Анонім Завгосп• 08 апреля 2023
Чи є виробники матраців, які дають характеристики матеріалів?
Подивилася відео де розрізають матраци після двох років використання і скрізь були використані піни меншої щільності, не тої марки і т.д. Дзвонила, писала продавцям і ніхто не мав інформації щодо характеристики наповнювачів :(
Підкажіть, чи хтось заглиблювався в цю тему і чи знайшли відповідального, бажано українського, виробника?
Смурфик• 08 апреля 2023
я покупала матрас украинского производителя emm, ему год уже, все устраивает
Не зви чайна• 08 апреля 2023
Продаю матраси 12 років. Українські виробники в більшості не пишуть щільність піни. З українських пише Латона- Highfoam та Кам-фор. Aле як раз по цим двом маркам найбільше рекламації. Ця інформація вказана на документах до матраси. Інші - не пишуть. Пише Магніфлекс італійський, пише турецький BRN, пише Andersen. Ви якщо буде так заглиблюватися - у вас тільки буде голов боліти. В пружинних матрацах звичайно використовую ППУ 25 кг/м куб. Беспружинні ідуть від 25 до 40 кг/м куб. Буває ще еластичний ППУ, він краще служить але і коштує суттєво дороще. І має купу торгових назв, що спантеличує покупця. І якщо у вас як основа ламелі, а не суцільне дно - подбайте, що б відстань між ними не перевищувал 5 см. А також перевірте, що б гнучкість ламелей була +|_ однакова. Ті ламелі, які прогинаються дуже сильно- треба замінити. Нормально служать матраси ЄММ, Сонель, Форвард, BRN, Матролюкс серії Батерфляй. Я б не рекомендувала Латона, Сонлайн, Клм-фор.