Котя_люлю• 08 апреля 2023
Свекр постійно говорить мені
Що я товста, жирна . А він худий і схожий на людину, а ті хто товстий - ні. Ну ок, думаю, хай говорить. Воно хворе і я нічого з цим зробити не можу. Але сьогодні мій син прийшов від них, йому 6 років і говорить мені: Ма, ти така товста, вже скоро бабу догониш. І мене прорвало. Якби в мене був пістолет я б їх розстріляла. Скільки вони мені нервів потріпали... Якби хто знав. Я все терплю, бо виховання, бо як я можу послати на х.й старшу за мене людину. Але сьогодні це вже була остання капля. Щоб ви робили на моєму місці? Влаштувати скандал? Або ігнор включити? Потрібен колективний розум, бо в мене одні емоції і бажання, щоб вони зникли з мого життя назавжди
Мадам Тю-лю-лю• 08 апреля 2023
Ответ дляСИРЕЛИ
А як неадекватн1 батьки змогли вам виховати адекватного чолов1ка?
Це нерідко трапляється на щастя.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 08 апреля 2023
Ответ дляКотя_люлю
Ні, ну в мене живіт з´явився і бедра, я все бачу. Але я ж йому не говорю і його онуку, що він як глист, вибачте, худий. А він стабільно мені говорить, що я товста і що в нього подруга 68 років однієї ваги все життя, а я розжерлася. Я колись після того, як він мені це сказав розплакалась, а він ще й вдобавок сказав, що я кончена. Ну от як мені з ними нормально спілкуватись? Я просто незнаю
Навіщо Вам з ними спілкуватись? Ваш свекор невиховане бидло і хам, з такими спілкуватись не потрібно.
Мені здається, що Вашу тактовність і ввічливість він сприймає, як слабкість. Поки не пошлете за руським кораблем, він навряд чи перестане Вас ображати.
А Ваш чоловік знає про цю ситуацію? Як він реагує?
Мадам Тю-лю-лю• 08 апреля 2023
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
откуда невестке знать какой степени вялости член у свекра...
Ну він же ж її з коханкою порівнює...то від коханки
Мадам Тю-лю-лю• 08 апреля 2023
Ответ дляКотя_люлю
Це питання всіх хвилюює, бо старший такий як і вони, а мій нормальний, спокійний і добрий. Але він батька боїться, а мати ним маніпулюю як хоче. Нічого їм не скаже
Ну і овоч..
БезникаяЯ• 08 апреля 2023
Ответ дляPANTERA_KET
63_64 я тоже набрала..но у меня 175 рост. Что то вы про с размер загнули
я С носила при весе 70 кг при росте 166 см, так что автор ничего не загнула
Котя_люлю
• 08 апреля 2023
Ответ дляГладиолус
автор,а та баба,яку ’доганяють’ ,то ваша свекруха?
Так
Мадам Тю-лю-лю• 08 апреля 2023
Ответ дляКотя_люлю
Знаю. Вчора чоловіку сказав, щоб шукав хату, щоб знімати. Бо я вже не можу їх терпіти, але фіг там. Він мені постійно говорить не звертати на них увагу
Ганчір´я якесь. Шукайте житло самі, він або за вами піде, або нафіг він вам потрібен?
Ответ дляКотя_люлю
Вы уже поддостали. Я вот вас читаю и раздражение.
Нафиг вы это тут выливаете если достаточно импотенту старому сказать все это?и раз и навсегда закрыть тему!
Кстати, а муж что?
Мадам Тю-лю-лю• 08 апреля 2023
Ответ дляАгатаХристя
При чем тут терпилы? Если взрослый человек говорит что перестрелял бы кого-то, в том числе своего сына - это норм? Ну да, вот такой свекр невоспитанный, в принципе люди держат такое при себе, ну он что думает то и говорит, и что? Пусть внимания не обращает. Выбрала быть толстой - будь, прими это, полюби себя. Если бы автор любила бы себя и принимала такой ее б не бесили слова в свой адрес. Тем более до такой степени, неадекват полный.
Класс.
Котя_люлю
• 08 апреля 2023
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Знає, говорить не звертати на них увагу
Котя_люлю
• 08 апреля 2023
Ответ дляmurmurik
Кстати, а муж что?
