Котя_люлю• 08 апреля 2023
Свекр постійно говорить мені
Що я товста, жирна . А він худий і схожий на людину, а ті хто товстий - ні. Ну ок, думаю, хай говорить. Воно хворе і я нічого з цим зробити не можу. Але сьогодні мій син прийшов від них, йому 6 років і говорить мені: Ма, ти така товста, вже скоро бабу догониш. І мене прорвало. Якби в мене був пістолет я б їх розстріляла. Скільки вони мені нервів потріпали... Якби хто знав. Я все терплю, бо виховання, бо як я можу послати на х.й старшу за мене людину. Але сьогодні це вже була остання капля. Щоб ви робили на моєму місці? Влаштувати скандал? Або ігнор включити? Потрібен колективний розум, бо в мене одні емоції і бажання, щоб вони зникли з мого життя назавжди
Одяг та сумки• 08 апреля 2023
я маму мужа одразу поставила на місце - коли вона живе 10 хвилин пішки і другу ніч в нас думала ночувати- ми молодята були...Ось двері вам пора додому.
вона досі вспоминает что хотела с нами жить.
Старше не старше на место поставьте. И муж ваш почему молчит. А ребенку обьясните все люди разные - один несдержанный/некультурный//другой полный/третий без ноги.
Котя_люлю
• 08 апреля 2023
Ответ дляPANTERA_KET
63_64 я тоже набрала..но у меня 175 рост. Что то вы про с размер загнули
Ще влазю, навіть в джинси
Я таке знаю• 08 апреля 2023
Обмежити себе і свою сім’ю спілкуванням з ним, змініть житло, абстрагуйтесь від цієї людини
Я такая - жду трамвая• 08 апреля 2023
Ответ дляПрилипало
скажите что у него член вялый
откуда невестке знать какой степени вялости член у свекра...
Борисфенка• 08 апреля 2023
Ответ дляКотя_люлю
Ні, ну в мене живіт з´явився і бедра, я все бачу. Але я ж йому не говорю і його онуку, що він як глист, вибачте, худий. А він стабільно мені говорить, що я товста і що в нього подруга 68 років однієї ваги все життя, а я розжерлася. Я колись після того, як він мені це сказав розплакалась, а він ще й вдобавок сказав, що я кончена. Ну от як мені з ними нормально спілкуватись? Я просто незнаю
Скажіть, хай йде до подруги і не морочить вам голову.
А чого плакати?
Дитині скажіть, що хочете обігнати бабусю.
А чого плакати?
Бибер-анонимер• 08 апреля 2023
Ответ дляКотя_люлю
Ви живете разом?
Котя_люлю
• 08 апреля 2023
Ответ дляСИРЕЛИ
А як неадекватн1 батьки змогли вам виховати адекватного чолов1ка?
Це питання всіх хвилюює, бо старший такий як і вони, а мій нормальний, спокійний і добрий. Але він батька боїться, а мати ним маніпулюю як хоче. Нічого їм не скаже
бЭйбА• 08 апреля 2023
Не терпите. Скажите чтобы так не говорил. Если продолжит, скандальте. Они только так и понимают
Бибер-анонимер• 08 апреля 2023
Ответ дляPANTERA_KET
Я 170. Вес 58-59. Перешла на М.
В весе 50-52 была С-ка
Прилипало• 08 апреля 2023
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
А как он докажет , что нет?
Котя_люлю
• 08 апреля 2023
Ответ дляОдяг та сумки
Дякую за пораду, я з дитиною поговорю. Бо я на нього визвірилась, а потім запитала чи він сам це придумав, а він говорить, ні дід сказав
Мадам Тю-лю-лю• 08 апреля 2023
Подзвонила б і сказала, що більше вони онука не побачать, бо ви ще схуднете, а вони розумними вже не стануть.
Мадам Тю-лю-лю• 08 апреля 2023
Ответ дляАгатаХристя
мдя..а еще говорят - толстые добрые, положительные
Толстые равно терпилы? Интересное мнение.
