Оправдана их стоимость или есть побюджетней качественные масла-анало8и
А_я_ЛОЖУ!• 08 апреля 2023
Ответ дляtar-anna
За айхерб знаю, але там дуже багато компаній-виробників, шукаю справжнє масло, а не разбодяжене хто зна що
Ну от стікс навіть можна в їжу
А_я_ЛОЖУ!• 08 апреля 2023
Ответ дляtar-anna
І як Вкм він? Яке масло брали
Я практично всі перепробувала, хороші. Зараз вже не цікавить
А_я_ЛОЖУ!• 08 апреля 2023
Ответ дляtar-anna
Цікавить допомагає цей стікс за немаленькі гроші, чи це тільки маркетинг
А від чого вам?
А_я_ЛОЖУ!• 08 апреля 2023
Ответ дляtar-anna
Вони повільно використовуються. Візьміть якусь одну, дві, спробуйте. Це індивідуально
А_я_ЛОЖУ!• 08 апреля 2023
Ответ дляtar-anna
Від нервів, від застуди, для гарного балансу здоров»я по дошам
Допоможуть, це однозначно
А_я_ЛОЖУ!• 08 апреля 2023
Ответ дляtar-anna
Класні там чайне дерево і евкаліпт хороший, і всі хвойні приємні і цитруси, кароче, беріть якісь на пробу, а тоді вже побачите
все по ГОСТу!• 08 апреля 2023
У меня знакомые занимаются дотеррой. Рассказывали мне бизнес-план, пытались завлечь в распространители. Это пирамида, как гербалайф. В пользе и уникальности сомневаюсь
Мрію про космос• 08 апреля 2023
Я заказывала по 1мл на пробу. Стойкости мало, быстро испаряется. Зато классно добавлять в чай к примеру и использовать в виде сухой ингаляции. Брала лаванду, иланг-иланг, лимон, лайм. Ну такое...ожидала большего
Міряно-переміряно• 08 апреля 2023
Ответ дляtar-anna
Aura cacia