Не читайте, я вас не змушую це читати
Дую на вітер• 08 апреля 2023
Ответ дляБезникаяЯ
Не реально це,не вигадуйте
БезникаяЯ• 08 апреля 2023
Ответ дляКотя_люлю
Знає, говорить не звертати на них увагу
вообще правильно говорит. Вы ж объективно понимаете, что вы не толстая. И ребенка так и скажите, что дед чудит, возраст, шо поделать
Котя_люлю
• 08 апреля 2023
Ответ дляБезникаяЯ
Дякую за пораду. Так, з дитиною поговорю і обмежу їх спілкування
БезникаяЯ• 08 апреля 2023
Ответ дляДую на вітер
Не реально це,не вигадуйте
вы ж понимаете, наверное, что вес у людей распределяется по разному? Если у вас он весь уйдет в бедра, то понятно, что в С не влезете. У меня равномерно распределяется, хотя больше в грудь
Хотя мне как-то и подруга не верила, что я со своими 60 кг ношу С )))) пришлось показать ей вещи
ula2006ula• 08 апреля 2023
Автор,вы ’по-секрету’ скажите свекрухе ,что у свекра,кажется,начинается деменция, он не понимает,что и кому говорит...И к свекру-мне очень жаль,что вы болеете или -с больными мне не о чем разговаривать...Чей это жом,где вы живете сейчас?Может можно и двор разделить,если это мужа?
Та никада в жизни• 08 апреля 2023
Автор дуже раджу послати свекра на х@р, іще бажано пояснити чоловіку що якщо його батько не заткнеться що до вашої ваги то ви його дуже образите тільки вже не словами а діями! Просто тупі люди (ваш свекор) по нормальному не розуміють значить треба розмовляти на зрозумілій йому мові.
Пишу з калідору• 08 апреля 2023
Ответ дляКотя_люлю
Ще влазю, навіть в джинси
Маленькими вещами вы еще больше подчеркиваете свою полноту
Котя_люлю
• 08 апреля 2023
Ответ дляТа никада в жизни
Дякую. Трохи заспокоїлась тут
Котя_люлю
• 08 апреля 2023
Ось цю відповідь навіть заскрінила, ще раз мені скаже щось, я йому відповім. Бо послати не зможу, не повернеться язик. Дякую, дівчата, за поради і підтримку.
Пишу з калідору• 08 апреля 2023
Ответ дляКотя_люлю
Раз муж у вас тюфяк вам придется самой и за себя уметь постоять и за ребенка, и за мужа если надо
Пишу з калідору• 08 апреля 2023
Ответ дляКотя_люлю
Знає, говорить не звертати на них увагу
Ну как это?… он мужчина или кто? Му му какое то… если вас бить будут тоже будет «не обращать внимание» даааа, за таким как за каменной стеной. Все дело в муже а не в свекре
Добра всем!• 08 апреля 2023
Ответ дляКотя_люлю
Вибачте, але якщо не вигнали його з дому, то він правий, таки кончена. Майте до себе повагу. Не спілкуйтеся зі старим бовдуром, дитину до них не пускайте. Ставте на місце.
Добра всем!• 08 апреля 2023
Ответ дляКотя_люлю
Добра всем!• 08 апреля 2023
Ответ дляКотя_люлю
А хата чия?
Нервогенератор• 08 апреля 2023
Ответ дляКотя_люлю
В мене зріст 164, вага 69 кг. Завжди було 58-59, а за останній рік набрала 10 кг. Я ношу свій старий одяг, розмір С-М. Але хто йому дає прав моїй дитині говорити, що мама товста. Тому що це його слова. Це не син придумав
164 ? И 70 кг размер с? Ну это Вы перегнули!! У меня 169 и 60 и размер м
Пошаманю• 09 апреля 2023
Ответ дляКотя_люлю
Свекрухи кілограм 85 і він мені говорить, що я її доганяю. А те, що війна, маю питання по здоров´ю і ще й вони мені стабільно нерви тріпають, то це нікого не цікавить
А нащо ви навіть нам виправдовуєтесь !!!!!!
Ви така яка є- ВСЕ!!!!
Є@е когось, що ви жирна чи ні🤷🏼♀️
Взагалі б до них не ходила , наступного разу можна сказати «Так, жирна, жирнюча, найжирніша, жирніше за всіх і т.д» цікаво на його реакцію подивитися))) Троліть його обов’язково !!! Не залишайте цього
Дитині поясніть обов’язково !!!! Він син!!! Нехай привчається захищати вас, свою сім’ю
Ви така яка є- ВСЕ!!!!
Є@е когось, що ви жирна чи ні🤷🏼♀️