В мене було трохи планів на сьогодні , але не знаю
Куколка-мяуколка• 08 апреля 2023
Ответ дляСиликоночка
Наконец то солнышко показалось и тепло
Птички поют
а в нас пасмурно
Копуша• 08 апреля 2023
Ответ дляішо
буду заздрити мовчки(
Приезжайте и не завидуйте ))) У нас в Хмельницком тоже солнечно. Все, что намело 3 дня назад, уже расстаяло.
Гарні диньки• 08 апреля 2023
Ответ дляКуколка-мяуколка
+1( збиралися троянди висаджувати, може вдень потепліє
О, ви мені і потрібні: прислали саджанці вже з листочками. А в нас на трояндах ще тільки бруньки. Може ви такі висаджували? Чи їх накрити?Чи в теплиці потримати? Не порадите? Буду вдячна)
Силиконочка• 08 апреля 2023
Ответ дляКуколка-мяуколка
а в нас пасмурно
У нас пасмурно было и дожди хз сколько, очень долго
ЧукИГеки• 08 апреля 2023
Чернівці , 6.04 випало 30 см снігу , така хуртовина була , я такого взимку щоб було , не пам´ятаю, місто було паралізоване.
Копуша• 08 апреля 2023
Ответ дляЧукИГеки
А у 6ас 5-го :)
Мейк-ап форева• 08 апреля 2023
Ответ дляСhanelKa
Я сьогодні в Швеції
Тут тепло, сонячно
Класс! У нас вот такие крокусы фотала. Они тут отдельными островками растут.