Брехушечка• 08 апреля 2023

Ви заморочуєтеся, коли видно труси через одяг?

Наприклад, як отут
Бо я так ходжу, одягаю під світлі штани бежеві труси, але їх видно
Нещодавно мені сказали «дурной тон»
Хоча я вважаю, то ж норм, люди, що трусів ніколи не бачили
А ви так ходите чи заморочуєтесь із білизною, щоб не видно було ?
Ms. При теле• 08 апреля 2023
Ответ дляБрехушечка
І я про це. Може, хтось пояснить, у чому прикол маскування трусів? Це позорно труси носити чи що?)
Это просто выглядит некрасиво, ну как будто юбка у вас задралась
Дюагональ• 08 апреля 2023
Я одягаю під білі штани труси кольору тіла: беж, тілесні.
Крим мій• 08 апреля 2023
Згадала,як на роботу прийшла жіночка в схожих репетузах,так в неї ще було видно прокладку ,яка вилізла на бакір.Огидно.
Я такая - жду трамвая• 08 апреля 2023
Конкретно тут, підбірала би труси іншої безшовної форми. Народ ви ніби не знаєте що є крім ’шкідливих стрінгів´’ ще є безліч більш прийнятних варіантів
kot_begemot_kot• 08 апреля 2023
На этом фото все ужасно. Мало того, что брюки прямо врезались в полушария, так еще и трусы перерезали попу. От этого пятя точка выглядит уродливо.
Обращеница• 08 апреля 2023
Я вважаю, що це нормально, і не всім подобаються бесшовні труси. Літом ходжу в платтях, які просвічують, але жарко і мені пофіг. Просто я комплексую в білих штанах чи юбках ходити, максимум - білі шорти, але одягаю ще довгенько тунічку чи футболку, яка трохи прикриває попу, бо маю лишніх 20 кг. На тому фото не бачу причин комплексувати. І стрінги під такими штанами виглядають ще гірше
kot_begemot_kot• 08 апреля 2023
Ответ дляШкала Радощів
Я з вами для мене просто фото як фото штани як штани труси як труси. Стрінги це вульгарно і негігієнічно. Асоціація з селючками з 2000х
та прям. Под такие штаны можно вообще трусы не одевать. Прокладочку приклеили и вперед). Резинки сделали попу уродливой очень.
Непогодка• 08 апреля 2023
Не заморачиваюсь абсолютно,может потому,что фигура хорошая.
Пуки-куки• 08 апреля 2023
Особисто я заморочуюсь. Для мене таке неприйнятно. Як і одягати білу білизну під біле. Під білий одяг надягаю лише тілесного кольору білизну
ВундерКИНГ• 08 апреля 2023
Ответ дляSerpantinochka
Никуда брюки не врезались. Обычные облегающие брюки по размеру, ничего не передавливают, под ягодицей естественная складка. А вот трусы резинками ягодицы перетянули.
автор Брехушечка • 08 апреля 2023
Ответ дляSerpantinochka
Та ну, без трусів?
От без білизни мені було би соромно ходити
Вельми шановна• 08 апреля 2023
Да, парюсь..
Зліпок ступні• 08 апреля 2023
Ответ дляБрехушечка
Від стрингів же болячки потім всякі, хіба ні?
ні
parele• 08 апреля 2023
Бесшовные телесные не видно.
ПироженкА• 08 апреля 2023
Ответ дляШкала Радощів
А нащо це приховувати ? Я не бачу логіки і сенсу. Може хтось пояснити
Тоді взагалі для чого одягати верхній одяг?
Якщо так як на фото, то це виглядає не естетично.
Будьте так ласкаві• 08 апреля 2023
Ответ дляБрехушечка
Ага,в голове вавки
Анчо Ус• 08 апреля 2023
Не верю, что бежевые трусы видны под любой одеждой. Только в случае, если вам мал размер, как на фото.
Правильно девушка пишет выше: не обольщайтесь относительно своих габаритов, берите вещи по размеру, лучше в сторону большего, нежели меньшего.
Хлопковые слипы грубоваты под тонкие ткани, их носят под джинсы и свободные фасоны.
Есть бесшовный хлопок, синтетика. И да, хорошее бесшовное белье дешевым не будет. Но это база: бежевый гладкий бюстгальтер и бежевые трусы разных типов.
VA 11• 08 апреля 2023
Епическая сила!) Как так можно ходить?
Будьте так ласкаві• 08 апреля 2023
Ответ дляБрехушечка
Ну я от взагалі не розумію, про що тут пишуть, що жах на фото. Видно, що жінка в трусах. Це ж просто білизна
То для мене було відкриттям, що хтось може про таке написати «жах, капець»
Белье не нужно выставлять на всеобщее обозрение
фан L.O.S.T.• 08 апреля 2023
Да, меня бесит такое, стараюсь носить стринги или одеваю с верхом прикрывающим попец
ЗабежАЛОЧКА• 08 апреля 2023
Ответ дляНепогодка
Який зв´язок? Думаєте, на хорошій фігурі навіть огидне матиме кращий вигляд?) Спойлер: ні)
Дона Флор-0c73• 08 апреля 2023
За все життя не змогла знайти більш підходящої білизни для таких випадків https://a-mur.com.ua/catalog/large__image_55dd7c77...
ЗаведУющая• 08 апреля 2023
Ответ дляБрехушечка
Вы серьезно? Вы их будете 24/7 носить?
От надетых пару раз стринг ничего не будет.
Я летом только стринги ношу.
Каких ’болячек’ вы боитесь?
ЗаведУющая• 08 апреля 2023
Ответ дляФрикаделька
то труси виглядають як чорти шо, а не штани
ЗаведУющая• 08 апреля 2023
Ответ дляБрехушечка
Видок ужасный на фото.
Трусы капец. Штаны не по размеру думаю
Мир Мир Мир!• 08 апреля 2023
Ответ дляВилами по воде
Под такте брюки надо стринги бесшовные телесные.
Как хотите, но это некрасиво
стринши нельзя ночить это очень вредно
под такие шьпны нужнй бесшовные трусы телесного цвета
Вилами по воде• 08 апреля 2023
Ответ дляБрехушечка
Что вы хотите от нас? Боитесь болезни - носите как хотите или верните
Вилами по воде• 08 апреля 2023
Ответ дляЗа ким я буду?
Так, у мене теж від стрінгів потім якісь проблеми. То вавки, то них там, то чешеться. Від безшовних теж такі проблеми
Даже от хлопковых стрингов?
Вилами по воде• 08 апреля 2023
Ответ дляБрехушечка
А зачем носить одежду, которая просвечивается. Чтобы трусы всем показать...
автор Брехушечка • 08 апреля 2023
Ответ дляЗаведУющая
Вы серьезно? Вы их будете 24/7 носить?
Я летом только стринги ношу.
Каких ’болячек’ вы боитесь?
Циститу, молочниці, всяких дерматитів