Котя_люлю
• 08 апреля 2023
Ответ дляБибер-анонимер
Ви живете разом?
Дві хати в одному дворі
Котя_люлю
• 08 апреля 2023
Ответ дляБибер-анонимер
Я 170. Вес 58-59. Перешла на М.
В весе 50-52 была С-ка
Ну мені сестра подарувала кофту нещодавно С, нормально сидить. Ну і старе ношу
Котя_люлю
• 08 апреля 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Я запам´ятаю ваші слова. Дякую
Я такая - жду трамвая• 08 апреля 2023
Ответ дляКотя_люлю
В мене зріст 164, вага 69 кг. Завжди було 58-59, а за останній рік набрала 10 кг. Я ношу свій старий одяг, розмір С-М. Але хто йому дає прав моїй дитині говорити, що мама товста. Тому що це його слова. Це не син придумав
Як ви при вазі майже 70 кг можете С носити
у мене зріст 162, вага 56-57 и то часто М беру в брюках, щоб попу не облягало, можливо ви тому і виглядите не айс, С на 70 кг це як ковбаса в сіточці, але ви праві що як ви виглядаєто то не його діло, особливо казати це дитині.
Правильно_Валерчик• 08 апреля 2023
Уже вряд-ли
Надо было сразу очертить границы, а не ’хай говорить’
Мадам Тю-лю-лю• 08 апреля 2023
Ответ дляБроніки для Моніки
Вважаю, що дитину у дорослі конфлікти не потрібно впрягати.
Але дитину треба вчити, що э вічливість, а що - хамство. Чи дитина має вчитися у дідуся і повторювати те, що він несе?
Я такая - жду трамвая• 08 апреля 2023
Ответ дляПрилипало
А как он докажет , что нет?
А якщо докаже
Прилипало• 08 апреля 2023
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
А якщо докаже
Пусть попробует). Тогда может вообще его лишится, если автор осмелеет
Котя_люлю
• 08 апреля 2023
Ответ дляБибер-анонимер
Співчуваю
Знаю. Вчора чоловіку сказав, щоб шукав хату, щоб знімати. Бо я вже не можу їх терпіти, але фіг там. Він мені постійно говорить не звертати на них увагу
Мадам Тю-лю-лю• 08 апреля 2023
Ответ дляКотя_люлю
Свекрухи кілограм 85 і він мені говорить, що я її доганяю. А те, що війна, маю питання по здоров´ю і ще й вони мені стабільно нерви тріпають, то це нікого не цікавить
Нащо взагалі спілкуєтесь?
Гладиолус• 08 апреля 2023
Ответ дляКотя_люлю
автор,а та баба,яку ’доганяють’ ,то ваша свекруха?
PANTERA_KET• 08 апреля 2023
Ответ дляКотя_люлю
Дві хати в одному дворі
Мой страшный сон. Так 6мес на даче прожили во время ковидлы. Вспомню вздрогну. Места мало....на 10сот земли в разных домах!
Я такая - жду трамвая• 08 апреля 2023
Ответ дляПрилипало
Ні, ну так не честно, кидати предяву і не давати змогу доказати що це не так
АгатаХристя• 08 апреля 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
При чем тут терпилы? Если взрослый человек говорит что перестрелял бы кого-то, в том числе своего сына - это норм? Ну да, вот такой свекр невоспитанный, в принципе люди держат такое при себе, ну он что думает то и говорит, и что? Пусть внимания не обращает. Выбрала быть толстой - будь, прими это, полюби себя. Если бы автор любила бы себя и принимала такой ее б не бесили слова в свой адрес. Тем более до такой степени, неадекват полный.
Мадам Тю-лю-лю• 08 апреля 2023
Ответ дляКотя_люлю
Нащо плакати. Я б спитада, а як його жінка ставиться до його коханок? І з чого його невістка має бути як його коханка? І хай би відмивався. Подруга, ага...