяг. Але в основному все куплено ще до війни. Зараз навіть не маю уявлення, що в тренді і що одягають в ресторан. Є чорні замшеві лодочки на підборах "мрія травматолога". Якщо не лінь, покидайте ідейки. Буду дуже вдячна)
Мій зріст 163 см розмір С.
ОбережнаЯ• 07 апреля 2023
Kusalochka• 07 апреля 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Это на обед, в кафе.
Серьёзно? А в ресторан в чем ходят?
Chaterbox• 07 апреля 2023
Ответ дляосень харашо
З більш менш норм є така сукня.
О норм. В вас все є.
ФФФФристайла• 07 апреля 2023
Ответ дляМрію про пончик
Люблю таку блузку, якщо ще світлі штанці взагалі бомба. І 2 сукні універсальні. Фігура бомба, але якщо сукня чорні, треба якусь сумочку, щоб розбавити. Або ще труснути шафу
Извините но это наряд на пляж
Мрію про пончик• 07 апреля 2023
Ответ дляФФФФристайла
Извините но это наряд на пляж
В блузці на пляж
Заздрю вашому смаку
ФФФФристайла• 07 апреля 2023
Ответ дляМрію про пончик
В блузці на пляж
Заздрю вашому смаку
Я про третье фото
Вкусу можете не завидовать он классический
На подо рыбе мероприятия - маленькое чёрное платье
Працівниця року• 07 апреля 2023
Если не хотите ничего покупать, то по моему мнению платье в цветочек ок, если покупать, то чёрное классическое платье миди, простое, но на вашей фигуре будет отлично. Меня такие всегда выручают. Если есть пиджак хороший к нему - тоже хорошо. Манго кожзам как по мне излишне провинциально уже. Каблуки неудобные тоже не обязательно уже носить, если сложно.
наКоблучках• 07 апреля 2023
Ответ дляосень харашо
Є така сукня з еко шкіри ( манго). Також довоєнна. Але за відсутності грудей, все топириться((
Бюстгалтер с пуш ап и
Мрію про пончик• 07 апреля 2023
Ответ дляФФФФристайла
Я про третье фото
Де тут пляж?
Але ж не нам іти завтра в ресторан. Хай автор вибирає сама з усіх ідей.
Ви свої вже надіслали їй?
ФФФФристайла• 07 апреля 2023
Ответ дляМрію про пончик
Де тут пляж?
Ви свої вже надіслали їй?
Это платье не подходит мероприятию с бизнес оттенком. Хоть вы мне сто фото присылайте.
ФФФФристайла• 07 апреля 2023
Ответ дляМрію про пончик
Де тут пляж?
Ви свої вже надіслали їй?
Могу прислать. Если автору до 30 лет то будет норм
Мрію про пончик• 07 апреля 2023
Ответ дляФФФФристайла
Ні, я ваше почекаю
Мрію про пончик• 07 апреля 2023
Ответ дляФФФФристайла
Ну я уже выше ответила
Думаю автор не побіжить купляти сукню за 14 тис. А такого плану за тисячу будуть геть не дуже по якості
ФФФФристайла• 07 апреля 2023
Ответ дляМрію про пончик
Ну поэтому я и написала изначально маленькое черное платье. А не скидывала контурный вариант